صفحه 347 از 398 نخستنخست ... 247297337338339340341342343344345346347348349350351352353354355356357397 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,461 تا 3,470 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام دوستان من مدارکم رو سال 2014 به انگلیسی ترجمه کردم. آیا برای تایید مدارک باید حتما ترجمه ها باید کمتر از یک سال قبل باشه؟ یا همین ترجمه هارو ببرم تایید می کنن؟ و سوال بعد اینکه من اصل دانشنامه لیسانسم رو دارم بازم باید گواهی قبولی کنکور بگیرم؟ ممنون

Junior Member

دوستان یه سوال کلی داشتم...
    تایید مدارک توسط سفارت آلمان دقیقا برای چی هست؟؟
    منی که یک نسخه از مدارکمو ترجمه کردم و مهر دادگستری و امور خارجه هم خورده، آیا نیاز هست که مهر تایید سفارت هم بخوره؟؟
    یا مهر تایید سفارت صرفا برای نسخه هایی هست که مهر دادگستری و امور خارجه نخورده؟؟؟
    ممنون میشم اگه متوجه ام کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_miri نمایش پست ها
    دوستان یه سوال کلی داشتم...
    تایید مدارک توسط سفارت آلمان دقیقا برای چی هست؟؟
    منی که یک نسخه از مدارکمو ترجمه کردم و مهر دادگستری و امور خارجه هم خورده، آیا نیاز هست که مهر تایید سفارت هم بخوره؟؟
    یا مهر تایید سفارت صرفا برای نسخه هایی هست که مهر دادگستری و امور خارجه نخورده؟؟؟
    ممنون میشم اگه متوجه ام کنید

بدون مهر امور خارجه که اصلن مدارک توسط سفارت تایید نمیشوند ..
    تایید سفارت هم برای این هست که شما برای گرفتن پذیرش از دانشگاه و یا سایر مراکز باید مدارکتون رو کپی بگیرید و به دانشگاه یا موسسه مورد نظر بفرستید
    بعضی دانشگاهها فقط کپی مدارک تایید شده توسط سفارت رو قبول دارند و کپی ساده مورد قبولشون نیست

سلام دوستان، خوشحال میشم اگه به این سوال من جواب بدین.

من کارشناسی و کارشناسی ارشد رو تو مسکو تموم کردم - مدرک کارشناسیم به روسی و ارشدم به انگلیسی هستش.
    تا جایی که میدونم و از سفارت المان در ایران چک کردم، مدارک من باید آپوستیل بشن (‌که انجام دادم)‌ -
    حالا مدرک ارشد رو که چون به انگلیسی هست رو ایجوری بهشون بدم و چندتا کپی ساده- کپی ها رو که نمیخواد برابر اصل کنم؟
    واسه مدرک کارشناسی دادم ترجمه کردن به انگلیسی - آیا سفارت المان تو مسکو باید ترجمه مدارک رو مهر و تایید کنه؟
    بعد آپوستیل که نیازی نیست رو مدرک اصلی چیزی سفارت مهر کنه؟ ( خودشون نوشتن که باید آپوستیل شه)‌
    ممنون از راهنمایی هاتون

Junior Member

سلام، با چه جور ایمیلی قبول میکنند که 5 تا تایید مدارک رو بدهند؟ من الان ایمیل فرستادم به دانشگاهها و سوال کردم که آیا تایید سفارت آلمان نیاز هست یا نه؟ جوابشون رو پرینت بگیرم کافیه یا باید حتما بعد پر کردن اپلیکیشن و به مشکل برخوردن اپلیکیشن بخاطر عدم وجود تاییده سفارت، ایمیل ازشون بگیرم؟ (چند صفحه قبل اینجا خوندم مثل اینکه خیلی سخت اون 5 تا تاییده رو میدن)

سلام
    دوستان اگه کسی برای دکترای المان بورسیه داشته باشه، میبایست گواهی قبولی کنکور رو هم داشته باشه و ترجمه رسمی (دادگستری + وزارت خارجه) کنه برای روز سفارت؟ و اینکه شناسنامه که نوشته شده کپی ساده، منظور فارسی هست یا ترجمه بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dehgh نمایش پست ها
    با سلام. من امروز مصاحبه دادم و میخواستم در مورد ابهامات نکاتی رو عرض کنم:
    1. آیا تایید مدارک توسط سفارت الزامی است؟ خیر، اختیاری است. البته من یک نسخه از مدارک تحصیلی رو با تایید سفارت رسوندم به این امید که اصل ترجمه های تایید شده دادگستری و وزارت خارجه رو پیش خودم نگه دارم. ولی آفیسر گفت اصل ترجمه ها ات رو باید به عنوان نسخه اول بدی و نسخه دوم هم یک کپی از اونها لازم است.
    2. مدارک به چه زبانی ترجمه شوند؟ انگلیسی یا آلمانی. هر دو برای سفارت قابل قبول اند. همچنین مدرک زبان انگلیسی یا آلمانی هر دو قابل قبول هستند. آفیسر در حد کمتر از یک دقیقه با من به انگلیسی صحبت کرد.
    3. آیا ترجمه شناسنامه لازم است؟ خیر، ترجمه شناسنامه لازم نیست. ولی اصل شناسنامه (به زبان فارسی) و دو نسخه کپی از تمام صفحات آن لازم است. همچنین اصل پاسپورت و کپی از صفحه دوم و سوم.
    4. آیا نامه فاند و پذیرش باید اصل (hard copy) باشد؟ خیر. پرینت نامه پذیرش یا فاند کافی است. من اصل اونها رو که دانشگاه برام پست کرده بود رو هم داشتم. ولی آفیسر گفت نمیخواد.
    5. آیا 60 یورو برای هزینه مصاحبه الزامی است؟ برای آنانکه فاند ندارند الزامی است. ولی من چون فاند داشتم گفت لازم نیست 60 یورو بدهید. من خودم چون نمیدونستم قبلا 60 یورو آماده کرده بودم. بنشرم شما هم آماده کنید. اگر لازم نداشته باشید توی برگه رسید مصاحبه اتون میزنه که هزینه مصاحبه صفر یورو است یا 60 یورو.
    6. آیا کارنامه ها پلمپ شده از دانشگاه های معتبر مثل شریف مورد قبول قرار میگیرد؟ تا حدی بله. من برای لیسانس و فوق لیسانس مدارک رو ترجمه رسمی کرده بودم. ولی برای سال اول دکترام فقط ریز نمرات انگلیسی پلمپ شده شریف رو داشتم (واضحه که نمیتونستم ریز نمره رسمی داشته باشم. چون وسط دوره هستم). ولی آفیسر تا پاکت شریف رو دید به من گفت بازش کن و گفت ما مدارک پلمپ شده شریف رو قبول داریم. حالا اینکه از کسی به جای ترجمه رسمی لیسانس و فوق قبول کنه رو من نمیدونم.

Junior Member

با سلام. من امروز رفتم سایت که برای تایید مدارک وقت بگیرم که هیچ وقتی نشونم نداد. میخواستم ببینم اصولا چند وقت یبار وقت جدید باز میکنند؟ من ۲۵ مهر وقت مصاحبه دارم، میرسه تا اون موقع؟

نقل قول نوشته اصلی توسط b.sh نمایش پست ها
    سلام، با چه جور ایمیلی قبول میکنند که 5 تا تایید مدارک رو بدهند؟ من الان ایمیل فرستادم به دانشگاهها و سوال کردم که آیا تایید سفارت آلمان نیاز هست یا نه؟ جوابشون رو پرینت بگیرم کافیه یا باید حتما بعد پر کردن اپلیکیشن و به مشکل برخوردن اپلیکیشن بخاطر عدم وجود تاییده سفارت، ایمیل ازشون بگیرم؟ (چند صفحه قبل اینجا خوندم مثل اینکه خیلی سخت اون 5 تا تاییده رو میدن)
    شما فقط کافیه چندتا سوال ساده در مورد پذیرش از دانشگاهها بپرسی.
    کارمند سفارت بسته به تعداد ایمیل هایی که مستقیما به نام شما جواب داده شده، دسته کپی میگیره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich‑Alexander‑University, Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Iliyad64 نمایش پست ها
    شما فقط کافیه چندتا سوال ساده در مورد پذیرش از دانشگاهها بپرسی.
    کارمند سفارت بسته به تعداد ایمیل هایی که مستقیما به نام شما جواب داده شده، دسته کپی میگیره

سلام،

یعنی اگه بیشتر از پنج تا ایمیل باشه، بیشتر از پنج تا کپی هم تایید میکنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط blueapple نمایش پست ها
    سلام،

یعنی اگه بیشتر از پنج تا ایمیل باشه، بیشتر از پنج تا کپی هم تایید میکنن؟
    هر ترم حداکثر 5 سری کپی بصورت رایگان تایید میشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)