صفحه 391 از 398 نخستنخست ... 291341381382383384385386387388389390391392393394395396397398 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,901 تا 3,910 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام دوستان، می شه راهنمایی بفرمایید برای خرید وقت از کدوم آژانس ها یا کدوم دارالترجمه ها می شه اقدام کرد ؟ ضمناً آیا این کار قانونیه ؟ مشکل ساز نیست ؟

Junior Member

من یه بار این طوری رفتم مشکلی پیش نیومد الان هم از یه جا دیگه درخواست دادم اما هنوز وقتم نیومده و نرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط saba6363 نمایش پست ها
    سلام دوستان، می شه راهنمایی بفرمایید برای خرید وقت از کدوم آژانس ها یا کدوم دارالترجمه ها می شه اقدام کرد ؟ ضمناً آیا این کار قانونیه ؟ مشکل ساز نیست ؟

Junior Member

سلام

من در حال حاضر دانشجوی رومانی هستم و میخوام برای آلمان اقدام کنم. سوالم اینه که میتونم تاییدیه مدارک رو از سفارت آلمان در رومانی بگیرم یا حتما باید از ایران باشه؟ از اونجایی که میشه واسه ویزا از کشور دوم اقدام کردپ فکر کنم بشه ازونجا هم مدارک رو تایید کرد. درست میگم؟
    لطفا راهنمایی کنید. ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط malicete نمایش پست ها
    سلام به همه
    من امروز ساعت 8.5 مصاحبه داشتم و صبح زود رفتم برای تایید مدارک.
    جلوی در همه میگفتن که برای تایید مدارک دیر اومدم و نمیرسم و این حرفا.
    ولی بعد از 1.5 ساعت معطلی که رفتم تو قسمت تایید مدارک، اون خانومه بهم گفت مدارک لیسانس و دبیرستانم نیازی به تایید ندارن، دست کم تو این مرحله.
    گفت نهایتن اون آخر بیار که تایید کنیم میبری برای دانشگاه تایید شده باشن!
    راستی بگم که مدارک من ترجمه شده بودن مهر دادگستری و خارجه هم داشتن، ولی دختره حتی اینا رو هم نگاه نکرد و همون از دور که دانشنامه رو دید گفت نیازی نیست
    (بماند که من خودم خیلی مشکوک بودم به قضیه و چند تا سوال دیگه کردم تا مطمئن بشم.)

سلام.

کسی که برای مقطع ارشد پذیرش گرفته آیا نیازی به ترجمه‌ی مدارک دیپلم و پیش‌دانشگاهی داره؟ دانشگاه که اینا رو نخواسته فقط گفته مدرک کارشناسی (certified). برای سفارت حتما باید اینارو داشته باشیم؟

و اینکه تایید مدارک حتما ضروریه؟ با توجه به اینکه مدارکم مهر وزارت خارجه و دادگستری داره.

سلام دوستان

ترجمه ی مدارک تحصیلی تا چندسال اعتبار داره؟ اگر مدارک چندسال قبل ترجمه شده باشن سفارت تایید میکنه؟

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    سلام دوستان

ترجمه ی مدارک تحصیلی تا چندسال اعتبار داره؟ اگر مدارک چندسال قبل ترجمه شده باشن سفارت تایید میکنه؟

مرسی

سلام
    برای سفارت فرقی نمیکن که چندسال پیش ترجمه شده تنها چیزی که براشون مهمه مهر دادگستری و مهر وزارت امورخارجه س که حتما باید آخرین مهر تایید شده باشده چون هر چندوقت یکبارمهر ها عوض میشن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط Azineda نمایش پست ها
    سلام
    برای سفارت فرقی نمیکن که چندسال پیش ترجمه شده تنها چیزی که براشون مهمه مهر دادگستری و مهر وزارت امورخارجه س که حتما باید آخرین مهر تایید شده باشده چون هر چندوقت یکبارمهر ها عوض میشن.

البته من چند روز پیش دارالترجمه بودم میگفت ما هم یه شماره مون هر سال عوض میشه که توی سربرگشونه (نمیدونم شماره پروانه بود یا چیز دیگه). البته به نظرم عجیب و مسخره است ولی اگر اینطور باشه، ترجمه های قدیمیتون رو نمیتونید ببرید تا براتون مهر دادگستری و امورخارجه بگیرن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman40 نمایش پست ها
    البته من چند روز پیش دارالترجمه بودم میگفت ما هم یه شماره مون هر سال عوض میشه که توی سربرگشونه (نمیدونم شماره پروانه بود یا چیز دیگه). البته به نظرم عجیب و مسخره است ولی اگر اینطور باشه، ترجمه های قدیمیتون رو نمیتونید ببرید تا براتون مهر دادگستری و امورخارجه بگیرن.
    سلام

میدونین که دارترجمه ها ترجمه ها رو بایگانی میکنن یا نه؟ اگه اینطوری باشه که شما میگید خب آدم میتونه بره بهشون بگه دوباره پرینت بگیرن...
    و فقط کافیه دوباره مهر و امضا شه!

Junior Member

سلام
    از دوستان راهنمایی جهت گرفتن وقت سفارت برای تایید مدارک می خواستم
    دوستان چه روز و ساعتی سایت برای تعیین وقت باز می شود
    سپاس

سلام دوستان

برای ویزای بلوکارت مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی هم لازمه یا همون مدرک دانشگاه ترجمه و تایید بشه کافیه؟ ریزنمرات چطور اونا هم باید تحویل داده بشن؟

مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)