صفحه 395 از 398 نخستنخست ... 295345385386387388389390391392393394395396397398 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,941 تا 3,950 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

با سلام
    بعد از اینکه مصاحبه رو انجام دادیم آیا میتونیم وقت تایید مدارک بگیریم و مدارک تایید کنیم؟ من پی اچ دی با پذیرش قرارداد کاری هستم که هزینه میخاد برای تایید مدارک. میخواستم ببینم امکانش هست یک سری برای سفارت تایید کنم قبل مصاحبه م و بعد مصاحبه وقت تایید مدارک بگیرم کپی بیشتری رو تایید کنم؟ چون الان وقت ندارم وقت تایید مدارک بگیرم و رایگان تایید کنم باید زودتر مصاحبه انجام بدم.

Junior Member

سلام
    میخواستم وقت تایید مدارک سفارت آلمان رو بگیرم.
    شنیدم که خیلی سخته و اصلا معلوم نیست کی باز میشه.
    سوال من اینه که از دو تا گزینه ای که وجود داره کدوم یکی رو باید انتخاب کنم برای تایید مدرک لیسانس و شناسنامه؟

Legalizations and certifications of copies
    یا
    Consular service

ممنون میشم راهنمایی کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dianam نمایش پست ها
    با درود دوباره
    ببخشید یه پرسش دیگه دارم.
    من دیدم که نوبتا باز شد و دو تا گزینه بود که باید یکیشو انتخاب میکردیم
    1. for a legalizing
    2. for certificate of copies

من ندونستم واسه تایید مدارکم تو سفارت باید کدومو میزدم .. قانونا گزینه اول واسه تاییده پس دومی دقیقا چیه؟واسه همین مکثم نوبتارو از دست دادم.
    میشه بگین کدومو باید میزدم؟
    سپاسگزارم

سلام
    من میخواستم وقت تایید مدارک از سفارت آلمان بگیرم، برای تایید لیسانس و شناسنامه
    بین دو تا گزینه Legalizations and certifications of copies
    و Consular service نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم.
    و الان هم نوشته شما رو دیدم که مثل اینکه گزینه Legalizations and certifications of copies رو باید انتخاب کنم، درسته؟
    و در مرحله ی بعد شما کدوم گزینه رو انتخاب کردین؟

ممنون میشم تجربتون رو بگین.

Junior Member

سلام دوستان، یه سوال اورزانسی داشتم
    کسی اخیرا از سامانه نشا استفاده کرده برای تایید مدارک؟ سامانه نشا ظاهرا بالا نمیاد. من برای تایید مدارک اشتغال به تحصیل خارج از کشور، بهم گفتن اول مدارکم رو در سامانه میخک آبلود کنم و بعدش نشا، ولی نشا اصلا بالا نمیاد!
    کسی میتونه لطفا راهنماییم کنه؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط archiman60 نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالی داشتم.
    من در مقطع ارشد تو آلمان پذیرش دارم میگیرم . میخواستم بدرسن سفارت آلمان روی سن هم حساسه ؟ من 39 سال و برای ارشد دارم اقدام میکنم و کورسمم به انگلیسی هست و آیلتس 6.5 دارم و زبان آلمانی ندارم.
    طبیعتاً مهمه موضوع سن. برای این منظور باید انگیزه نامه قوی بنویسید و به خوبی توضیح بدین چرا در این سن میخواین اقدام به ادامه تحصیل کنید.

Junior Member

دوستان سلام
    ایا ترجمه ی سه ماه قبل مدارک و که بخوام برای تایید ببرم از من قبول میکنن یا میگن ترجمه تاریخ روز باید باشه.
    مدارک من پیوست به همسر هست .شناسنامه و سند ازدواج...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in finance from the Karlsruhe Institute of Technology, Germany

سلام
    کسی این پیام رو امروز پنج شنبه 5 مارچ دریافت کرده: Aufgrund der Ausbreitung des Corona-Virus ist die Visastelle voraussichtlich bis 05.04.2020 geschlossen.؟

Question پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط a_sh57 نمایش پست ها
    سلام ، دوستان من یه سوالی قبلا پرسیدم که کلی بود فک میکنم و جوابی هم نگرفتم. من چند دفعه هم رفتم دم سفارت تا پرس و جو کنم ولی به جواب دقیقی باز نرسیدم (البته بقیه سوالام حل شد). حالا میخواستم این یه مورد که مونده رو بهتر بپرسم تا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه. یکمم پیچیدس واقعا ، ولی واقعا خیلی کمک میکنین اگه کسایی که تجربه تایید مدارک دارن جواب بدن.

تمام دانشگاه های آلمان اونایی که با یونی اسیست باید براشون اپلای کنی و خیلی دانشگاه های دیگه که پورتال خودشون رو دارن، میگن باید علاوه بر کپی ترجمه ها که توی سفارت تایید شدن ، کپی اورجینال مدرکتون رو هم بفرستین (که میشه کپی های فارسی). حالا این دانشگاه ها فقط کپی های تایید شده رو قبول میکنن.

حالا آیاااااااااا کپی های فارسی رو هم سفارت مهر میزنه یا تایید میکنه همراه با کپی های ترجمه ها؟؟؟؟ (دم سفارت اون کسایی که تو باجه جواب میدادن همشون اعصابشون از سوالا خورد بود و میگفتن کسی فارسی بلد نیست که بخواد مدرک فارسی رو تایید. یا میگفتن نه کپی ترجمه فقط تایید میشه.)

به هر حال این جزو مراحل کسایی هست که تحصیلی دارن اقدام میکنن و باید روتین باشه ، من نمیفهمم چرا کسی در جریان نیس. منم اشتباه نمیکنم در این مورد تایید کپی مدرک فارسی. حتی به دانشگاه هم ایمیل زدم گفتم بابا این فارسیه ها ... علاوه بر ترجمه آلمانی ، فارسی ش رو هم میخواین ، گفت آره !!!

حالا همونطور که میدونین وقتی مترجم بهتون ترجمه رو تحویل میده یه پک میگیرین که شامل اصل ترجمه ، کپی ترجمه و کپی فارسی هست که نباید پک باز باشه و همین رو بدیم سفارت تا تایید کنه. سفارتم (من شنیدم ، مطمئن نیستم اصل روال چه شکلیه) همون صفحه اول پک رو مهر کنه که همه این پک تایید شده. حالا اگه اینجوری باشه این اوکیه برای سری اول ، چون کل پک تایید شده ، همونم میفرستیم برای یکی از دانشگاه های آلمان.

ولی بقیه سری ها چی ؟؟؟؟؟؟؟ کسایی که چند جا میخوان اپلای کنن باید خودشون مثلا حالا 4-5 سری کپی بگیرن بدن سفارت تایید کنه که در این صورت دیگه پک ایی در کار نی، همشون کپی های ساده ای هستش که خودت از پک ایی که دارالترجمه بهت داده گرفتی (سفارت اینو جواب داد درست که کپی ساده بگیری از پک کافیه) . حالا در این حالت سفارت خودش با توجه به پک ایی که از دارلترجمه گرفتی ، کپی ترجمه و کپی فارسی اون مدرک رو پک میکنه و با یه مهر تو صفحه اول جفتشون رو تایید میکنه یا فقط رو کپی ترجمه ها مهر میزنه؟ (که اگه فقط رو کپی های ترجمه مهر بزنه اونوقت دیگه کپی فارسی تایید نشده ، دانشگاه هم قبول نمیکنه !!!)

یا اصلا باید کپی های فارسی رو ببریم دفتر اسناد رسمی تایید کنیم ؟؟؟؟؟

کساییی که چند جا اپلای کردن تو آلمان میشه جواب بدن ؟ من دو هفته دیگه وقت تایید مدارکم هست تا بعدش بفرستم مدارک رو برای دانشگاه ها و ددلاین ها رو هم رد میکنم اگه نقصی مدرک بخورم

ممنون میشم واقعا کسی حوصلش بکشه اینو بخونه و جواب بده.

سلام
    برای منم سواله. کسی که بخواد همزمان برای پذیرش چندتا دانشگاه اقدام کنه برای ارسال مدارک چه کار باید بکنه؟
    بعلاوه روی سایت سفارت نوشته تا 5 سری مدارک رو بدون هزینه مهر تایید میزنه البته به شرطی که نامه پذیرش داشته باشی. من این تاییدیه ها رو برای گرفتن پذیرش و قبلش لازم دارم.
    دوستان با تجربه مشابه لطفا راهنمایی بفرمائید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط marzibaradaran نمایش پست ها
    سلام
    برای منم سواله. کسی که بخواد همزمان برای پذیرش چندتا دانشگاه اقدام کنه برای ارسال مدارک چه کار باید بکنه؟
    بعلاوه روی سایت سفارت نوشته تا 5 سری مدارک رو بدون هزینه مهر تایید میزنه البته به شرطی که نامه پذیرش داشته باشی. من این تاییدیه ها رو برای گرفتن پذیرش و قبلش لازم دارم.
    دوستان با تجربه مشابه لطفا راهنمایی بفرمائید.
    سلام
    ۱- قبلاها که این طوری بود که شما یه ایمیلی چیزی از دانشگاه هایی که میخواستین میبردین که گفته ان مدرک تایید شده میخوان ازتون. بعد همونو میبردین سفارت. یعنی شما یه ایمیل به دانشگاه می زنین و میگین سفارت برای تایید رایگان مدارک ما، نیاز به یه مدرکی از طرف شما داره که توش گفته باشین مدارک باید تایید شده باشن توسط سفارت. البته اینم بگم که قبلاها همون پرینت صفحه ی اونی اسیست رو هم می بردین کافی بود و این ایمیل رو بعضی ها میگرفتن از دانشگاه و بعضی ها نه ولی سفارت برای همه تایید میکرد.

۲- در جواب همین دوستمون که فکر کنم پست رو خیلی وقت پیش گذاشته ان و من ندیده ام هم میگم که برای آیندگان شاید به کار بیاد:
    شما هر وقت به سفارت بگین. چزی رو تایید کن، اونا نمیان فقط از ترجمه ها کپی بگیرن و تایید کنن. چون این کار اصلا معنی نداره. شما مدرک رو به دارالترجمه هم که بدین، همواره یه کپی از خود فارسی ها هم به ترجمه پلمپ شده تا مشخص کنه الان این متن ترجمه ی چه متن فارسی ایه؟ سفارت هم همین کارو می کنه. به هر ترجمه ای، یه ورژن فارسی هم کپی می کنه و بنابراین، در پایان، کپی های فارسی شما هم تایید شده ان همزمان. اما چیزی که مهمه اینه که این کپی های فارسی رو از شما نمی گیرن. چون معلوم نیست نسخه ی شما دستکاری شده یا نه. خودشون از اصل فارسی کپی می گیرن، از اصل ترجمه هم کپی می گیرن و به هم پلمپ کرده و مهر می کنن. بنابراین، اگر کپی های فارسی رو ازتون نگرفتن، تعجب نکنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

سلام دوستان
    کسی میدونه سفارت الان تایید مدارک تحصیلی انجام میده؟ چون برای وقت گرفتن حتی آپریل باز نشده
    من آلمان هستم و می خوام مدارک تحصیلیمو ترجمه و تایید کنم. کسی هست که مدارک تحصیلیو توی آلمان ترجمه و تایید کرده باشه برای پذیرش دانشگاه؟

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)