صفحه 301 از 398 نخستنخست ... 201251291292293294295296297298299300301302303304305306307308309310311351 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,001 تا 3,010 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Member soroush8888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - تهران جنوب

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط SADFD نمایش پست ها
    دوستان خیلی عذر میخوام شاید سوال من تکراری باشه،فقط اونایی که برای پذیرش دانشگاه میخوان اقدام کنن نیاز به تایید مدارک دارن؟
    بله جدیدا فقط اگر بخواین برای پذیرش اقدام کنین مدارکتون رو تایید می کنه. اگر پذیرش داشته باشین کارتون رو انجام نمیده

Junior Member

با سلام خدمت دوستان،
    من چند سوال داشتم. ممکنه تکراری باشه ولی خوب خیلی مشکله که همه پست ها خونده بشن.
    چه زمانی باید برای تایید مدارک اقدام کرد؟ چه مدارکی باید برای تایید ارائه شوند یعنی معمولا کدام مدارک رو باید تایید کرد؟
    در برگه های راهنما نوشته بود باید پذیرش رو داشته باشین برای تایید حالا این چطوریه؟ بالاخره باید چکار کرد؟ اصلا تایید مدارک ضروری هست یا خیر؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roxana57 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان،
    من چند سوال داشتم. ممکنه تکراری باشه ولی خوب خیلی مشکله که همه پست ها خونده بشن.
    چه زمانی باید برای تایید مدارک اقدام کرد؟ چه مدارکی باید برای تایید ارائه شوند یعنی معمولا کدام مدارک رو باید تایید کرد؟
    در برگه های راهنما نوشته بود باید پذیرش رو داشته باشین برای تایید حالا این چطوریه؟ بالاخره باید چکار کرد؟ اصلا تایید مدارک ضروری هست یا خیر؟
    با تشکر
    زیادم سخت نیست خوندن یکی دو صفحه قبل چون این سوالات خیلی تکرار شدن.
    زمان تایید مدارک بستگی به خودتون داره که از کی دارید برای اپلای کردن اقدام میکنید. چون سفارت بدون داشتن پذیرش یا درخواست پذیرش مدارک رو تایید نمیکنه.
    مدارکی که باید تایید بشن عینن تو لینک زیر اومده لطفن ملاحظه بفرمایید و مدارکتونو آماده کنید.
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...lisationDL.pdf
    تایید مدارک فقط فقط بستگی به این داره که شما کجا داری اپلای میکنی! اگه از طریق یونی اسیست هستی که لازم داری.. اگه مستقیم داری اپلای میکنی باید ببینی دانشگاه لازم داره یا نداره! ضرورتش برای هرکس متفاوته.
    در کل لینک بالا همه چیز رو کامل توضیح داده.

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم. آیا برای تایید مدارک داشتن اصل پاسپورت لازمه؟ با کپی اش مداک تایید نمیشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط saharhsn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال داشتم. آیا برای تایید مدارک داشتن اصل پاسپورت لازمه؟ با کپی اش مداک تایید نمیشه؟
    اجباری نیست دوست عزیز . یعنی اگر نخواین کپی پاسپورت رو تایید کنید اجباری نیست که پاسپورت ارائه بدید .
    ولی خوب اینجوری بعدا به مشکل میخورید . چون شما در آینده میخواهید با اون کپی های تایید شده پذیرش بگیرید و بعدا تو آلمان دانشگاه ثبت نام کنید و یا برای کار درخواست بدید و ....
    خیلی از دانشگاه ها برای پذیرش کپی تائید شده ر تو چک لیست آوردند .
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush8888 نمایش پست ها
    بله جدیدا فقط اگر بخواین برای پذیرش اقدام کنین مدارکتون رو تایید می کنه. اگر پذیرش داشته باشین کارتون رو انجام نمیده
    دوستان من هم باز تاکید میکنم این حرف رو که : به هیچ عنوان اگه پذیرش دارید یا اقدام کردید برای پذیرش ، به کارمندی که مدارکتون رو داره میگیره نگید . چون دیگه محاله که مدارک رو ازتون بگیره . فقط و فقط تنها راهی که بتونید ۵ سری کپی تائيد کنید ( حتی اگه پذیرش دارید ) اینه که یک ایمیل از یک دانشگاه آلمان ( هر دانشگاهی باشه مهم نیس) ارائه بدید بهشون که توی اون ایمیل شما از یونی پرسیدید من برای پذیرش میخوام اقدام کنم و باید مدارکم تائید سفارت بشه و یونی در جواب به شما ایمیل زده و گقته مثلا بله . (به همین سادگی ) اصلا هم نگران نباشید که شاید بفهمند شما پذیرش دارید . نه میتونند و نه دنبالشن . فقط اگر پذیرش از یک دانشگاهی دارید دیگه مطمئنا کار درستی نیست دقیقا با همون دانشگاه این مکاتبه رو انجام بدید . موفق باشید
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

Junior Member

سلام دوستان
    من پارسال ماه ژوئن هم ترجمه های اصلی و هم پنج نسخه کپی مدرک دیپلم،پیش دانشگاهی و لیسانس و ریز نمرات لیسانس را به تایید رسوندم و با ارسال یک نسخه کپی آنها پذیرش گرفتم اما موفق نشدم برای ویزا اقدام کنم و پذیرشمو یکسال نگه داشت و مجددا برام فرستادن الان. سوال من اینه که من ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهیمو به تایید نرسوندم وتازه ترجمه کردم، سوال من اینه که برای دریافت ویزا آیا سفارت مدارک تایید شده پارسال رو قبول میکنه به انضمام ترجمه ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی که تایید نشده اند و یا اینکه من دوباره باید مدارکمو ترجمه کنم؟
    با سپاس

Junior Member

سلام دوستان

من برای مستر پذیرش گرفتم و دانشگاه فقط تو پذیرشم زده که اصل مدرک لیسانستو برای ثبت نام بیار(certified B.Sc). چون من با گواهی موقت اپلای کرده بودم. حالا برای روز مصاحبه لازمه که قبلش برم مدارکم رو تایید کنم یا اگر همشون مهر دادگستری و امور خارجه رو داشته باشه کافیه؟( که بعد از گرفتن ویزا یه سری تاییدیه بگیرم)

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

این سوال تکراریه ، اما چون هی تغییر میکنه میپرسم:
    اگه ویزامون بیاد، یک سری اصل مدارک رو برامون رایگان تایید میکنن که بتونیم باهاش ثبت نام کنیم؟( بدون ایمیل از دانشگاه که بگه برای enrollment باید مدارکتون "تایید شده سفارت باشه؟) ؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    مدارك ترجمه شده من براي يك سال و نيم پيش هست امكانش هست مداركم رو سفارت تاييد كنه؟
    اعتبار ترجمه ها ١ سال است يا ٢ سال؟
    خيلي ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)