صفحه 1 از 371 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member malicete آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master in Automation & Robotics, Technical University of Dortmund

پیش فرض بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

سلام
    این بخش اصلن کارش چیه؟
    دفعه قبل که من برای ارائه مقاله رفتم آلمان گفتن نیازی به تایید چیزی ندارم.
    این بار هم که از سفارت پرسیدم گفت باید مدارکی رو که سایت دانشگاه خواسته تایید کنی. ولی سایت دانشگاه چیزی در این مورد نداره.

طرز کارش چجوریه؟ مدارک رو میگیره و فردا پس میده؟ یا همون موقع مهر میزنه؟ چقدر پول میگیره؟ کدوم مدارک رو تایید میکنه؟
    میشه روزی که وقت داری صبحش مدارکت رو تایید کنی؟ یا حتی بری تو و زنبیل بذاری بعد دوباره بیای بیرون برای تایید مدارک و برگردی؟

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام،

سفارت مدارک لیسانس و فوق لیسانس رو که ترجمه کردین رو تایید می کنه. همچنین اگر نیازی به ارائه سند ملکی باشه، ترجمه ها باید تایید بشه. همینطور ترجمه شناسنامه(برای کسانی که عقد یا طلاق و اینجور چیزها دارن)، اینا چیزایی بود که من متوجه شدم. اگر چیز دیگه ای باشه اطلاع ندارم.

حداقل 2-3 روز زودتر برید. نهایت یک روز زودتر. مدارکتون رو صبح می گیره و ظهر یه ساعتی بهتون می ده(فکر می کنم ساعت 1 بعد از ظهر). حواستون باشه در بالا(یک در یک لنگه نزدیک باجه نگهبانی) برای تایید مدارک هست. یه وقت نرید کلی وایسین تو صف در پایین بعد بفهمین جای دیگه باید می رفتین.

کلا حدود 2-3 ماه پیش اینجوری بود:
    در بالا: مخصوص تایید مدارک و چسباندن ویزا به پاسپورت(صف این دو از هم جدا بود ;D)
    در پایین: مخصوص مصاحبه شوندگان و کسانی که می خوان اطلاعات بگیرند

سعی کنین وقتی رفتین توی سفارت(برای مصاحبه) بیرون نیاین و منتظر باشین تا نوبتتون بشه. کی حوصله اون جار و جنجال جلوی در سفارت رو داره!! اینم بگم که برای روزی که سفارت می رین برنامه دیگه ای نگذارین چون حتی اگه 7 صبح هم وقت داشته باشین ممکنه تا 11 طول بکشه. اگه دیرتر بود که تا 2-3 هم ممکنه معطل بشین.

موفق باشین

Member malicete آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master in Automation & Robotics, Technical University of Dortmund

سلام به همه
    من امروز ساعت 8.5 مصاحبه داشتم و صبح زود رفتم برای تایید مدارک.
    جلوی در همه میگفتن که برای تایید مدارک دیر اومدم و نمیرسم و این حرفا.
    ولی بعد از 1.5 ساعت معطلی که رفتم تو قسمت تایید مدارک، اون خانومه بهم گفت مدارک لیسانس و دبیرستانم نیازی به تایید ندارن، دست کم تو این مرحله.
    گفت نهایتن اون آخر بیار که تایید کنیم میبری برای دانشگاه تایید شده باشن!
    راستی بگم که مدارک من ترجمه شده بودن مهر دادگستری و خارجه هم داشتن، ولی دختره حتی اینا رو هم نگاه نکرد و همون از دور که دانشنامه رو دید گفت نیازی نیست
    (بماند که من خودم خیلی مشکوک بودم به قضیه و چند تا سوال دیگه کردم تا مطمئن بشم.)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط malicete نمایش پست ها
    سلام به همه
    ولی بعد از 1.5 ساعت معطلی که رفتم تو قسمت تایید مدارک، اون خانومه بهم گفت مدارک لیسانس و دبیرستانم نیازی به تایید ندارن، دست کم تو این مرحله.
    راستی بگم که مدارک من ترجمه شده بودن مهر دادگستری و خارجه هم داشتن، ولی دختره حتی اینا رو هم نگاه نکرد و همون از دور که دانشنامه رو دید گفت نیازی نیست
    (بماند که من خودم خیلی مشکوک بودم به قضیه و چند تا سوال دیگه کردم تا مطمئن بشم.)

با سلام
    من چند تا سوال دارم .
    1) باید از سفارت وقت بگیریم برای تایید مدارک با فقط برای ویزا گرفتن باید وقت گرفت و چه جوری وقت بگیربم؟
    2) copy of university entrance qualification که بعضی دانشگاههای آلمان میخوان که باید به تایید سفارت هم برسه چیه دقیقا ؟ورود به دانشگاه b.S رو میگه ؟ از کجا باید تهیش کرد؟
    3) یه دانشگاه ازم مدرک زبان یا حتی تاییدیه ثیت نام تو Course زبان آلمانی رو میخواد. الان تو مرحله بررسی مدارکم . من باید سریع یه تاییدیه ای نشونش بدم. حالا مساله اینه که من زبان آلمانی بلد نیستم و تو هیچ کلاسی هم ثیت نام نکردم ، یه Registration سوری تو یه موسسه زبان آلمانی از کجا میتونم جور کنم که بعد اگه پذیرش شدم حتما میرم یاد میگیرم و لی الان فقط بررسی مدارکه و ممکنه من قبول نشم ، بنابراین نمیخوام ثبت نام کنم و کلی پول بدم قبل از اطمینان ار قبولی.
    4) مدرک high school رو هم باید سفارت تایید کنه؟تایید هر مدرک چقدر تموم میشه؟
    ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی دارن، راهنمایی کنند.
    با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azgh نمایش پست ها
    با سلام
    من چند تا سوال دارم .
    1) باید از سفارت وقت بگیریم برای تایید مدارک با فقط برای ویزا گرفتن باید وقت گرفت و چه جوری وقت بگیربم؟
    2) copy of university entrance qualification که بعضی دانشگاههای آلمان میخوان که باید به تایید سفارت هم برسه چیه دقیقا ؟ورود به دانشگاه b.S رو میگه ؟ از کجا باید تهیش کرد؟
    3) یه دانشگاه ازم مدرک زبان یا حتی تاییدیه ثیت نام تو Course زبان آلمانی رو میخواد. الان تو مرحله بررسی مدارکم . من باید سریع یه تاییدیه ای نشونش بدم. حالا مساله اینه که من زبان آلمانی بلد نیستم و تو هیچ کلاسی هم ثیت نام نکردم ، یه Registration سوری تو یه موسسه زبان آلمانی از کجا میتونم جور کنم که بعد اگه پذیرش شدم حتما میرم یاد میگیرم و لی الان فقط بررسی مدارکه و ممکنه من قبول نشم ، بنابراین نمیخوام ثبت نام کنم و کلی پول بدم قبل از اطمینان ار قبولی.
    با تشکر
    1-تایید مدارک وقت نمیخواد صبح ساعت 6.30 جلوی درب تایید مدارک باشید اسم مینویسد توی لیستی که روی در هست و به ترتیب میرید داخل و همون روز ساعت 2 به بعد یا روزه بعدش مدارک رو تحویل میدن.
    2-اطلاع ندارم.
    3-من بعید میدونم با ثبت نام تو کلاس زبان بتونید پذیرش بگیرید یا حتی کارهاتون رو انجام بدید باید مدرک زبان داشته باشید اما اگه اینجوریه که شما میگید خب با اموزشگاههای شهرتون صحبت کنید شرایط رو توضیح بدید واسشون شاید قبول کنند تاییدیه ثبت نام بهتون بدند.
    4- اگه تو چک لیست سفارت نوشته باید تایید کنید فکر کنم باید تایید بشه هم دیپلم وهم ریز نمرات. (برای مدارک تحصیلی 45 یورو بدون پذیرش از دانشگاه و رایگان با پذیرش از دانشگاه)

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azgh نمایش پست ها
    با سلام
    من چند تا سوال دارم .
    با تشکر
    همونطور که پیام گفت با کلاس زبان نمی شه ویزا گرفت. دانشگاه هم اگر آلمانی باشه یک حداقل زبانی مثلا در حد بی ۱ می خواد ازتون و تازه پذیرش مشروط می ده. یعنی باید بعد از اومدن دوباره کلاس زبان برید تا به حد مطلوب برسید. همچنین سفارت مدرک زبان می خواد و بدون مدرک زبان بعید می دونم شدنی باشه. حتی خود آفیسر چند جمله ای ازتون به زبان مورد نظر سوال می پرسه ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    همونطور که پیام گفت با کلاس زبان نمی شه ویزا گرفت. دانشگاه هم اگر آلمانی باشه یک حداقل زبانی مثلا در حد بی ۱ می خواد ازتون و تازه پذیرش مشروط می ده. یعنی باید بعد از اومدن دوباره کلاس زبان برید تا به حد مطلوب برسید. همچنین سفارت مدرک زبان می خواد و بدون مدرک زبان بعید می دونم شدنی باشه. حتی خود آفیسر چند جمله ای ازتون به زبان مورد نظر سوال می پرسه ...
    باسلام
    نه من نخواستم با کلاس زبان ویزا بگیرم. دانشگاه A2 میخواد اما بعد از پذیرش هم اگه A2 رو نشون بدیم، قبوله. الان میگه تو مرحله پذیرش ، تاییدیه ثبت نام تو یه کلاس زبان آلمانی هم قبوله.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط malicete نمایش پست ها
    سلام به همه

سلام.

کسی که برای مقطع ارشد پذیرش گرفته آیا نیازی به ترجمه‌ی مدارک دیپلم و پیش‌دانشگاهی داره؟ دانشگاه که اینا رو نخواسته فقط گفته مدرک کارشناسی (certified). برای سفارت حتما باید اینارو داشته باشیم؟

و اینکه تایید مدارک حتما ضروریه؟ با توجه به اینکه مدارکم مهر وزارت خارجه و دادگستری داره.

Junior Member

سلام

از اونجایی که من ساکن اصفهان هستم و دارالترجمه ها اینجا تائید امور خارجه رو ترجمه ها نمیزنن، میخواستم بدونم در این صورت آیا سفارت این ترجمه ها که فقط به تائیر دادگستری رسیده رو قبول داره یا نه؟
    موضوع دیگه اینکه کلاً چه مدارکی رو باید ترجمه کنم و ببرم سفارت تائید کنه؟ (چون من تو سایت سفارت یه pdf گرفتم که گفته بود مدارک به زبان فارسی هم قابل قبوله)

نقل قول نوشته اصلی توسط mmd نمایش پست ها
    سلام

از اونجایی که من ساکن اصفهان هستم و دارالترجمه ها اینجا تائید امور خارجه رو ترجمه ها نمیزنن، میخواستم بدونم در این صورت آیا سفارت این ترجمه ها که فقط به تائیر دادگستری رسیده رو قبول داره یا نه؟
    موضوع دیگه اینکه کلاً چه مدارکی رو باید ترجمه کنم و ببرم سفارت تائید کنه؟ (چون من تو سایت سفارت یه pdf گرفتم که گفته بود مدارک به زبان فارسی هم قابل قبوله)
    سفارت آلمان فقط مدارک به زبان آلمانی یا انگلیسی رو قبول داره.کجا نوشته فارسی هم قبوله؟
    باید مدارک هم تایید دادگستری داشته باشه هم امورخارجه اینو توو چک لیست سفارت دقیقن نوشته.من شیراز مدارکمو ترجمه کردم و همینجام هردوتامهرو برام زدن.قائدتا وقتی شیراز اینکارو انجام اصفهانم بایستی انجام بده.
    اینکه چ مدارکی رو باید تایید کنید بستگی به درخواستتون داره ویزای پیوست، شنگن و دانشجویی مدارکش متفاوتن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)