صفحه 235 از 398 نخستنخست ... 135185225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245285335 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,341 تا 2,350 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام
    می دونید روزهای تعطیل سفارت آلمان توی تعطیلات نوروز کی هست؟تو سایت تعطیلات 2014 رو نوشته انگار!
    دانشنامه م در بهترین حالت 18م اسفند آماده میشه و بعد از ترجمه تبعا باید ببرم برا تأیید سفارت.میخام ببینم چقدر زمان دارم.

من دوشنبه 2 مارس رفتم، خوشبختانه خیلی خلوت بود. ساعت 5 رفتم، نفر دوم بودم!
    در کل تا ساعت 7 پونزده نفر اومدن. اگه رفتید، نفر اول لیست تهیه کنه که منظم باشید. به نفع همتونه. خوشبختانه صف دانشجو ها خیلی مرتب و با اخلاق بودن.
    خیلیا اطلاعات کافی نداشتن، تا باز شدن سفارت بقیه کمک کردن، مدارک رو اصلاح کردن. به هم کمک کنید، هیچ کسی جای دیگریو تو المان تنگ نمی کنه.
    خوشبختانه کار من رو که اقاهه انجام داد،خیلی خوب برخورد کرد و خیلی سریع کارم را افتاد.
    مدارک من ( به این ترتیب درسته) :
    1 نامه دانشگاه یا رسیدی که بعد از ثبت نام ایترنتی دانشگاه بتون میده.
    2- پاسپورت (البته اگر دارید،نداریدم مشکلی نیست)
    3 اصل مدارک:
    (1-ریز نمرات لیسانس 2-لیسانس 3-ریز نمرات دیپلم 4- دیپلم 5- ریز نمرات پیش دانشگاهی 6- پیش دانشگاهی (دقیقا به همون ترتیبی که مترجم پلمپ کرده))
    4 اصل ترجمه ها : من ترجمه لیسانس و دبیرستانم جداگانه بود، یعنی 2 سری ترجمم در مجموع 4 پلمپ بود.بعضیا حتی پیش دانشگاهیشون هم جدا بود ولی مشکلی نداره
    5 کپی پاسپورت، اگر پاس ارائه دادید و می خواین که کپیش هم تایید بشه. 5 سری
    6 بعد ازتون می خواد یکی یکی هر سری کپی تون رو بدید : نکته، هر سری کپی یعنی مدارک رو دقیقا به ترتیبی که در اصل ترجمه پلمپ شده بچینید. نکته 2 : کپی فارسی هم باید در هر سری باشه، هر صفحه فارسی که تو پلمپ ترجمتون هست، همون ترتیب باید باشه ( کپی فارسی ها رو از همون کپی داخل پلمپ بگیرید که مهر مترجم روش خورده) نکته 3 : برای کسانی که مثل من ترجمه جدا جدا دارند، برای هر سری کپی یعنی یه سری منظم کپی از ترجمه دانشگاه + یه سری منظم دبیرستان روی هم بزارید، تحویل بدید.
    7 من مدارک زیان المانیو نیاز نداشتم ولی اگر کسی داره، 5 سری کپی اونهم جدا بذارید.
    - برای دسته بندی مدارک به هیچ وجه منگنه نکنید! بهترین گزینه که هم محکم دسته بندی میکنه و هم راحت باز میشه، گیره سیمیه (clip) . خوشبختانه من یه بسته داشتم به همه بچه ها که منگنه زده بودن دادم.
    و در اخر اینکه نترسید، من خودم خیلی استرس داشتم ولی راحت تر از اونی که فکر کنید پیش می ره.

Junior Member

سلام دوستان
    من می خوام برای دانشگاههای آلمان اپلای کنم. می خوام بدم پیک مدارک ام رو ببره واسه تایید سفارت. یه نسخه اصل و 5 تا کپی. ولی به جز یونی اسیست و صنعتی مونیخ جای دیگه ای ننوشته که مدارک باید تایید و فرستاده بشن. بقیه فقط اسکن مدارک رو گفته اند آپلود کنید. شما جای دیگه ای می شناسید؟ باید 6تا درخواست اپلای به سفارت داد که 6 تا رو رایگان تایید کنه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط rayane نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام برای دانشگاههای آلمان اپلای کنم. می خوام بدم پیک مدارک ام رو ببره واسه تایید سفارت. یه نسخه اصل و 5 تا کپی. ولی به جز یونی اسیست و صنعتی مونیخ جای دیگه ای ننوشته که مدارک باید تایید و فرستاده بشن. بقیه فقط اسکن مدارک رو گفته اند آپلود کنید. شما جای دیگه ای می شناسید؟ باید 6تا درخواست اپلای به سفارت داد که 6 تا رو رایگان تایید کنه؟
    توجه کنین که ایمیلی که ار دانشگاه دریافت کردین خیلی قدیمی نباشه، ممکنه گیر بدن !
    توصیه میکنم خودتون ببرین مدارک رو، الان که ددلاین ها گذشته و تایید مدارک خلوت !
    شما به برلین، برانشوایگ و برمن هم میل بزن.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط rayane نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نباید 6 تا درخواست اپلای داشته باشید، یه نامه یا محض اطمینان دو نامه مکاتبه کافیه تا 2 سری اصل و 5 سری کپی تایید کنند.

Junior Member

سلام
    تایید و ترجمه شناسنامه برای گرفتن ویزا دانشجویی لازم نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidi_sm نمایش پست ها
    سلام
    تایید و ترجمه شناسنامه برای گرفتن ویزا دانشجویی لازم نیست؟
    تایید و ترجمه شناسنامه برای گرفتن ویزا دانشجویی لازم نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Communications and Multimedia Engineering - University of Erlangen-Nuremberg

دوستان کسی اطلاعی نداره که سفارت مدرک دفتر اسناد رسمی رو تایید میکنه یا نه؟ من یه سند تعهد مالی دارم میخوام ببینم سفارت اینو ترجمه میکنه یا نه. ممنون
    من از پشت شبهای بی خاطره/ من از پشت زندان غم آمدم
    من از آرزوهای دور و دراز/ من از خواب چشمان نم آمدم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering , Tehran Junub

وقت بخیر
    چرا 2 تا اصل ترجمه میدیم برای تایید سفارت؟
    من 2 تا اصل ترجمه و 5 تا کپی رو برای تایید بردم سفارت، فکر میکردم بعد از تایید یک سری از اصل ترجمه ها رو بر می دارن! اما برنداشتن و هر 2 سری اصل و 5 سری کپی رو بهم دادن!

پس چرا اینجا همه میگفتن 2 سری اصل ترجمه ببریم؟

ترجمه ها پشتش مهر خورده! حلا موقع اسکن کردن باید پشتشم اسکن کنیم بفرستم برای دانشگاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MSilet نمایش پست ها
    وقت بخیر
    چرا 2 تا اصل ترجمه میدیم برای تایید سفارت؟
    من 2 تا اصل ترجمه و 5 تا کپی رو برای تایید بردم سفارت، فکر میکردم بعد از تایید یک سری از اصل ترجمه ها رو بر می دارن! اما برنداشتن و هر 2 سری اصل و 5 سری کپی رو بهم دادن!

پس چرا اینجا همه میگفتن 2 سری اصل ترجمه ببریم؟

ترجمه ها پشتش مهر خورده! حلا موقع اسکن کردن باید پشتشم اسکن کنیم بفرستم برای دانشگاه؟
    الان که نه!بعدا برای ویزا برمیدارن.
    پشتشم اسکن کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)