صفحه 190 از 398 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200240290 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,900 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط iceboy88 نمایش پست ها
    دوستان امروز مدارکمو برده بودم دارالترجمه، منشی میگفت سفارت آلمان جدیدا فقط مدارک به زبان آلمانی رو تایید میکنه...من مدارک پیش دانشگاهی و دیپلمم رو دادم واسه ترجمه انگلیسی که هفته بعد ببرم سفارت تایید کنم، میخواستم بدونم واقعا اینطوریه؟؟ خواهشا اگه کسی از دوستان در این مورد اطلاعی داره راهنمایی کنه ممنون میشم، منم به شک انداخت!!!
    بعييد ميدونم چيزی عوض شده باشه، اينطور که تو سايت سفارت نوشته مدارک تحصيلی به آلمانی يا انگليسی قبوله پس بايد انگليسی رو هم هنوز تاييد کنن
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...tt_Studium.pdf

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iceboy88 نمایش پست ها
    دوستان امروز مدارکمو برده بودم دارالترجمه، منشی میگفت سفارت آلمان جدیدا فقط مدارک به زبان آلمانی رو تایید میکنه...من مدارک پیش دانشگاهی و دیپلمم رو دادم واسه ترجمه انگلیسی که هفته بعد ببرم سفارت تایید کنم، میخواستم بدونم واقعا اینطوریه؟؟ خواهشا اگه کسی از دوستان در این مورد اطلاعی داره راهنمایی کنه ممنون میشم، منم به شک انداخت!!!
    والا ما دو هفته پیش انگلیسی بردیم تایید هم کردن. تو سایت هم که چیزی ننوشته. خانم شیرزاد نبود منشی شون؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

با سلام. من برای دکترا پذیرش ذارم و ارشد و کارشناسی روزانه بودم و الان نمی تونم مدرکمو ازاد کنم دانشگاه هم فقط ریز نمره غیر رسمی انگلیسی به من می ده ولی تو پاکت و مهر و موم شده.به نظرتون اینارو سفارت تایید می کنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
    با سلام. من برای دکترا پذیرش ذارم و ارشد و کارشناسی روزانه بودم و الان نمی تونم مدرکمو ازاد کنم دانشگاه هم فقط ریز نمره غیر رسمی انگلیسی به من می ده ولی تو پاکت و مهر و موم شده.به نظرتون اینارو سفارت تایید می کنه؟
    شما باید یه ایمیل از طرف دانشگاه آلمان مبنی بر اینکه مدارکتون باید مهر بخورن به سفارت نشون بدید.درضمن برای گرفتن ویزا اصل تمامی مدارک لازمه پس سعی کنید مدارکتون بخرین یا به یه نحوی از دانشگاه بگیرید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نه این مدارکی که دانشگاه انگلیسی میده رو سفارت تایید نمیکنه، ولی در نهایت اگر نتوستید مدرک آزاد کنید روز مصاحبه شاید ازتون قبول کنن.

Junior Member

ممنون از جوابتون. گواهی موقت دارمو اون قابل قبول نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    نه این مدارکی که دانشگاه انگلیسی میده رو سفارت تایید نمیکنه، ولی در نهایت اگر نتوستید مدرک آزاد کنید روز مصاحبه شاید ازتون قبول کنن.
    مصاحبه من 10 روز دیگه است.قطعا تا اون موقع نمی تونم ازاد کنم. هیچ راه دیگه ای نیست که به مشکل بر نخورم؟برای مقطع ارشد یک نامه از رئیس دانشکده مبنی بر این که فارغ التحصیل شدم دارم. هیچ راهی نیست بتونم مدارکم رو تایید کنم؟
    ویرایش توسط sepidehreg : September 4th, 2014 در ساعت 01:04 PM

ApplyAbroad Veteran

ممنون از جوابتون. گواهی موقت دارمو اون قابل قبول نیست؟

مصاحبه من 10 روز دیگه است.قطعا تا اون موقع نمی تونم ازاد کنم. هیچ راه دیگه ای نیست که به مشکل بر نخورم؟برای مقطع ارشد یک نامه از رئیس دانشکده مبنی بر این که فارغ التحصیل شدم دارم. هیچ راهی نیست بتونم مدارکم رو تایید کنم؟
    راه هست !
    شما روز مصاحبه میتونین مدرکی رو ارائه کنین که نشون میده فارغ التحصیل شدین !
    میتونه ریز نمره نهایی باشه یا گواهی موقت ! هیچ فرقی نمیکنه !
    ولی اون ریزنمره انگلیسی به درد تایید سفارت نمیخوره ! رو گواهی موقت یا اون نامه از رئیس دانشگاه کار کنین !

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

سلام . من میخواستم برای مستر انگلیسی ( رشته های مرتبط با محیط زیست و تصفیه اب و ... ) اپلای کنم . حدود دو سال توی یه شرکت مرتبط بصورت پاره وقت کار ( بدون بیمه ) میکردم و الان میخوام گواهی سابقه کار بگیرم و اونها توی سربرگشون با مهر و .. بهم گواهی میدن حتی به انگلیسی .
    حالا سوالم اینه که این گواهی باید تاییدیه جایی رو داشته باشه یا میتونم همینو به همراه مدارکم بفرستم برای دانشگاه ها ؟ چطور ؟
    همچنین یه شرکت دیگه (راهسازی) کار تمام وقت انجام میدادم ( 5 ماه ) با بیمه . ولی نمیتونم ازشون گواهی و ... بگیرم . آیا میشه با خود سابقه بیمه کاری کرد ؟ چطور ؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط abadanastro نمایش پست ها
    سلام . من میخواستم برای مستر انگلیسی ( رشته های مرتبط با محیط زیست و تصفیه اب و ... ) اپلای کنم . حدود دو سال توی یه شرکت مرتبط بصورت پاره وقت کار ( بدون بیمه ) میکردم و الان میخوام گواهی سابقه کار بگیرم و اونها توی سربرگشون با مهر و .. بهم گواهی میدن حتی به انگلیسی .
    حالا سوالم اینه که این گواهی باید تاییدیه جایی رو داشته باشه یا میتونم همینو به همراه مدارکم بفرستم برای دانشگاه ها ؟ چطور ؟
    همچنین یه شرکت دیگه (راهسازی) کار تمام وقت انجام میدادم ( 5 ماه ) با بیمه . ولی نمیتونم ازشون گواهی و ... بگیرم . آیا میشه با خود سابقه بیمه کاری کرد ؟ چطور ؟
    مرسی
    گواهی سابقه کار به طور کلی توسط سفارت تایید نمیشه ! مگر اینکه یه دانشگاه یا سازمان از شما خواشته باشه که براشون بفرستین !
    شما همین سابقه کار رو روی سربرگ انگلیسی شرکت میگیرین و یک مهر هم روش میزنین و برای هر جا که خواستین میفرستین !
    لزومی به تاییدیه جایی نیست به صورت پیش فرض !
    اگه بابت اون 5 ماه هم نامه نمیدن، میشه سابقه بیمه هم فرستاد که خب باید ترجمه بشه !

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

با سلام
    میخواستم بدونم اگه مدارک مهر یه سفارت دیگه (غیر از آلمان) رو داشته باشه و الان بخوایم برای تایید ببریمش سفارت آلمان مشکلی داره؟ البته مسلما مهرهای دادگستری و وزارت امور خارجه رو داره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)