صفحه 194 از 398 نخستنخست ... 94144184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204244294 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,931 تا 1,940 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

دوستان من متاسفانه گواهی پایان دوره پیش دانشگاهیم گم شده!! گواهی پایان دوره 3 ساله دبیرستانو دارم و ترجمه کردم. رفتم آموزش و پرورش میگه ما یه مردک داریم بنام ارزش تحصیلی که کل دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی توش هست و دست خودمم نداد خودش گفت مستقیم می فرسته دارالترجمه. به نظرتون اینو بدم سفارت تایید می کنه؟؟؟ اصلا اینو قبول می کنن دانشگاها ؟
    چکار کنم برای یونی اسیس حتما گواهی پایان پیش دانشگاهی می خواد

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط saba77 نمایش پست ها
    دوستان من متاسفانه گواهی پایان دوره پیش دانشگاهیم گم شده!! گواهی پایان دوره 3 ساله دبیرستانو دارم و ترجمه کردم. رفتم آموزش و پرورش میگه ما یه مردک داریم بنام ارزش تحصیلی که کل دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی توش هست و دست خودمم نداد خودش گفت مستقیم می فرسته دارالترجمه. به نظرتون اینو بدم سفارت تایید می کنه؟؟؟ اصلا اینو قبول می کنن دانشگاها ؟
    چکار کنم برای یونی اسیس حتما گواهی پایان پیش دانشگاهی می خواد
    اگه قابل ترجمه باشه بعید میدونم مشکلی پیش بیاد...سفارت کاری با غیافه و ظاهر مدرک نداره...مهم اینه که نمرات به همراه اینکه قید شده باشه که شما این مقاطع پشت سر گذاشتید را تو ترجمه ذکر کرده باشن. ترجمه هم که مهر وزارت بخوره که دیگه تمومه و مشکلی نخواهد بود. یکی دو مورد دیدم که مدرکشون گم کرده بودند و با این گواهی موقت کارشون راه انداختن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid7khat نمایش پست ها
    اگه قابل ترجمه باشه بعید میدونم مشکلی پیش بیاد...سفارت کاری با غیافه و ظاهر مدرک نداره...مهم اینه که نمرات به همراه اینکه قید شده باشه که شما این مقاطع پشت سر گذاشتید را تو ترجمه ذکر کرده باشن. ترجمه هم که مهر وزارت بخوره که دیگه تمومه و مشکلی نخواهد بود. یکی دو مورد دیدم که مدرکشون گم کرده بودند و با این گواهی موقت کارشون راه انداختن.
    مرسی امید جان... امیدوارم اینجوری باشه

Member Natordasht آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هنر

سفارت جدیدا ترجمه انگلیسی رو نمی پذیرد؟

آخه الان این در این فایل PDF که در سایت سفارت مشاهده کردم، نوشته شده:

مدارک مورد نیاز درخواست تایید مدارک :
    1. اصل مدراک فارسی 2. ترجمه آلمانی (در موارد استثنا ترجمه انگلیسی) 3. کپی گذرنامه/ کارت ملی صاحب مدرک

http://www.teheran.diplo.de/contentb...isation_DL.pdf

Member aghanimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wirtschaftsinformatik-WWU MÜnster

نقل قول نوشته اصلی توسط Natordasht نمایش پست ها

1. اصل مدراک فارسی 2. ترجمه آلمانی (در موارد استثنا ترجمه انگلیسی) 3. کپی گذرنامه/ کارت ملی صاحب مدرک

هر روز دارن از خودشون یه قانون در میارن

ApplyAbroad Veteran

انگلیسی رو تایید میکنه. مشکلی نیست

Member Natordasht آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط epezhman نمایش پست ها
    انگلیسی رو تایید میکنه. مشکلی نیست
    شما مطمئنید؟ آیا خودتان یا فرد دیگری را سراغ دارید که اخیرا مدرک انگلیسی اش را بدون مشکل تایید کرده باشند؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

شما مطمئنید؟ آیا خودتان یا فرد دیگری را سراغ دارید که اخیرا مدرک انگلیسی اش را بدون مشکل تایید کرده باشند؟
    این فایل سفارت مال 5 فروردینه، وهمواره چندین نفر از کسایی که تو فروم فعالیت دارند، برای کارهای مختلف از جمله تایید مدارک به سفارت مراجعه میکنن، پس بعله تو این مدت خیلی ها رو دیدیم که مدرک انگلیسی بردن، و مطمئن باشید این فروم انقد جامع هست که هر تغییری زود اینجا بازتان میکنه، تا الان مشکلی نبوده، شما خیالتون راحت باشه

دوستان امروز به من گفتن که برای تائید مدارک باید پرینت اپلیکیشن فرم هایی که پر کردمو هم ارائه بدم .حالا خواستم بدونم آیا با همون پرینت ایمیل های مکاتبه نمیتونم برم واسه تائید مدارک و حتما باید اپلیکیشن فرم باشه؟
    و اینکه مگه ما این همه زحمت نمیکشیم برای تائید مدارک که موقغ ثبت نام حضوری ارائه بدیم این مدارکو؟پس چرا یه سری از دوستان میگن دوسری ترجمه کنیم که موقغ ثبت نام اگه ازمون خواستن یه سری اضافه داشته باشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh نمایش پست ها
    دوستان امروز به من گفتن که برای تائید مدارک باید پرینت اپلیکیشن فرم هایی که پر کردمو هم ارائه بدم .حالا خواستم بدونم آیا با همون پرینت ایمیل های مکاتبه نمیتونم برم واسه تائید مدارک و حتما باید اپلیکیشن فرم باشه؟
    و اینکه مگه ما این همه زحمت نمیکشیم برای تائید مدارک که موقغ ثبت نام حضوری ارائه بدیم این مدارکو؟پس چرا یه سری از دوستان میگن دوسری ترجمه کنیم که موقغ ثبت نام اگه ازمون خواستن یه سری اضافه داشته باشیم؟
    1- پرینت یه چیز که نشون بده شما ثبت نام کردید و یا پذیرش گرفتید.
    2- برای اینکه یه سری رو سفارت روز مصاحبه می گیره از شما.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)