صفحه 345 از 398 نخستنخست ... 245295335336337338339340341342343344345346347348349350351352353354355395 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,441 تا 3,450 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

توی این هفته برای تایید مدارک سفارت بودم کلا از رسیدنم جلو درب تا خروج از سفارت یه ربع طول کشید. ظاهرا شیوه جدید وقت جواب داده و دیگه خبری از معطلی و صف نیست. لطفا شما هم زودتر از وقتتون نرید و برای احترام به خودتون و بقیه حتما وقت بگیرید
    ویرایش توسط Iliyad64 : July 24th, 2017 در ساعت 11:24 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط quantum1100 نمایش پست ها
    با سلام.
    1- شما اصلا نیازی به صبر کردن برای ایمیل دوم ندارید، دوستانی که پذیرش دکترا دارن بشون وقت اضطراری میدن، نامه پذیرش یا نامه استاد و نامه فاند دتون رو برای سفارت ایییل کنید و تقاضای وقت اضطراری کنید.
    2- برای ویزای دانشجویی هیچ نیازی به تایید مدارک توسط سفارت نیست، تنها ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت خارجه کافیه.
    موفق باشید.
    مطابق لیست مدارک برای ویزای دانشجویی دکتری، اصل و ترجمه رسمی تایید شده توسط دادگستری و وزارت خارجه (چون پیش شرط مهر خارجه، مهر دادگستری است؛ پس عملا مهر دادگستری هم لازم است) و یک سری کپی لازم است. و تایید مدارک تحصیلی توسط سفارت آلمان الزامی نیست (یعنی اختیاریه). حالا سوال من اینه که سفارت آلمان، ترجمه های رسمی تایید شده توسط دادگستری و وزارت خارجه رو به ما پس میده (احتمالا برای مطابقت بخواد) یا اینکه ترجمه های رسمی رو دیگه پس نمیده. چون درصورت پس ندادن، می ارزه بریم چند نسخه از تایید مدارک توسط سفارت آلمان رو بگیریم تا احیانا اگر بعدا لازم شد، 400-500 هزار تومان پول تاییدات دادگستری ندیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

برای فوق الیسانس فقط مدارک تحصیلی باید تایید شه؟ یعنی سابقه کار احتیاج نیست؟ چون یادمه سابقه کار رو تایید نمیکردن.

نقل قول نوشته اصلی توسط dg20 نمایش پست ها
    خیر لازم نیست
    موفق باشید

دوست عزیز ممنون از جوابتون.

نکته ای هست اینکه داخل فایل پی دی افی که در داخل سایت گذاشته شده، (فایل ۱۰ صفحه ای) در صفحه پنجم نوشته شده، ارائه مدارک تحصیلی همراه با ترجمه رسمی تایید شده توسط سفارت برای ویزای دانشجویی.

شما پس چطور میگید برای مدارکی که روز مصاحبه قراره ببریم، تایید سفارت لازم نیست. آیا خودتون به تازگی مصاحبه رفتین و نیازی به تایید سفارت برای مدارک‌ نبود؟!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamkia نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از جوابتون.

نکته ای هست اینکه داخل فایل پی دی افی که در داخل سایت گذاشته شده، (فایل ۱۰ صفحه ای) در صفحه پنجم نوشته شده، ارائه مدارک تحصیلی همراه با ترجمه رسمی تایید شده توسط سفارت برای ویزای دانشجویی.

شما پس چطور میگید برای مدارکی که روز مصاحبه قراره ببریم، تایید سفارت لازم نیست. آیا خودتون به تازگی مصاحبه رفتین و نیازی به تایید سفارت برای مدارک‌ نبود؟!!
    تایید مدارک تحصیلی برای ویزای دانشجویی الزامی نیست. این نکته در برگه راهنما برای ویزای دانشجویی بیان شده که در خرداد 95 به روز شده است. توجه کن که اون فایل پی دی اف 10 صفحه ای (راهنمای ویزای اقامت) در 2013 آپدیت شده و برای همین قدیمی است. افرادی که هم مصاحبه ویزای آلمان رفتند تایید کردند که تایید مدارک توسط سفارت اجباری نیست. ولی خوب اگر تایید مدارک انجام بدی خوبیش اینه که میتونی اصل مدارک رو نگه داری و دوباره که به مدارکت نیاز پیدا کردی دوباره پول مهر دادگستری و خارجه ندی.

Junior Member

راستی من فردا وقت تایید مدارک گرفتم. دوستانی که میخواند وقت بگیرند از ساعت 5 صبح تا 9 صبح تعداد زیادی (50 تا) وقت آزاد وجود داره که حدودا برای 10 روز بعد هستش. الان فکر کنم برای 10 تا 12 آگوست داره وقت باز میکنه. من دو روز پیش وقت گرفتم و دیدم خیلی هم شلوغ نیست. تقریبا هر 5 دقیقه یک وقت پر میشد. از ساعت 7 به بعد هم وقتهایی که توسط دیگران کنسل شده آزاد میشوند. من اول وقت برای 8 آگوست گرفتم. بعدش که دیدم یهو دو تا وقت برای 26 و 27 جولای باز شد و 27 رو گرفتمش. وقت 8 آگوست رو هم کنسلش کردم. با مراجعه به این لینک برای خودتون از 5 تا 9 صبح وفت تایید مدارک (با وقت مصاحبه ویزا فرق داره) بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dehgh نمایش پست ها
    راستی من فردا وقت تایید مدارک گرفتم. دوستانی که میخواند وقت بگیرند از ساعت 5 صبح تا 9 صبح تعداد زیادی (50 تا) وقت آزاد وجود داره که حدودا برای 10 روز بعد هستش. الان فکر کنم برای 10 تا 12 آگوست داره وقت باز میکنه. من دو روز پیش وقت گرفتم و دیدم خیلی هم شلوغ نیست. تقریبا هر 5 دقیقه یک وقت پر میشد. از ساعت 7 به بعد هم وقتهایی که توسط دیگران کنسل شده آزاد میشوند. من اول وقت برای 8 آگوست گرفتم. بعدش که دیدم یهو دو تا وقت برای 26 و 27 جولای باز شد و 27 رو گرفتمش. وقت 8 آگوست رو هم کنسلش کردم. با مراجعه به این لینک برای خودتون از 5 تا 9 صبح وفت تایید مدارک (با وقت مصاحبه ویزا فرق داره) بگیرید.
    من امروز رفتم و مدارک رو تایید کردم. البته خانمه 5 تا تاییدی به من نداد. میگفت بعضی از نامه های پذیرش ات یا ارسال اپلیکیشن ات مربوط به ماه می و جون است و قبول نیست و فقط ماه جولای رو قبول میکنم!! بهش گفتم من دکترام و اپلای اش مثل لیسانس نیست و عموما ادمیژن ها بصورت پوزیشنی است. دو تا نامه ادمیژن هم داشتم که رو کردم. ولی در کمال تعجب گفت چون ادمیژن داری فقط یک نسخه تایید میکنم!! گفتم بابا من یه نسخه برای وقا ویزا میخوام، یه نسخه برای ارسال به دانشگاه و یه نسخه برای خودم، دیگه راضی شد 3 تا تایید کنه. در مورد کسانی که وقت نگرفتند هم هنوز افراد بدون وقت رو راه میدهند. ولی معطلی و ریسک زیاد داره. چون هر کس که وقت داشته باشه در اولیته. یه نفر هم شاهد بودم که چون وقت نداشت، کارمند سفارت اصلا قبول نکرد مدارکش رو نگاه کنه و بیرونش کرد. خلاصه مثل بچه آدم از ساعت 6 تا 9 صبح وقت بگیرید. امروز من چک کردم حتی تا ساعت 11 هم وقت داشت.

Junior Member

سلام
    بچه ها من امروز متوجه شدم که بدون تاییدیه سفارت من تمام مدارکم رو فرستادم یونی اسیست و اونم فرستاده دانشگاه ها و الان ادمیشن لتر دارم !!!!من نمیدونستم باید بدم تایید کنه سفارت!!! مدارکم فقط مهر دادگستریو اینا داشت مهر سفارت نداشت الان ادمیشن منو قبول میکنه سفارت یا گیر میده میگه این از کجا ؟ یا اصن کاری ندارن ؟؟؟
    هنوزم چیزی از مدارکم و اماده نکردم ببرم بدم ترجمه برای وقت مصاحبه نمیدونم دقیقا چیا لازمه هر کسی چیزی میگه بعضی حرفا با چیزی که سفارت گفته مغایرت داره میدونین که ترجمه هم گرون نمیخوام چیزیو این ور اون ور بدم ترجمه یکی که میدونه و مطمئنه میشه راهنمایی کنه لدفا
    فقط راجع به موضوع اولی اگه چیزیو درست میدونین بگینا تروخدا من واقعا دارم سکته میکنم
    دو تا نکته دیگه من دانشگاهم کرس اینگلیشه مدرک المانی ندارم لازمه ؟؟؟ و دیگه این که دانشگاه ازاد هستم قبولی کنکور واسه منم لازمه ؟
    مرسی اگه جواب بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ozraaa نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من امروز متوجه شدم که بدون تاییدیه سفارت من تمام مدارکم رو فرستادم یونی اسیست و اونم فرستاده دانشگاه ها و الان ادمیشن لتر دارم !!!!من نمیدونستم باید بدم تایید کنه سفارت!!! مدارکم فقط مهر دادگستریو اینا داشت مهر سفارت نداشت الان ادمیشن منو قبول میکنه سفارت یا گیر میده میگه این از کجا ؟ یا اصن کاری ندارن ؟؟؟
    هنوزم چیزی از مدارکم و اماده نکردم ببرم بدم ترجمه برای وقت مصاحبه نمیدونم دقیقا چیا لازمه هر کسی چیزی میگه بعضی حرفا با چیزی که سفارت گفته مغایرت داره میدونین که ترجمه هم گرون نمیخوام چیزیو این ور اون ور بدم ترجمه یکی که میدونه و مطمئنه میشه راهنمایی کنه لدفا
    فقط راجع به موضوع اولی اگه چیزیو درست میدونین بگینا تروخدا من واقعا دارم سکته میکنم
    دو تا نکته دیگه من دانشگاهم کرس اینگلیشه مدرک المانی ندارم لازمه ؟؟؟ و دیگه این که دانشگاه ازاد هستم قبولی کنکور واسه منم لازمه ؟
    مرسی اگه جواب بدین
    سلام و وقت بخیر
    تبریک میگم، امکانش هست بفرمایید از کدوم دانشگاه براتون ادمیشن لتر اومده؟
    معمولا دانشگاه ها برای بررسی درخواست و پذیرش ممکنه تایید سفارت رو هم بخوان ولی اگر دانشگاه شما بررسی کرده و پذیرش داده یعنی مهر دادگستری و خارجه کفایت کرده، بنابراین به احتمال زیاد سفارت به این مورد کاری نداره چون بیشتر مربوط به دانشگاه هست، فکر نمیکنم سفارت بگه پذیرشتون قبول نیست! نگران نباشید. حالا اگر وقت دارید و میتونید، برای تایید مدارک سفارت نوبت بگیرید و یه سری تایید شده داشته باشید برای روزی که میرید مصاحبه ی سفارت. همونم فکر نمیکنم خیلی لازم باشه ولی بازم بررسی کنید.
    در مورد اینکه برای روز مصاحبه چه مدارکی باید ببرید خود سایت سفارت بخش روادید رو کامل چک کنید. همه ی اصل مدارک، ترجمه ها، کپی ها، فرم و گواهی تمکن و...
    اگر پذیرش فقط به انگلیسیه و دانشگاه گفته مدرک آلمانی لازم ندارید، نیازی به مدرک آلمانی نیست فقط مدرک انگلیسی حتما همراهتون باشه.
    قبولی کنکور رو دقیق نمیدونم ولی توی یکی از چک لیست های سفارت نوشته گواهی قبولی کنکور، بنابراین اگر میتونید گواهی رو هم بگیرید که اگر نیاز بود نقص مدرک نخورید.
    موفق باشید

Junior Member

از دانشگاه koblenz-landau
    گذرنامه/دانشنامه کارشناسی و ریز نمرات/ pish دانشگاهی و ریزنمرات/ diplom و ریز نمرات همیناست دیگه که باید بدم ترجمه و قبولی کنکور ؟؟ اخه اینو از کجا باید بگیرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)