صفحه 365 از 365 نخستنخست ... 265315355356357358359360361362363364365
نمایش نتایج: از شماره 3,641 تا 3,646 , از مجموع 3646

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    سلام.میشه این لینکی که باهاش وقت میدن رو اینجا بزارین؟من یه هفته ست دائم چک میکنم.۲.۴۵ هم چک کردم.ولی تاحالا چیزی ندیدمگفتم شاید کلا مسیر رو اشتباه میرم.مرسی.
    سلام لینک همونه فقط ساعت 2:45 وقتایی که کنسل میشه رو دوباره میگذاره برای همین شانس گرفتن وقت خیلی کمتره کلا سفارت آلمان دیده سرگرمی ایرانیا کمه خواستند سرگرممون کنند من متوجه نمیشم واقعا نمیتونند برنامه ریزی کنند یه تایمی رو مشخص کنند بچه ها همون روز فقط سایتشون رو چک کنند؟!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد تهران مرکزی

نقل قول نوشته اصلی توسط ALC نمایش پست ها
    سلام دوستان، ایمیل دومی که میادوروزمصاحبه رومی گه فقط یه لینک داره که می زنی وتاییدمی کنه روزمصاحبه روولی اسکن پاس رونمی خواد، آیااین عادیه؟ چون ازدیگران شنیده بودم که توی اون ایمیل ازت می خوان اسکن پتسپورت روبراشون بفرستیم.
    سلام از من اسکن پاسپورت نخواست و لینک رو تایید کردم و مصاحبه هم رفتم نمیدونم این مورد از کجا بیان شده شایدم بوده خدا میدونه ولی گاهی به صورت خودجوش یه مواردی استارت میخوره که بعدا سفارت هم با توجه به استقبال و آمادگی ما اون رو جزو موارد رسمی میکنه در آینده

Senior Member

https://service2.diplo.de/rktermin/e...uest_locale=de
    من اینجا رو چک میکردم برا وقت تایید.وقت مصاحبه رو بیشتر از ۴ ماه پیش گرفتم.هنوز ایمیل دوم نیمده.میترسم اونم اشتباه کرده باشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ALC نمایش پست ها
    سلام دوستان، ایمیل دومی که میادوروزمصاحبه رومی گه فقط یه لینک داره که می زنی وتاییدمی کنه روزمصاحبه روولی اسکن پاس رونمی خواد، آیااین عادیه؟ چون ازدیگران شنیده بودم که توی اون ایمیل ازت می خوان اسکن پتسپورت روبراشون بفرستیم.
    یکی دو سال پیش اینطوری بود که وقت که میگرفتی بعد از دو سه هفته ایمیل دوم میومد برات و اسکن پاسپورت رو که می فرستادی نشون میداد که با وقته مشکلی نداری من قبلنا برای شنگن که اقدام کرده بودم اینطوری بود الآن عوض شده

دیروز برای ویزا سفارت بودم و خیلی از دوستانی که برای تایید مدارک اومده بودند بخاطر یک مشکل مشترک مدارکشون تایید نمی شد

"مترجمها مهرهای مدازک رو (کامل) ترجمه نکرده بودند و تقریبا از هر 3 نفر یکی این مشکل رو داشت "

فکر میکنم لازمه که حتما زمان تحویل کار این نکته رو به دارالترجمه تاکید کنید و دوستانی که ترجمه دسششونه قبل از رفتن به سفارت خودشون یک بار ترجمه هاشونو با دقت چک کنند

Junior Member

سلام
    ببخشید من 2تا سوال دارم که متشکر میشم اگر کسی تجربه مشابه داره پاسخ بده.
    1) توی فرم مدارک مورد نیاز برای مصاحبه نوشته شده یک کپی تأیید شده از مدرک تحصیلی توسط سفارت آلمان، ولی یکی از دوستانم گفته که میشه بجای این کپی اصل ترجمه مدرکتون با مهر وزارت امور خارجه رو استفاده کنید. این موضوع درسته؟ اگر هم نه و لازمه تا این کپی رو تهیه کنم برای مدرک فوق که احتیاجی به گواهی قبولی در کنکور، دیپلم و .... ندارم و فقط ترجمه ارشد کافیه؟
    1) من فامیلم تغییر پیدا کرده و درنتیجه تو فرم مدارک مورد نیاز نوشته شده که یک کپی تأیید شده از شناسنامه توسط سفارت آلمان باید تهیه کنم. بجای اون هم میشه باز از اصل ترجمه شناسنامم با مهر وزارت امور خارجه استفاده کنم؟
    در کل چون وقت مصاحبم نزدیکه فکر نکنم به تایید مدارکم توسط سفارت برسم چون سیستم نوبت دهیشون خیلی نوبت هاش طولانیه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)