صفحه 1 از 398 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Member malicete آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master in Automation & Robotics, Technical University of Dortmund

پیش فرض بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

سلام
    این بخش اصلن کارش چیه؟
    دفعه قبل که من برای ارائه مقاله رفتم آلمان گفتن نیازی به تایید چیزی ندارم.
    این بار هم که از سفارت پرسیدم گفت باید مدارکی رو که سایت دانشگاه خواسته تایید کنی. ولی سایت دانشگاه چیزی در این مورد نداره.

طرز کارش چجوریه؟ مدارک رو میگیره و فردا پس میده؟ یا همون موقع مهر میزنه؟ چقدر پول میگیره؟ کدوم مدارک رو تایید میکنه؟
    میشه روزی که وقت داری صبحش مدارکت رو تایید کنی؟ یا حتی بری تو و زنبیل بذاری بعد دوباره بیای بیرون برای تایید مدارک و برگردی؟

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام،

سفارت مدارک لیسانس و فوق لیسانس رو که ترجمه کردین رو تایید می کنه. همچنین اگر نیازی به ارائه سند ملکی باشه، ترجمه ها باید تایید بشه. همینطور ترجمه شناسنامه(برای کسانی که عقد یا طلاق و اینجور چیزها دارن)، اینا چیزایی بود که من متوجه شدم. اگر چیز دیگه ای باشه اطلاع ندارم.

حداقل 2-3 روز زودتر برید. نهایت یک روز زودتر. مدارکتون رو صبح می گیره و ظهر یه ساعتی بهتون می ده(فکر می کنم ساعت 1 بعد از ظهر). حواستون باشه در بالا(یک در یک لنگه نزدیک باجه نگهبانی) برای تایید مدارک هست. یه وقت نرید کلی وایسین تو صف در پایین بعد بفهمین جای دیگه باید می رفتین.

کلا حدود 2-3 ماه پیش اینجوری بود:
    در بالا: مخصوص تایید مدارک و چسباندن ویزا به پاسپورت(صف این دو از هم جدا بود ;D)
    در پایین: مخصوص مصاحبه شوندگان و کسانی که می خوان اطلاعات بگیرند

سعی کنین وقتی رفتین توی سفارت(برای مصاحبه) بیرون نیاین و منتظر باشین تا نوبتتون بشه. کی حوصله اون جار و جنجال جلوی در سفارت رو داره!! اینم بگم که برای روزی که سفارت می رین برنامه دیگه ای نگذارین چون حتی اگه 7 صبح هم وقت داشته باشین ممکنه تا 11 طول بکشه. اگه دیرتر بود که تا 2-3 هم ممکنه معطل بشین.

موفق باشین

رشته و دانشگاه

سلام به همه
    من امروز ساعت 8.5 مصاحبه داشتم و صبح زود رفتم برای تایید مدارک.
    جلوی در همه میگفتن که برای تایید مدارک دیر اومدم و نمیرسم و این حرفا.
    ولی بعد از 1.5 ساعت معطلی که رفتم تو قسمت تایید مدارک، اون خانومه بهم گفت مدارک لیسانس و دبیرستانم نیازی به تایید ندارن، دست کم تو این مرحله.
    گفت نهایتن اون آخر بیار که تایید کنیم میبری برای دانشگاه تایید شده باشن!
    راستی بگم که مدارک من ترجمه شده بودن مهر دادگستری و خارجه هم داشتن، ولی دختره حتی اینا رو هم نگاه نکرد و همون از دور که دانشنامه رو دید گفت نیازی نیست
    (بماند که من خودم خیلی مشکوک بودم به قضیه و چند تا سوال دیگه کردم تا مطمئن بشم.)

Junior Member

سلام

از اونجایی که من ساکن اصفهان هستم و دارالترجمه ها اینجا تائید امور خارجه رو ترجمه ها نمیزنن، میخواستم بدونم در این صورت آیا سفارت این ترجمه ها که فقط به تائیر دادگستری رسیده رو قبول داره یا نه؟
    موضوع دیگه اینکه کلاً چه مدارکی رو باید ترجمه کنم و ببرم سفارت تائید کنه؟ (چون من تو سایت سفارت یه pdf گرفتم که گفته بود مدارک به زبان فارسی هم قابل قبوله)

رشته و دانشگاه

فکر میکنم پرسیدن از خود سفارت مطمئن ترین راهه.
    از همون شماره ای که زنگ زدی و وقت گرفتی میتونی سوالاتتم بپرسی. هر روز تا ساعت 3.5 بعدازظهر جواب میدن.

ضمنن اگه جوابی که بهت دادن رو اینجا هم بنویسی خوبه.

من دارم ترجمه مدارکم رو که مهر وزارت امور خارجه داره می فرستم برای دانشگاه .... آیا باید مهر سفارت هم بخوره روی مدارک؟!
    تو سایت دانشگاه که چیزی در این مورد نوشته نشده بود!
    Moving to Germany

رشته و دانشگاه

نه نیازی نیست، ترجمه رسمی (با مهر دادگستری و خارجه) کافیه

سلام دوستان...برای ویزای دانشجویی نیاز هست مدارک تحصیلی رو سفارت تایید کنه؟؟ توی سایت سفارت برای مورد دانشجویی اشاره ای نکرده به تایید سفارت...از مطالب بالا هم که نمیشه یه جمع بندی کلی کرد...دوستانی که ویزای دانشجویی گرفتن برای دوره PhD لطفا کمک کنن...
    Keep calm...Time will solve any problem

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط malicete
    سلام به همه
    من امروز ساعت 8.5 مصاحبه داشتم و صبح زود رفتم برای تایید مدارک.
    جلوی در همه میگفتن که برای تایید مدارک دیر اومدم و نمیرسم و این حرفا.
    ولی بعد از 1.5 ساعت معطلی که رفتم تو قسمت تایید مدارک، اون خانومه بهم گفت مدارک لیسانس و دبیرستانم نیازی به تایید ندارن، دست کم تو این مرحله.
    گفت نهایتن اون آخر بیار که تایید کنیم میبری برای دانشگاه تایید شده باشن!
    راستی بگم که مدارک من ترجمه شده بودن مهر دادگستری و خارجه هم داشت
    چرا نمیشه؟

Senior Member maryamf آواتار ها

من از یه جایی ذهنیت داشتم که باید تایید شه. الان یادم نیست کجا(سایت سفارت، بخش اطلاعات،...) و کلی معطلی کشیدم برای تاییدش، ولی شاید قانونش عوض شده و دیگه لازم نیست. این چیزیه که اگر خیلی بهش حساسین باید برین از خود سفارت(بخش اطلاعات) بپرسین. به هر حال ترجمه آخرین مدرک تخصیلی(دانشنامه فوق) برای تایید کافی هست. اطلاعات من برای 4 ماه پیش هست و قوانین سفارت ماه به ماه تغییر میکنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)