صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: تغیر رشته از کنترل به مکاترونیک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-قدرت-شریف

پیش فرض پاسخ : تغیر رشته از کنترل به مکاترونیک

خیلی ممنون از همه. پس احتمالا بهترین راه همون فوق کنترل و PHD مکاترونیکه!
    قدر وقت ار نشناسد دل و کاری نکند / بس خجالت که از این حاصل اوقات بریم

Thumbs up پاسخ : تغیر رشته از کنترل به مکاترونیک

[QUOTE=سهیل;52658]به نظر من و خیلی از دوستان که دانشگاههای مختلف لیسانس و ارشد خوندیم، برای گرایش کنترل برق ترتیب با توجه به کیفیت آموزشی اینه:
    تهران، خواجه نصیر، پلی تکنیک، علم و صنعت، شریف

اما ترتیب پر شدن روزانه دانشگاهها اینه:
    1) تهران
    2) شریف و خواجه نصیر
    4) پلی تکنیک
    5) علم و صنعت

ALSO MECHANIC IN M.S TO UP!

snowwhite
    Guest

سلام به همگي
    من در حال حاضر دانشجوي كارشناسي ارشد مكاترونيك در دانشگاه خواجه نصيرم و كارشناسي مهندسي كامپيوتر خوندم. اگه مي تونيد براي phd راهنماييم كنيد.

Junior Member

من دانشجوى كارشناسى الكترونيكم.سال سومم و از همين حالا دارم واسه ارشد ميخونم.ميشه در مورد كرايش ارشد راهنماييم كنيد؟خودم دوست دارم كنترل بخونم.

Junior Member

سلام
    من کارشناسی مهندسی کامپیوتر نرم افزار می خونم سال آخر هستم . موضوع پایانامم بیشتر مکاترونیک هست و خیلی هم کار قوی ای هست... اگه بتونم خلاصش رو به صورت یه مقاله در بیارم و یه جایی چاپش کنم فکر میکنید دانشگاههای امریکا و کانادا منو وا سه مکاترونیک قبول میکنن ؟

سلام ، من الان پیش دانشگاهیم و یه جورایی بیش از اندازه مکاترونیک علاقه دارم! و می خوام تو آینده چون تو ایران واسه لیسانس نداره واسه فوق اینو بخونم.. ، اطلاعاتم واسه این رشته تو ایران کامل نیست و به خاطر همین به نظر خودم می خوام الکترونیک بخونم بعد فوق برم مکاترونیک... حالا خیلی دوست داشتم با کسایی که این رشترو خوندن یا الان مشغولن اطلاعان کمک و راهنمایی بگیرم..! اگه کسی هست واقعا ممنون می شم!!
    ویرایش توسط aminp30 : February 11th, 2011 در ساعت 02:24 AM دلیل: درج ايميل ممنوع است!

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط timber_la7 نمایش پست ها
    سلام ، من الان پیش دانشگاهیم و یه جورایی بیش از اندازه مکاترونیک علاقه دارم! و می خوام تو آینده چون تو ایران واسه لیسانس نداره واسه فوق اینو بخونم.. ، اطلاعاتم واسه این رشته تو ایران کامل نیست و به خاطر همین به نظر خودم می خوام الکترونیک بخونم بعد فوق برم مکاترونیک... حالا خیلی دوست داشتم با کسایی که این رشترو خوندن یا الان مشغولن اطلاعان کمک و راهنمایی بگیرم..! اگه کسی هست واقعا ممنون می شم!!

کارشناسی بروید مکاترونیک

اگر الکترونیک بروید به علت اینکخ دروس مکانیکی را نگذرانده اید به مشگل بر می خورید
    ویرایش توسط aminp30 : February 11th, 2011 در ساعت 02:24 AM دلیل: درج ايميل ممنوع است!
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

نقل قول نوشته اصلی توسط timber_la7 نمایش پست ها
    من هم یه زمانی مث تو بودم البته برق رو هم خیلی دوس داشتم و با این دید اومدم برق که یکی از انتخابهام رفتن مکاترونیکه (ترجیحا خارج رفتن برای فوق) ولی الان بعد از 5ترم الکترونیک خوندن تصمیمم رو عوض کردم و می خوام برم طرف پردازش تصویر و سیستمهای پردازشی دیجیتال.
    اینی که گفته میشه مکانیک نمی خونی تو برق درسته. اما اون دیدی که توی برق بدست میاری هم دید ارزشمندیه! حتی با توجه به زمینه گسترده ای مث مکاترونیک.
    من خودم سمنان دارم می خونم که مکاترونیک داره (همونی که چند تا پست قبلتر ذکر شد در حقیقت برق می خونن تو مکاترونیکش! که حرف درستیه اکثرا!) چون اکثرا استادا کارشون بینایی ماشینو هوش ماشینو کارای این جوریه اینجا!
    به نظر من برق اومدن و آشنایی با شاخه های هوش محاسباتی و پردازش صوت و تصویر (اگر به این زمینه ها علاقه داشته باشی) با اینکه از بحث مکانیکی قضیه به شدت دور میشی اما بازم میتونی توی این زمینه بمونی.

Junior Member Qeshmi آواتار ها

پیش فرض تغییر رشته به برق

با سلام
    آیا از بین دوستان کسی بوده رشته لیسانسش یک رشته مهندسی غیر از برق بوده باشه و برای برق APPLY کرده باشه؟
    ممنون میشم اگر توضیحاتی در این زمینه از تجربه خود یا دوستانتان بدید؟
    اساسا میشه؟ چه جوری؟ راهنمایی بفرمائید؟
    بلندی جهان به کوتاهی عمر ماست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط snowwhite نمایش پست ها
    سلام به همگي
    من در حال حاضر دانشجوي كارشناسي ارشد مكاترونيك در دانشگاه خواجه نصيرم و كارشناسي مهندسي كامپيوتر خوندم. اگه مي تونيد براي phd راهنماييم كنيد.

سلام
    من هم مثل شما کارشناسی مهندسی کامپیوتر / سخت افزار خوندم ، میخوام ارشد مکاترونیک بدم اما دودلم !!
    شما راضی هستید از انتخابتون ؟
    براتون مشکلی در طول تحصیل پیش نیومد به خاطر اینکه از کامپیوتر رفتین ؟ مثلا از نظر پایه ای مشکل پیدا کنین ؟
    با چه درصدهایی قبول شدین ؟
    واقعا ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)