صفحه 229 از 398 نخستنخست ... 129179219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239279329 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,281 تا 2,290 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. Tabriz Azad University

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

عرض سلام خدمت دوستان
    من هفته بعد میرم برای تایید مدارک و اینا رو حاضر کردم
    ریز لیسانس
    ریز 3 سال دبیرستان
    ریز پیش
    گواهی دیپلم
    گواهی پیش
    پرینت مکاتبه با دانشگاه
    کپی امضا شده پاسپورت
    و مدارک B1 و TestAS
    از هر مدرک 7 تا حاضر کردم 2 تا اصل 5 تا کپی
    لطفا اگه چیزی ناقصه بهم بگید کامل کنم
    در ضمن من دانشگاه آزادیم به نظرتون گواهی رتبه ببرم یا نه؟
    ممنون از همتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Mechatronic Engineering - Politecnico di Torino

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_asghari نمایش پست ها
    عرض سلام خدمت دوستان
    من هفته بعد میرم برای تایید مدارک و اینا رو حاضر کردم
    ریز لیسانس
    ریز 3 سال دبیرستان
    ریز پیش
    گواهی دیپلم
    گواهی پیش
    پرینت مکاتبه با دانشگاه
    کپی امضا شده پاسپورت
    و مدارک B1 و TestAS
    از هر مدرک 7 تا حاضر کردم 2 تا اصل 5 تا کپی
    لطفا اگه چیزی ناقصه بهم بگید کامل کنم
    در ضمن من دانشگاه آزادیم به نظرتون گواهی رتبه ببرم یا نه؟
    ممنون از همتون
    مدارکتون کامله
    برای دانشگاه آزاد رتبه لازم نیست. فقط قبل از اپلای کردن از دانشگاه مقصد بپرسین که مدرک کارشناسیتون رو برای اپلای برای Master ارزیابی می کنن یا نه؟ که هزینه اپلای اضافی نکنین. (مثلاً دانشگاه TUHH قبول نمی کنه)
    اگه گواهی مهارت فنی و حرفه ای هم داشته باشین و ترجمه کردین اونارو هم تأیید می کنن.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    برای اینکه مدارک را سفارت رایگان تایید کند (2 اصل +5 سری کپی )چه طور مکاتبه ای
    باید با دانشگاه داشته باشی (غیر از نامه پذیرش که هنوز معلوم نیست)

در ضمن بعضی دانشگاها فقط کپی معمولی شنیدم می خواهند برای پذیرش
    نه کپی تایید شده لطفا توضیح دهید ؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. Tabriz Azad University

از مهرداد جان ممنونم
    اینم جواب سوال iraner
    یه چیزی تو این مایه ها ببر براشون
    Hallo,
    bezüglich Ihrer Bewerbung, finden Sie alle erforderlichen Informationen auf der folgenden Internetseite.
    http://www.izc.tu-clausthal.de/wege-...-tu-clausthal/
    Bitte beachten Sie, dass die TU Clausthal versendet KEINE Eingangsbestätigung.
    Wir haben derzeit eine Bearbeitung-Zeit von 10 bis 12 Wochen. Bitte vorher keine Email schreiben. Sie hören von uns, wenn wir Ihre Bewerbung bearbeitet haben.

Mit freundlichen Grüßen,
    Application Team /AH
    Internationales Zentrum Clausthal (IZC)
    Graupenstraße 11
    38678 Clausthal-Zellerfeld

سلام دوستان عزیز. میشه لطف کنید بگید چه ساعتی بایستی برم سفارت برای تایید مدارک تحصیلی(چه ساعتی بهتره)،من از شهرستان میخوام بیام تهران باید زمان بندی درست داشته باشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefrahmani نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. میشه لطف کنید بگید چه ساعتی بایستی برم سفارت برای تایید مدارک تحصیلی(چه ساعتی بهتره)،من از شهرستان میخوام بیام تهران باید زمان بندی درست داشته باشم
    سلام
    همه اسماشون رو روی برگه مینویسن و به همون ترتیب میرن تو. بعضیا از 5 میان. هر چی زودتر برین زودتر نوبتتون میشه. ولی خیلی سرده لباس گرم بپوشین.

Junior Member persephone آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    نه اشتباهه! من خودم هم پرسیدم هم تجربه کردم و مطمئنم که مدارکی که توسط سفارت تایید میشن و مهر تایید دارن تاریخ انقضا ندارن برای استفاده در آلمان و میشه همیشه استفاده کرد ازشون.
    مدارکی که ترجمه شده و هنوز به تاییدسفارت نرسیده تا 2 سال سفارت تایید میکنه. درواقع ترجمه بدون تایید 2 سال تاریخ انقضا داره.
    سلام، ممنون می شم تجربه اتون رو بهم بگین! چون من واقعا ماه هاست که درگیر این سوالم. هر کی هم می ره سفارت یه جوابی پس می آره! با عقل هم جور در نمی آد که تاریخ انقضا داشته باشه! واقعا ممنون می شم که منو با گفتن تجربه تون، از این گنگی در بیارین!

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefrahmani نمایش پست ها
    دوست عزیز ساعت تائید مدارک دانشجویی تغییر کرده و از 9.30 به بعد انجام میدن و قبلش کسایی که مدارکی عیر دانشجویی دارن رو اجازه ورود میدن.
    البته اگر تعداد کسایی که برای تائید مدارک غیر دانشجویی میرن کم باشه و کارشون زورد تموم بشه،شماها رو زودتر اجازه میدن برین داخل و اینکه کسایی هستن که هم چنان از ساعت 5 صبح و زودتر میان ولی روزی که من رفتم و ساعت 8 اونجا بودم نفر 31 بودم و ساعت 8و30 اجازه دادن ما بریم داخل و خیلی زود نوبتم شد،چون از شماره 21 به بعد تو صف نیودن

این چیزایی که گفتم مربوط به 2 هفته قبل میشه که من رفتم برای تائید مدارک و ... و ممکنه تغییر کرده باشه.بازم از دوستانی که اینجا هستن و جدیدا برای تائید رفتن بپرسین که از شهرستان میخواین بیاین اذیت نشین

Member heavenboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications and Computer Networks Engineering, POLITO

نقل قول نوشته اصلی توسط IRANER نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای اینکه مدارک را سفارت رایگان تایید کند (2 اصل +5 سری کپی )چه طور مکاتبه ای
    باید با دانشگاه داشته باشی (غیر از نامه پذیرش که هنوز معلوم نیست)

در ضمن بعضی دانشگاها فقط کپی معمولی شنیدم می خواهند برای پذیرش
    نه کپی تایید شده لطفا توضیح دهید ؟
    مرسی
    شما ایمیل به دانشگاهت بزن بگو میخوام برای رشته فلان اقدام کنم، چه مدارکی لازم هست که تایید بشه توسط سفارت. جوابش که اومد کل ایمیل(ارسالی و دریافتی ) رو پرینت بگیر و ببر.
    در جواب سوال دومتم باید عرض کنم بهترین راه اینه که از دانشگاهی که میخوای اپلای کنی بپرسی یا از سایتشون این اطلاعات رو پیدا کن.
    موفق باشی
    خداوندا؛ یک عمر هر دردی به من دادی، حس می کنم عین نیازم بود !

Junior Member

سلام دوستان
    من سه ماه پیش همه مدارکی که فکر میکردم لازم هستش رو بردم سفارت با همون روال 2 نسخه اصل و 5 نسخه کپی برام تایید کردن. حالا میخوام برای یکی از دانشگاها از طریق یونی اسیست اقدام کنم ازم ریز نمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی و کارنامه کنکورمم میخوان در حالیکه این مدارکی رو که گفتم برای تایید به سفارت نبرده بودم حالا اگه بخوام ببرم برای تایید باید پول بدم؟ توی پستای قبلی خوندم اگه پذیرش داشته باشم میتونم مدارک اضافی رو قبل از 6 ماه بدون پول تایید بگیرم ولی من الان پذیرش ندارم تازه میخوام برای بررسی مدارکم رو بفرستم (همانطور که میدونید یونی اسیست باید کپی تایید شده سفارت بفرستم)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)