صفحه 258 از 398 نخستنخست ... 158208248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267268308358 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,571 تا 2,580 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام دوستان ، يك سوال داشتم كه خوشحال ميشم اگر كسى مورد مشابهي داشته و يا ديده قبلا منو راهنمايى كنه.
    من مدرك فوقمو رو از يك دانشگاه انگليسى زبان گرفتم و بالطبع همه ى مدارك اوريجينال اين مقطعم به انگليسى هستش. ميخواستم ببينم از چه طريقى اگر اصلا امكان پذير هستش من ميتونم اين مدارك رو تاييد كنم؟ آيا وزارت خارجه قبول ميكنه كه ترجمه ى دارالترجمه از مدرك كشور ديگه اى رو مهر كنه؟
    ممنونم

سلام
    دوستان چک لیست مدارک تحصیلی رو تو سایت سفارت زده ولی خیلی کلی!!! کسی میتونه من و راهنمایی که برای دروه فوق دقیقا چی باید ببریم و چند نسخه؟ کدوماش باید تایید سفارت داشته باشه؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط saranr نمایش پست ها
    سلام
    دوستان چک لیست مدارک تحصیلی رو تو سایت سفارت زده ولی خیلی کلی!!! کسی میتونه من و راهنمایی که برای دروه فوق دقیقا چی باید ببریم و چند نسخه؟ کدوماش باید تایید سفارت داشته باشه؟
    مرسی
    با درود
    دوست عزیز
    کافی بود چند صفحه قبل رو بخونین.
    اینجا
    اینجا
    اینجا

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

دوستان کسی تازگی رفته برا تایید مدارک ؟ در مورد اینکه چه ساعتی اونجا بودید چند نفر تو صف بودن و اینکه من شنیدم جدیدا اول غیر دانشجویی راه میده بعد مدارک دانشجویی؟ اگه اینطوره اولین نفر دانشجویی چه ساعتی را میدن تو؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    دوستان کسی تازگی رفته برا تایید مدارک ؟ در مورد اینکه چه ساعتی اونجا بودید چند نفر تو صف بودن و اینکه من شنیدم جدیدا اول غیر دانشجویی راه میده بعد مدارک دانشجویی؟ اگه اینطوره اولین نفر دانشجویی چه ساعتی را میدن تو؟
    من تازگیا رفتم واسه تایید مدارک.آره اول غیر دانشجویی راه میده چونکه اونا پول میدن ما رایگانیم.زیاد طول نمیکشه به نظرم مثلاً حدود 8 یا 8:15 من رفتم تو و چون یه دور قبلاً مدارکمو برده بودم و به خاطر اشکال دارالترجمه ای تایید نشد بعضیاش و بعضیاش تایید شد.دفعه ی دوم که همین حدود 8 یا 8:15 رفتم تو ساعت 9:30 بهم گفت بیا و منم 9:30 رفتم و مدارکمو تحویل گرفتم.
    من از ساعت 4:30 جلو سفارت بودم و نفر 7 ام بودم کلاً انگار یک شب هم که بریم اونجا واستیم از نفر 6 یا 7 جلو تر نمیشه شد چون معمولاً یکی اونجا هستش که اسم 5و6 نفر رو نوشته.

Junior Member

سلام
    من پارسال ٥ سري كپي رو تاييد كردم الان دوباره ميخوام ٥ سري تاييد كنم با كپي پذيرش دانشگاه ميتونم دوباره رايگان تاييد كنم؟به نظرتون اگه ٤شنبه بخوام برم چه ساعتي برم؟

Junior Member

دوستان سلام
    خواهشنا یکی که مدرکاشو تایید کرده، به من بگه که چه مدارکی باید تایید بشن؟ خداییش من گیج شدم بس که هرکی یه چی میگه!!! تو دستورالعمل خود سفارت نوشته مدرک باید توجمه آلمانی شده باشه بعد اونرو هم باید سفارت تایید کنه! یکی میگه همون ترجمه انگلیسی هم قبوله و اونو سفارت تایید میکنه! یکی میگه مدرک پیش دانشگاهی و دبیرستانم باید ترجمه کنی، یکی میگه نه لازم نیست!
    در ضمن مدارک همسرم مثل مدرک دانشگاهی، ریزنمررات و ... رو هم تایید می گنن؟
    ممنون

Junior Member

سلام

من امروز رفتم ترجمه مدارکم رو از دارالترجمه گرفتم.. دیدم گواهی قبولی کنکورم رو به ترجمش منگنه کرده و مدارک پیش دانشگاهی و دیپلمم که یه پلمپ خورده اونم کنار پلمپ منگنه خورده.. من شنیده بودم نباید مدارک منگنه بشه.حالا اصل ترجمه ها منگنه داشته باشه اشکال میگیرن؟
    و اینکه گواهی قبولی کنکور "اصل" و "ترجمه" و "کپی از اصلش" بهم منگنه شده. برای تایید سفارت باید اصلش رو جدا کنم و با سری اصل ها بدم بهشون؟
    ویرایش توسط musketeer : August 1st, 2015 در ساعت 09:08 PM

Junior Member

سلام بچه‌ها. من فردا وقت سفارت دارم. ممنون میشم کمکم کنید. آیا ترجمه‌ی مدارک هم کپی می‌خواد؟ من فقط از اصل مدارک دو تا کپی گرفتم از هر کدوم. حالا از ترجمه هم باید کپی بگیرم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sabourian نمایش پست ها
    سلام بچه‌ها. من فردا وقت سفارت دارم. ممنون میشم کمکم کنید. آیا ترجمه‌ی مدارک هم کپی می‌خواد؟ من فقط از اصل مدارک دو تا کپی گرفتم از هر کدوم. حالا از ترجمه هم باید کپی بگیرم؟؟
    آره حتما از خود ترجمه هم کپی بگیر و بهمون ترتیبی که دارالترجمه بهت داده بچين یعنی کپی ترجمه کپی فارسی زيرش

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)