صفحه 365 از 398 نخستنخست ... 265315355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,641 تا 3,650 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

وقت تاییدمدارک هرچندوقت یه باربازمی شه؟ واینکه برای چندروزبعدش وقت می دن؟

Junior Member

سلام دوستان، ایمیل دومی که میادوروزمصاحبه رومی گه فقط یه لینک داره که می زنی وتاییدمی کنه روزمصاحبه روولی اسکن پاس رونمی خواد، آیااین عادیه؟ چون ازدیگران شنیده بودم که توی اون ایمیل ازت می خوان اسکن پتسپورت روبراشون بفرستیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    سلام.میشه این لینکی که باهاش وقت میدن رو اینجا بزارین؟من یه هفته ست دائم چک میکنم.۲.۴۵ هم چک کردم.ولی تاحالا چیزی ندیدمگفتم شاید کلا مسیر رو اشتباه میرم.مرسی.
    سلام لینک همونه فقط ساعت 2:45 وقتایی که کنسل میشه رو دوباره میگذاره برای همین شانس گرفتن وقت خیلی کمتره کلا سفارت آلمان دیده سرگرمی ایرانیا کمه خواستند سرگرممون کنند من متوجه نمیشم واقعا نمیتونند برنامه ریزی کنند یه تایمی رو مشخص کنند بچه ها همون روز فقط سایتشون رو چک کنند؟!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد تهران مرکزی

نقل قول نوشته اصلی توسط ALC نمایش پست ها
    سلام دوستان، ایمیل دومی که میادوروزمصاحبه رومی گه فقط یه لینک داره که می زنی وتاییدمی کنه روزمصاحبه روولی اسکن پاس رونمی خواد، آیااین عادیه؟ چون ازدیگران شنیده بودم که توی اون ایمیل ازت می خوان اسکن پتسپورت روبراشون بفرستیم.
    سلام از من اسکن پاسپورت نخواست و لینک رو تایید کردم و مصاحبه هم رفتم نمیدونم این مورد از کجا بیان شده شایدم بوده خدا میدونه ولی گاهی به صورت خودجوش یه مواردی استارت میخوره که بعدا سفارت هم با توجه به استقبال و آمادگی ما اون رو جزو موارد رسمی میکنه در آینده

Senior Member

https://service2.diplo.de/rktermin/e...uest_locale=de
    من اینجا رو چک میکردم برا وقت تایید.وقت مصاحبه رو بیشتر از ۴ ماه پیش گرفتم.هنوز ایمیل دوم نیمده.میترسم اونم اشتباه کرده باشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ALC نمایش پست ها
    یکی دو سال پیش اینطوری بود که وقت که میگرفتی بعد از دو سه هفته ایمیل دوم میومد برات و اسکن پاسپورت رو که می فرستادی نشون میداد که با وقته مشکلی نداری من قبلنا برای شنگن که اقدام کرده بودم اینطوری بود الآن عوض شده

دیروز برای ویزا سفارت بودم و خیلی از دوستانی که برای تایید مدارک اومده بودند بخاطر یک مشکل مشترک مدارکشون تایید نمی شد

"مترجمها مهرهای مدازک رو (کامل) ترجمه نکرده بودند و تقریبا از هر 3 نفر یکی این مشکل رو داشت "

فکر میکنم لازمه که حتما زمان تحویل کار این نکته رو به دارالترجمه تاکید کنید و دوستانی که ترجمه دسششونه قبل از رفتن به سفارت خودشون یک بار ترجمه هاشونو با دقت چک کنند

Junior Member

سلام
    ببخشید من 2تا سوال دارم که متشکر میشم اگر کسی تجربه مشابه داره پاسخ بده.
    1) توی فرم مدارک مورد نیاز برای مصاحبه نوشته شده یک کپی تأیید شده از مدرک تحصیلی توسط سفارت آلمان، ولی یکی از دوستانم گفته که میشه بجای این کپی اصل ترجمه مدرکتون با مهر وزارت امور خارجه رو استفاده کنید. این موضوع درسته؟ اگر هم نه و لازمه تا این کپی رو تهیه کنم برای مدرک فوق که احتیاجی به گواهی قبولی در کنکور، دیپلم و .... ندارم و فقط ترجمه ارشد کافیه؟
    1) من فامیلم تغییر پیدا کرده و درنتیجه تو فرم مدارک مورد نیاز نوشته شده که یک کپی تأیید شده از شناسنامه توسط سفارت آلمان باید تهیه کنم. بجای اون هم میشه باز از اصل ترجمه شناسنامم با مهر وزارت امور خارجه استفاده کنم؟
    در کل چون وقت مصاحبم نزدیکه فکر نکنم به تایید مدارکم توسط سفارت برسم چون سیستم نوبت دهیشون خیلی نوبت هاش طولانیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa4 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من 2تا سوال دارم که متشکر میشم اگر کسی تجربه مشابه داره پاسخ بده.
    1) توی فرم مدارک مورد نیاز برای مصاحبه نوشته شده یک کپی تأیید شده از مدرک تحصیلی توسط سفارت آلمان، ولی یکی از دوستانم گفته که میشه بجای این کپی اصل ترجمه مدرکتون با مهر وزارت امور خارجه رو استفاده کنید. این موضوع درسته؟ اگر هم نه و لازمه تا این کپی رو تهیه کنم برای مدرک فوق که احتیاجی به گواهی قبولی در کنکور، دیپلم و .... ندارم و فقط ترجمه ارشد کافیه؟
    1) من فامیلم تغییر پیدا کرده و درنتیجه تو فرم مدارک مورد نیاز نوشته شده که یک کپی تأیید شده از شناسنامه توسط سفارت آلمان باید تهیه کنم. بجای اون هم میشه باز از اصل ترجمه شناسنامم با مهر وزارت امور خارجه استفاده کنم؟
    در کل چون وقت مصاحبم نزدیکه فکر نکنم به تایید مدارکم توسط سفارت برسم چون سیستم نوبت دهیشون خیلی نوبت هاش طولانیه.

خیر، درست نیست. برای مصاحبه‌ی ویزا ترجمه‌ی رسمی بدون مهر سفارت رو قبول نمی‌کنند. شما باید به سفارت یک نسخه‌ی کپی تایید شده و یک نسخه کپی معمولی بدین.
    برای شناسنامه هم همین‌طور، باید ترجمه‌ی رسمی کنید و بعد هم ببرین سفارت تایید کنه، و تایید شناسنامه رایگان هم نیست. برای ویزای ارشد دیگه نیازی به ریزنمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی نیست. فقط مدارکی که در سایت سفارت ذکر شده رو لازم دارید. فقط دقت کنید که مترجم همه‌ی مهرهای روی مدارک رو براتون درست و دقیق ترجمه کرده باشه. در غیر این صورت همونطور که دوستان دیگه هم نوشتند، سفارت تایید نمی‌کنه.

وقت تایید مدارک هم اگر بتونید تا قبل از مصاحبه بگیرید، خب خیلی بهتره. اما اگر نشد جای نگرانی نداره. روز مصاحبه بهتون یک برگه میدن که با اون می‌تونید برین برای تایید مدرک. توصیه‌ی من اینه که برای گرفتن وقت تلاش کنید، و اگر نشد 1-2 روز قبل از مصاحبه با پرینت ایمیل وقت‌تون برین دم سفارت، ممکنه راه بدن و مدارک رو براتون تایید کنند.

Junior Member

Smile پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh4dy نمایش پست ها
    خیر، درست نیست. برای مصاحبه‌ی ویزا ترجمه‌ی رسمی بدون مهر سفارت رو قبول نمی‌کنند. شما باید به سفارت یک نسخه‌ی کپی تایید شده و یک نسخه کپی معمولی بدین.
    برای شناسنامه هم همین‌طور، باید ترجمه‌ی رسمی کنید و بعد هم ببرین سفارت تایید کنه، و تایید شناسنامه رایگان هم نیست. برای ویزای ارشد دیگه نیازی به ریزنمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی نیست. فقط مدارکی که در سایت سفارت ذکر شده رو لازم دارید. فقط دقت کنید که مترجم همه‌ی مهرهای روی مدارک رو براتون درست و دقیق ترجمه کرده باشه. در غیر این صورت همونطور که دوستان دیگه هم نوشتند، سفارت تایید نمی‌کنه.

وقت تایید مدارک هم اگر بتونید تا قبل از مصاحبه بگیرید، خب خیلی بهتره. اما اگر نشد جای نگرانی نداره. روز مصاحبه بهتون یک برگه میدن که با اون می‌تونید برین برای تایید مدرک. توصیه‌ی من اینه که برای گرفتن وقت تلاش کنید، و اگر نشد 1-2 روز قبل از مصاحبه با پرینت ایمیل وقت‌تون برین دم سفارت، ممکنه راه بدن و مدارک رو براتون تایید کنند.
    تشکر از پاسختون. حتما 2روز قبل از نوبت مصاحبم میرم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)