صفحه 212 از 398 نخستنخست ... 112162202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222262312 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,111 تا 2,120 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member ftn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط ouife نمایش پست ها
    تافل و جی آر ای رو باید از طریق ETS بفرستین به دانشگاه یا یونی اسیست.
    سلام دوستم
    خود دانشگاه اشاره کرده که فعلا از طریق ETS ارسال نکنید و حتی تاکید هم کرده، در ثانی پرسیدم گفتن همون کپی تایید شده ی این مدارک کافی هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayannasirian نمایش پست ها
    1- ترجمه انگلیسی هم تایید میشه

2- بقیه دانشگاه ها رو باید از خودشون بپرسید؛ بعضی دانشگاه ها تایید شده میخوان و بعضی ها میگن که مدارک تایید شده رو فقط روز ثبت نام حضوری میبینن.
    ممنون. بعد یه سوال دیگه: باید یه سری مدرک بفرستیم یونی اسیست یا به تعداد داشگاه هایی که میخوایم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ouife نمایش پست ها
    ممنون. بعد یه سوال دیگه: باید یه سری مدرک بفرستیم یونی اسیست یا به تعداد داشگاه هایی که میخوایم؟
    یک سری. اما فرم مخصوص هر دانشگاه هم باید همراهشون باشه.
    Glückliche Menschen haben nicht das Beste von allem. Glückliche Menschen machen das Beste aus allem

سلام دوستان
    اشکالی داره مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی باهم پلمپ بشن، تا فقط یک مهر دادگستری و امورخارجه نیاز داشته باشن؟؟ سفارت ایرادی به این قضیه نمیگیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ftn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اشکالی داره مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی باهم پلمپ بشن، تا فقط یک مهر دادگستری و امورخارجه نیاز داشته باشن؟؟ سفارت ایرادی به این قضیه نمیگیره؟
    نه هیچ مشکلی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط behdadghaffari نمایش پست ها
    نه هیچ مشکلی نیست
    ممنون از پاسختون.

دوست گرامی، اخیرا چندتا از دوستان به من گفتن که باید تمام صفحات یک سری ترجمه شامل مهر و تمبر باشه، و نه فقط یک صفحه!!! شاهد این حرفشون هم ظاهرا افزایش هزینه ی غیر قابل توجیه دادگستری و امور خارجه هست، (دادگستری از 5000 ت شده 60000 برای هر سری ترجمه). حتی به من گفتن که باید ترجمه های قبلی رو هم دوباره ببرم دادگستری...میخواستم بدونم اگر واقعا سفارت به این موارد اشکالی وارد نمیکنه، از این هزینه های اضافی اجتناب کنم، چون خیلی خیلی متفاوت میشه...
    اگه اخیرا کسی این مراحل رو طی کرده، ممنون میشم تجربیاتش رو به اشتراک بذاره...
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mahban123 نمایش پست ها
    با سلام: من برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم. برای تایید مدارک، همون دعوت نامه استادو ببرم دیگه؟چون من نامه پذیرش از دانشگاه ندارم! پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون
    بله دعوتنامه استادتون کافیه

ApplyAbroad Veteran

ممنون از پاسختون.

دوست گرامی، اخیرا چندتا از دوستان به من گفتن که باید تمام صفحات یک سری ترجمه شامل مهر و تمبر باشه، و نه فقط یک صفحه!!! شاهد این حرفشون هم ظاهرا افزایش هزینه ی غیر قابل توجیه دادگستری و امور خارجه هست، (دادگستری از 5000 ت شده 60000 برای هر سری ترجمه). حتی به من گفتن که باید ترجمه های قبلی رو هم دوباره ببرم دادگستری...میخواستم بدونم اگر واقعا سفارت به این موارد اشکالی وارد نمیکنه، از این هزینه های اضافی اجتناب کنم، چون خیلی خیلی متفاوت میشه...
    منظورتون چیه دقیقا ؟ " اخیرا چندتا از دوستان به من گفتن که باید تمام صفحات یک سری ترجمه شامل مهر و تمبر باشه، و نه فقط یک صفحه!!! "
    هر مدرکی که ترجمه میشه، پشتش تمبر دادگستری رو باطل میکنن دیگه !
    یا گواهی موقت یا ریزنمرات یا هر چیز دیگه ای...
    اگر میخواین مدارکتون به تایید سفارت برسه، باید قبلش به تایید دادگستری و امورخارجه برسونین، بعد ببرینش سفارت !
    اگه مدارکتون رو فقط ترجمه رسمی کردین و الان مهر دادگستری و خارجه رو ندارین، باید انجامش بدین !
    هزینه ها هم الان به این صورته :
    برای دانشنامه،گواهی موقت، دیپلم و ... تمبر 20 هزار تومانی
    برای ریزنمرات تمبر 40 هزار تومانی

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

ممنون از پاسختون.

این حرفایی که شنیدین درست نیستن. تنها فرقی که کرده اینه که دارالترجمه قبلا (یک سال پیش) مثلا دانشنامه و ریزنمرات رو یک پلمپ میزد و فقط پول یه تایید رو میگرفت. اما الان اگه شما بخاید تو یک پلمپ هم باشه اونا پول دو تا تایید رو میگیرن یعنی 4 تا تمبر 5 تومنی میزنن پشت دانشنامه 4 تا تمبر 5 تومنی پشت ریزنمره یعنی برای هر مدرک 20 تومن دادگستری میگیرن و حدود 10 تومن امور خارجه و مهر هم همون یه دونه بیشتر نمیزنن برای هر پلمپ. اینم شده قانون جدیدشون که فقط میخان دانشجو ها رو سر کیسه کنن!!!!! و اینکه من خودم یه سری مدرک داشتم یک سال پیش ترجمه کرده بودم فقط همون یه سری تمبر داشت و سفارت هیچ مشکلی پیش نیومد. موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

سلام. من چند تا سوال دارم.
    من میخوام برای تایید مدارک به سفارت برم و ازونجا که برای درخواست پذیرش از دانشگاههای آلمان این تایید ها رو میخوام، پرینت نامه دانشگاه مبنی بر اپلای و درخواست پذیرش رو دارم.
    دو نسخه ترجمه مدارک تحصیلیم + 5 نسخه کپی از آنها رو آماده کردم. میخوام بدونم برای رفتن به بخش تایید مدارک باید کپی پاسپورتم هم همراهم باشه؟ چون توی فایل "تایید مدارک سفارت" گفته که کپی پاسپورت همراه با شماره تلفن متقاضی رو ی آن کپی ها همراه باشد. کسی چنین تجربه ای داشته؟
    سوال بعد اینکه برای تایید این مدارکم ( هم دو نسخه ترجمه و هم 5 نسخه کپی) تمام مدارک باید به چه ترتیب باشه؟ ترتیب دلخواه؟
    سوال بعد: اگر کسی نامه ای از دانشگاه مبنی بر درخواست پذیرش نداشته باشه برای تایید مدارک باید هزینه بده. حالا این هزینه که گفته شده 25 یورو برای مدارک احوال شخصیه و 45 یورو برای سایر مدارک، باید برای هرسری جداگانه حساب بشه؟ منظورم اینه که کسی که میخواد دو نسخه ترجمه + 5 نسخه کپی رو تایید کنه برای هر سری باید پول بپردازه؟ یا فقط یه 45 یورو برای همش کافیه؟ من متوجه نشدم از چیزی که تو فایل صفارت هست دقیقا! واسه همین پرسیدم....
    و سواال آخر اینکه اونجا که رفتم تو برای دادن مدارک، خودشون میگن که چی باید بدم بهشون؟ یا به محض اینکه رفتم داخل باید خودم مدارک رو بهشون بدم؟
    ممنون میشم اگر سریع جواب بدید.
    سپاسگزارم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)