صفحه 393 از 398 نخستنخست ... 293343383384385386387388389390391392393394395396397398 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,921 تا 3,930 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام... آقا من یه چند تا سوال دارم ، ممنون میشم کسی جواب بده ...

برای ادمیشن که باید مدارک بفرستم به دانشگاه ، دانشگاه مدارک تحصیلی رو هم به فارسی (کپی های تایید شدشون رو) ، هم ترجمه های تایید شدشون رو میخواد.

1- برای این ترجمه ها که مترجم و دادگستری و امور خارجه مهر کردن . کپی میگیریم از اینا فقط میبریم سفارت (اگه وقت تایید مدارک بتونیم بگیریم) اینا رو تایید میکنه درسته ؟

2- برای تایید کپی اصل مدارک فارسی و مدرک زبان و این گواهی قبولی کنکور ، فقط یه کپی از اصل فارسی بگیریم ببریم تایید میکنن ؟ یا قبلش باید دفتر اسناد رسمی یا جایی این کپی ها رو یه بارم اونا برابر با اصل کرده باشن؟

3- بعد اینکه یه ایمیلی چیزی از مکاتبات با دانشگاه کپی بگیریم تا 5 سری مدارک رو مجانی تایید میکنن ، 1 سری یعنی کپی های اصل مدارک و ریزنمرات به زبان فارسی (دبیرستان ، پیش دانشگاهی ، کاردانی ، کارشناسی) با کپی های ترجمه های این مدارک با کپی ترجمه ریزنمراتشون + کپی مدرک زبان + کپی قبولی کنکور ؟ (اینا خیلی زیادن (تازه هر سری ، 1 اپلای) ، مجانی نباشن که برا 4 تا دانشگاه بخوایم تایید بگیریم که صاف میشیم که)

4- پاسپورتم شامل مدارک رایگان میشه بخوایم برای دانشگاه بفرستیم کپی تایید شدش رو ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ویزای پیوست به همسر اقدام کردم
    مدارکم رو هم به تازگی به آلمانی ترجمه کردم همراه با تایید وزارت و دادگستری
    سوالم اینه که ،توی لیست مدارک مورد نیاز سفارت نوشته دو سری کپی تهیه کنین از مدارک و برای بعضیا نوشته باید تایید بشن توسط سفارت میخواستم بدونم که آیا سفارت بابت تایید دوسری کپی از یک مدرک دوبرابر پول میگیره؟
    سوال بعدیم اینه که آیا مدرک زبان آلمانی هم باید به تایید سفارت برسه یا لازم نیست؟ آیا کپی گذرنامه هم باید تایید بشه؟
    خیلی سردرگمم ممنون میشم‌اگه کسی تجربه داره کمکم کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

سلام.
    سفارت منطق پول گرفتنش برای تایید مدرک، به ازای هر پلمپ ترجمه هست. و اگر بخواید دو سری کپی تایید شده داشته باشید نیاز نیست دو بار تایید بشه. مثلا ترجمه شناسنامه رو به تایید میرسونید و بعد ازش کپی ساده میگیرید جوری که پشت صفحه که مهر سفارت خورده هم کپی بشه.
    مدرک زبان آلمانی اگر برای خود سفارت میخواید، خیر نیاز به تایید نداره. مگر اینکه کسی مدرک زبان رو برای استفاده در ادارات آلمان بخواد و اونا ازش تایید سفارت بخوان.
    گذرنامه هم همینطور نیاز به تایید نداره.
    تمامی مواردی که نیاز به تایید دارن توی فایل راهنمای سفارت حتما ذکر میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nikinikson نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ویزای پیوست به همسر اقدام کردم
    مدارکم رو هم به تازگی به آلمانی ترجمه کردم همراه با تایید وزارت و دادگستری
    سوالم اینه که ،توی لیست مدارک مورد نیاز سفارت نوشته دو سری کپی تهیه کنین از مدارک و برای بعضیا نوشته باید تایید بشن توسط سفارت میخواستم بدونم که آیا سفارت بابت تایید دوسری کپی از یک مدرک دوبرابر پول میگیره؟
    سوال بعدیم اینه که آیا مدرک زبان آلمانی هم باید به تایید سفارت برسه یا لازم نیست؟ آیا کپی گذرنامه هم باید تایید بشه؟
    خیلی سردرگمم ممنون میشم‌اگه کسی تجربه داره کمکم کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parimasoltan نمایش پست ها
    نه بزارین بقیه هم استفاده کنن
    امیدوارم معرفی این سایته خلاف قوانین نباشه ، سایت "سفارت یار" هست که از طریقش میتونین چون وقتای تایید مدارک سفارت ، سریع پر میشه از اینجا وقت بگیرین ، این سایته هم خودش از سفارت وقتا رو آنلاین میگیره ولی چون قلق کار دستش اومده ، دیگه میدونه کی و چجوری وقت بگیره دیگه. ولی بنظرم بازم کار راه اندازه و وقتی آدم دیگه چاره نداره خب چه کنه ؟ حالا هم وقت رایگان داره ، هم وقت فوری. برای وقت فوری 300 هزار تومن هزینه میگیرن ، با لینک معرف 40 تومن تخفیف میگیرین.

برای وقت رایگان یا فوری با هزینه 300 هزار تومنی از این لینک میتونین استفاده کنین : https://termin.sefaratyar.com

برای وقت فوری با هزینه 240 هزار تومنی از این لینک میتونین استفاده کنین : https://termin.sefaratyar.com/?ref_id=amsh244n

برای اطلاعات بیشتر هم میتونین از خود سایت بیشتر بخونین خودتون و با چند و چونش بیشتر آشنا شین : https://sefaratyar.ir

Junior Member

سلام دوستان
    واسه تایید مدارک من شنیدم سفارت 2 روز بدون نوبت مدارک رو تایید می کنه. آیا درسته؟
    و اینکه اگه وقت بگیریم برای تایید مدارک چند روزه وقت میاد؟ و آیا لینک کنسلی هم داره؟ چون من نمی دونم مدارکم کی کامل آماده میشه
    و سوال آخر اینکه شنیدم در صورتی که پرینت ایمیل مکاتبه با دانشگاه داشته باشیم چند سری رو رایگان تایید می کنه. دقیقن چند پرینت باید همراه داشته باشیم؟ کسی می تونه این رو یکم با جزئیات توضیح بده؟ ممنونم

Junior Member

سلام
    در صورتی که زمان مصاحبه تون توسط سفارت بهتون اعلام شده باشه میتونین با پرینت ایمیل سفارت فقط دوشنبه یا پنج شنبه هفته قبل مصاحبه بدون گرفتن وقت برای تایید مدارک مراجعه کنین در غیراین صورت حتما باید وقت بگیرین
    برای گرفتن وقت تایید مدارک هم باید هر روز سایت رو‌چک کنین معمولا نصف شب ها وقت‌ها باز میشه و اگر وقت کنسلی باشه تو همون قسمت قرار میگیره یا میتونین از واسطه هایی که وقت میگیرن وقت بخرین که خب طبیعتا اونجوری دیگه رایگان نیست
    در‌مورد سوال اخرتون من اطلاعی ندارم

Junior Member

سلام وقت بخیر با عرض پوزش چند سوال داشتم : تو سایت سفارت متن زیر نوشته متوجه نشدم بنده دسته اول و دوم چی هست؟؟ من سند ازدواج و شناسنامه هامون ترجمه کردم و مهر های مربوط به دادگستری و امورخارجه هم گرفتم با توجه به این که 2هفته اینده نوبت مصاحبم هست باید برم سفارت تایید کنمشون؟ و اینکه باید از پاسپورتامون کپی بگیرم و روشون امضا کنیم و امضا باید تایید کنه سفارت؟؟ و اگه اینجوری هست من همسرم ایران نیست که پاسشو کپیشو امضا کنه..

{{{در مورد سند ازدواج ایرانیبرای دسته اول:کپی تأیید شده مدارک توسط سفارت که ترجمهی آلمانی آنها قبل از آن، توسط وزارت امور خارجهجمهوری اسالمی ایران تأیید شده باشد )اطالعات مربوطه را اینجا خواهید یافت(برای دسته دوم:توجه داشته باشید کهفقط کپی معمولی مدارک کفایت می کند. لطفا روی کپیها، مهر سفارت نیز دیده شود. ًنه اصل مدارک و نه اصل ترجمهشان‎را‎مجبور‎نیستی تحویل دهید.}}}}

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladiux نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر با عرض پوزش چند سوال داشتم : تو سایت سفارت متن زیر نوشته متوجه نشدم بنده دسته اول و دوم چی هست؟؟ من سند ازدواج و شناسنامه هامون ترجمه کردم و مهر های مربوط به دادگستری و امورخارجه هم گرفتم با توجه به این که 2هفته اینده نوبت مصاحبم هست باید برم سفارت تایید کنمشون؟ و اینکه باید از پاسپورتامون کپی بگیرم و روشون امضا کنیم و امضا باید تایید کنه سفارت؟؟ و اگه اینجوری هست من همسرم ایران نیست که پاسشو کپیشو امضا کنه..

{{{در مورد سند ازدواج ایرانیبرای دسته اول:کپی تأیید شده مدارک توسط سفارت که ترجمهی آلمانی آنها قبل از آن، توسط وزارت امور خارجهجمهوری اسالمی ایران تأیید شده باشد )اطالعات مربوطه را اینجا خواهید یافت(برای دسته دوم:توجه داشته باشید کهفقط کپی معمولی مدارک کفایت می کند. لطفا روی کپیها، مهر سفارت نیز دیده شود. ًنه اصل مدارک و نه اصل ترجمهشان‎را‎مجبور‎نیستی تحویل دهید.}}}}
    سلام شما باید هفته قبل از مصاحبه با ترجمه سند ازدواج و شناسنامه هاتون فقط روز‌دوشنبه یا پنجشنبه برید بخش تایید مدارک سفارت تا ترجمه سند ازدواجتون و ترجمه شناسنامه ها رو تایید کنن
    در خصوص پاسپورت در صفحه ۳ پاسپورتتون یه قسمت هست که نوشته محل امضا شما باید اونجا رو امضا کنین و از پاسپورت امضا شدتون کپی بگیرین..احتیاجی به تایید نداره

Junior Member

ممنون از پاسختون و اینکه نیاز نیست پاس ایرانیه همسرم کپیشو بزارم دیگه همون کپی پاس المانیش و کارت ملی المانیش بسه؟

سلام دوستان،
    من اصل مدرک و ریزنمرات کارشناسی ارشدم در یک برگه از دانشگاه ایتالیا و به زبان انگلیسی صادر شده. روی اصل مدرک مهر وزارت خارجه ای که چند سال پیش زدم هست اما دارالترجمه میگه چون مدرک به انگلیسی هست فقط کپی برابر اصل میشه و دیگه مهر وزارت خارجه نمیخوره فقط دادگستری! حالا سفارت ممکنه این مدرک رو تایید نکنه؟ ( اگر سفارت کپی مدرک اصلی رو تایید میکنه امکانش هست من یک کپی ساده از همین مدرک انگلیسی بگیرم و برای تایید بدم؟)
    2) در قسمت "تایید و تصدیق مدارک" سایت سفارت به قرمز نوشته که فقط مدارک به زبان آلمانی تایید میشه!! در صورتیکه در مدارک مورد نیاز جستجوی کار نوشته مدرک انگلیسی یا آلمانی تایید شده توسط سفارت! آیا انگلیسی هم تایید میشه؟

با سپاس فراوان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)