صفحه 209 از 398 نخستنخست ... 109159199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219259309 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,081 تا 2,090 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

بچه ها من میخوام مدارکمو ببرم سفارت برای تایید
    برای مستر مجدد میخوام اقدام کنم
    به جز ریز نمرات و مدرک پیش دانشگاهی و لیسانس
    و ریز نمرات ارشدم (مدرک اصلیمو هنوز نگرفتم) چیز دیگه ایم باید برد؟
    منظورم سابقه کاره؟ (ترجمه ی بیمه هم دارم) و نامه ی مهر شده از شرکت که مال پارسال هست
    ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط BroSis نمایش پست ها
    بچه ها من میخوام مدارکمو ببرم سفارت برای تایید
    برای مستر مجدد میخوام اقدام کنم
    به جز ریز نمرات و مدرک پیش دانشگاهی و لیسانس
    و ریز نمرات ارشدم (مدرک اصلیمو هنوز نگرفتم) چیز دیگه ایم باید برد؟
    منظورم سابقه کاره؟ (ترجمه ی بیمه هم دارم) و نامه ی مهر شده از شرکت که مال پارسال هست
    ممنون از راهنماییتون
    دوست عزیز پست شماره 2027 صفحه 203 رو مطالعه کنین.دوست عزیزی جواب همین سوالو کامل به من دادن و اونجا هست

سلام. من میخوام سابقه کار مرتبط با رشته م (عمران) رو به تایید سفارت برسونم، حالا نمیدونم کدوم دانشگاها واسه پذیرش Praktikum میخوان که ازشون بخوام که یه ایمیل بهم بدن که باهاش تایید مدارکم رایگان بشه. دوستان نظری ندارن؟
    Glückliche Menschen haben nicht das Beste von allem. Glückliche Menschen machen das Beste aus allem

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم راهنماییم کنید٬
    ۱-من مدارک دانشگاهی رو به انگلیسی ترجمه کردم. از همه شنیده بودم که باید به تایید سفارت آلمان برسونم. اما یکی بهم گفت که اگه به انگلیسی ترجمه شده هیچ نیازی به تایید نیست. میشه منو راهنمایی کنیین که چه کاری درسته؟مرسی از دوستان.
    ۲-من هنوز تازه می خوام مدارکمو بفرستم دانشگاه واسه بررسی. یعنی هیچ گواهی مبنی بر اخذ پذیرش و یا مکاتبه یونی ندارم. اول کارم. تو این مرحله نیاز هست مدارک رو تایید شده بفرستم؟ چون سفارت گفته واسه اینکه از هزینه تایید معاف بشیم باید گواهی پذیرش یا مکاتبه ارایه بدیم. اصلا الان تو این مرحله نیاز هست برم مدارکمو تایید کنم؟ مرسی دوستان.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط mesrbn نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم راهنماییم کنید٬
    ۱-من مدارک دانشگاهی رو به انگلیسی ترجمه کردم. از همه شنیده بودم که باید به تایید سفارت آلمان برسونم. اما یکی بهم گفت که اگه به انگلیسی ترجمه شده هیچ نیازی به تایید نیست. میشه منو راهنمایی کنیین که چه کاری درسته؟مرسی از دوستان.
    ۲-من هنوز تازه می خوام مدارکمو بفرستم دانشگاه واسه بررسی. یعنی هیچ گواهی مبنی بر اخذ پذیرش و یا مکاتبه یونی ندارم. اول کارم. تو این مرحله نیاز هست مدارک رو تایید شده بفرستم؟ چون سفارت گفته واسه اینکه از هزینه تایید معاف بشیم باید گواهی پذیرش یا مکاتبه ارایه بدیم. اصلا الان تو این مرحله نیاز هست برم مدارکمو تایید کنم؟ مرسی دوستان.
    2 3 صفحه آخر همین تاپیک رو بخونید متوجه میشید.

1. تمامی مدارک تحصیلی چه انگلیسی چه آلمانی ترجمه شده باشند(انگلیسی توصیه میشه)، بعد از مهر دادگستری و امور خارجه باید به تایید سفارت برسند، سفارت 2 نسخه ترجمه و 5 سری کپی از روش براتون رایگان تایید میکنه با نامه مکاتبه که برای دانشگاه هایی که مدرک تاییدشده میخوان (beglaubigte Kopie) باید کپی های تاییدشده رو بفرستید. بعضی دانشگاه ها هم کپی های ساده تاییدنشده میخوان (einfache Kopie) ، که کپی معمولی میگیرید و میفرستید.
    2. با دانشگاه ها مگاتبه کنید، یعنی فقط یه سری سوالات ساده ازشون بپرسید، مثلا ددلاین کیه، یا اینکه مدرک زبان چی میخوان، بعد اینکه جواب دادن پرینت بگیرید و ببرید، با این نامه براتون رایگان تایید میکنن. ولی اگه واقعا سوالاتون رو بپرسید خب به نفع خودتون هم هست. واقعا یه سری اطلاعات در سایت نیست که باید از طریق ایمیل پرسید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

• برای پذیرش گرفتن در مقطع مستر باید از پانچ ترجمه همه این مدارک، کپی تایید شده بفرستید:
      • دقت کنید که پانچ ترجمه رسمی شامل: ترجمه، کپی های فارسی، مهرهای مترجم، تمبرها، مهر دادگستری، مهر وزارت امورخارجه است.
      • از تمام صفحات پانچ ها باید کپی بگیرید، بدون هیچ گیره ای کپی ها رو روی هم بچینید، هر سری کپی باید شامل تمام مدارک باشه. و در مجموع 5 سری کپی باید باشه.
      • 2 نسخه ترجمه، 5 تا کپی رو سفارت برای دانشجویان با پرینت مکاتبه با دانشگاه رایگان تایید میکنه.

1. کارنامه 3 سال دبیرستان
    2. مدرک دیپلم
    3. کارنامه پیش دانشگاهی
    4. مدرک پیش دانشگاهی
    5. گواهی قبولی کنکور سراسری ( برای ارشد واجب نیست، بعضی دانشگاه ها شاید بخوان)
    6. ریزنمرات دانشگاه
    7. دانشنامه لیسانس

+ کپی پاسپورت امضا شده ( تایید کپی پاسپورت هیچ وقت اجباری نیست، اگر پاسپورت ندارید هیچ مشگلی نیست و بقیه مدارکتون به تایید میرسن بدون حضور پاسپورت)
    + کپی مدرک زبان آلمانی گوته (اکثر دانشگاه ها در صورت خواستن مدرک زبان آلمانی، کپی تایید شده ش رو میخوان)

• ترتیب چیدن مدارک میتونه به ترتیب تاریخ زمانی ای باشه که مدارک رو گرفتید، پیشنهاد میکنم روی رو کپی پاسپورت، و زیرش مدرک زبان، ... و آخرین مدرک از زیر کارنامه دبیرستان و دیپلم باشه. اصل فارسی مدارک هم باید به همین ترتیب باشه.
    • آفیسر ابتدا نامه مکاتبه رو میخواد، بعد اصل مدارک فارسی رو ازتون میخواد، بعد دونه دونه نسخه های ترجمه رو میخواد، و بعد دونه دونه سری کپی ها رو میخواد.

Junior Member

سلام بچه ها٬
    برای تایید مدارک ساعت چند سفارت باشم؟

سلام بچه ها٬
    زمان ما ۴و۵ صبح میرفتن. اما الان خلوت باید باشه. میشه دیرتر هم رفت. حداکثر ۷

Junior Member shahab4466 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Bergakademie Freiberg

سلام بچه ها٬
    من امروز ساعت 5 رفتم. نفر 6ام بودم. تا 7 تقریبا 30 نفر اومده بودن

Junior Member

امروز ساعت ۷:۳۰ رفتم نفر ۳۳ بودم. کارم انجام شد ولی تا ۵۱ هم رفتن تو. بارونی بود خیلی ها رفتن. مرسی بچه ها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)