صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24

موضوع: تاثیر نمره پایان نامه کارشناسی ارشد

پیش فرض پاسخ : تاثیر نمره پایان نامه کارشناسی ارشد

دوستان، من یک سال و نیم رو پایان نامه خودم کار کردم ولی به علت اینکه موضوع پایان نامه ام در حد دکتری بود، نتونستم کامل اش کنم و مدرک ام از پژوهشی به آموزشی تبدیل شد. هنوز که هنوزه اعصابم خورده و می گم چه ضربه ای خوردم. کاری اش نمی شه کرد؟ در کارنامه ام درج شده ولی پایان نامه…
    فرق آمورش محور و پژوهش محور زیاد هست؟ آیا مقاله ژورنالی بنده می تونه اون رو کاور کنه…
    ممنونم.
    ویرایش توسط Plus_Energy : November 7th, 2021 در ساعت 09:58 PM
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    دوستان، من یک سال و نیم رو پایان نامه خودم کار کردم ولی به علت اینکه موضوع پایان نامه ام در حد دکتری بود، نتونستم کامل اش کنم و مدرک ام از پژوهشی به آموزشی تبدیل شد. هنوز که هنوزه اعصابم خورده و می گم چه ضربه ای خوردم. کاری اش نمی شه کرد؟ در کارنامه ام درج شده ولی پایان نامه…
    فرق آمورش محور و پژوهش محور زیاد هست؟ آیا مقاله ژورنالی بنده می تونه اون رو کاور کنه…
    ممنونم.
    سلام دوست عزیز

آیا مقاله ژورنالی بنده می تونه اون رو کاور کنه…

از دید من تا حد خوبی بلی میتواند. مقاله با کیفیت امتیاز مهمی است.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک/دانشگاه آزاد واحد تبریز

سلام دوستان. آیا نمره رد/قبولی (قبولی) در پایان نامه ارشد تاثیری در اپلای میتونه داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ashky نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا نمره رد/قبولی (قبولی) در پایان نامه ارشد تاثیری در اپلای میتونه داشته باشه؟
    بله. من اخیرا چند درخواست و فرم برای پوزیشن دکتری از سمت پروفسورها دیدم که title و نمره پایان نامه رو می خواست.
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)