صفحه 396 از 398 نخستنخست ... 296346386387388389390391392393394395396397398 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,951 تا 3,960 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط arjavareshkian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه سفارت الان تایید مدارک تحصیلی انجام میده؟ چون برای وقت گرفتن حتی آپریل باز نشده
    من آلمان هستم و می خوام مدارک تحصیلیمو ترجمه و تایید کنم. کسی هست که مدارک تحصیلیو توی آلمان ترجمه و تایید کرده باشه برای پذیرش دانشگاه؟

ممنون

سلام
    کلا سفارت تا 26 آپریل بسته س.
    فقط بعضی روزها برای کسانی که ویزا شدن بازه که اونم روزها شو مشخص کردن.

Junior Member

سلام دوستان
    سفارت در حال حاضر مدارک رو تایید میکنه؟ من باید مدارکم رو بفرستم برای UniAssist راهی غیر تایید سفارت نیست؟ و اینکه میتونم برای سفارت گواهی موقت دیپلمم رو ببرم برای تایید و به UniAssist بفرستم؟
    ویرایش توسط MHM_GHOST : July 15th, 2020 در ساعت 04:37 PM

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

سلام
    گواهی موقت هیچ مقطعی مورد قبول سفارت نیست متاسفانه. در مورد باز بودن سفارت دوستانی که در ایران هستند و حضوری تشریف می برند باید اطلاع رسانی کنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط MHM_GHOST نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سفارت در حال حاضر مدارک رو تایید میکنه؟ من باید مدارکم رو بفرستم برای UniAssist راهی غیر تایید سفارت نیست؟ و اینکه میتونم برای سفارت گواهی موقت دیپلمم رو ببرم برای تایید و به UniAssist بفرستم؟

Junior Member

دوستان اگه آژانس معتبری میشناسید که وقت تایید مدارک میفروشه ممنون میشم معرفی کنین. اسم آژانس و شماره تماس

Moderator

رشته و دانشگاه

چنین چیزی وجود نداره و به کسی برای اینجور کارها پول ندید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nona86 نمایش پست ها
    دوستان اگه آژانس معتبری میشناسید که وقت تایید مدارک میفروشه ممنون میشم معرفی کنین. اسم آژانس و شماره تماس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_shift59 نمایش پست ها
    چنین چیزی وجود نداره و به کسی برای اینجور کارها پول ندید.
    تو همین سایت دوستان گفتن که گرفتن وقت تایید مدارک خیلی سخته و بعضی از اژانس ها در ازای دریافت یه مبلغی اینکارو میکنن.

Moderator

رشته و دانشگاه

یک زمانی قبل از تیم قبلی فعلی سفارت، زد و بندهایی صورت میگرفت ولی بعد از لو رفتن این موضوع تقریباً تمامی اون افراد عوض شدند و تیم اجرایی کنونی سفارت سالم کار میکنند. من سال پیش خیلی روی این موضوع کار کردم ولی کسی نمیتونست این کار رو بکنه، بعد با آشنایی که پیدا کردم در سفارت به من گفت این کار دیگه نشدنی هست. بهترین کار این است که کارفرمای شما براتون وقت های فوری درخواست کنه، از ایمیل رسمی شرکتی و به زبان آلمانی.
    تو همین سایت دوستان گفتن که گرفتن وقت تایید مدارک خیلی سخته و بعضی از اژانس ها در ازای دریافت یه مبلغی اینکارو میکنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_shift59 نمایش پست ها
    یک زمانی قبل از تیم قبلی فعلی سفارت، زد و بندهایی صورت میگرفت ولی بعد از لو رفتن این موضوع تقریباً تمامی اون افراد عوض شدند و تیم اجرایی کنونی سفارت سالم کار میکنند. من سال پیش خیلی روی این موضوع کار کردم ولی کسی نمیتونست این کار رو بکنه، بعد با آشنایی که پیدا کردم در سفارت به من گفت این کار دیگه نشدنی هست. بهترین کار این است که کارفرمای شما براتون وقت های فوری درخواست کنه، از ایمیل رسمی شرکتی و به زبان آلمانی.
    الان هم زد و بندی نیست، من با یکیشون تماس گرفتم گفتن که ما با استفاده از ربات وقت میگیریم یعنی اطلاعات شمارو میدیم به ربات، به محض اینکه وقت ها باز بشه ربات متوجه میشه و اطلاعات رو وارد میکنه و وقت رو میگیره، آژانس های زیادی هستن که اینکارو میکنن، ولی من میخوام یه اژانسی که قبلا دوستان ازش وقت گرفتن و میدونن مطمئنه پیدا کنم. برای همین پرسیدم.

Moderator

رشته و دانشگاه

دوست عزیز اگر به سایت سفارت رفته باشد با توجه به وجود CAPTCHA امکان استفاده از ربات وجود نداره. این تصویر رو من الان روی کامپیوترم برای شما ذخیره کردم. به تاریخ توجه بفرمایید.

من همین الان سایت رو باز کردم و تا آخرین مرحله درخواست وقت تصدیق مدارک رفتم، سایت باز هست و داره کار میکنه اما از مارچ تابحال زمان تایید مدارک نمیده و گفته متعاقباً اعلام میشه یا چیزی شبیه این. اگر کسی میتونه وقتی زودتر از آنچه در سایت سفارت ارائه میشه برای شما بگیره این همون کلاهبرداریه که عرض کردم. لطفاً از این آدرس استفاده کنید و ببینید که صحبتهای من کاملاً حال حاضر سفارت است.
    الان هم زد و بندی نیست، من با یکیشون تماس گرفتم گفتن که ما با استفاده از ربات وقت میگیریم یعنی اطلاعات شمارو میدیم به ربات، به محض اینکه وقت ها باز بشه ربات متوجه میشه و اطلاعات رو وارد میکنه و وقت رو میگیره، آژانس های زیادی هستن که اینکارو میکنن، ولی من میخوام یه اژانسی که قبلا دوستان ازش وقت گرفتن و میدونن مطمئنه پیدا کنم. برای همین پرسیدم.

Junior Member

سلام . کسی موفق شده وقت بگیره ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)