صفحه 199 از 398 نخستنخست ... 99149189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209249299 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,981 تا 1,990 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط Zivaralam نمایش پست ها
    من یه ترجمه معمولی دارم تمبر نخورده و دادگستری هم نرفته ......... اینو می شه برای دانشگاه برد
    بستگی به دانشگاهتون داره. ولی اصولا اگه بخوان تایید شده میخوان. خیلی از دانشگاه ها هم نمیخوان موقع ثبت نام و همون یه سری کپی تاییدشده ای که فرستادیم کافیه.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط farima84 نمایش پست ها
    شما مطمنی فقط با کپی از یه دانشگاه 5 دست کپی و 2 دست اصل رو ترجمه کردند؟! معمولا باید تعداد 5 ایمیل ، یا5 کپی پذیرش از دانشگاههای مختلف داشته باشید تا 5 دست رو رایگان تایید کنند.
    فقط یه نامه که نیت تحصیلی رو نشون بده کافیه برای تایید 2 سری ترجمه و 5 سری کپی.
    البته بعضی وقت ها سفارت با نامه پذیرش ممکنه کمتر تایید کنه، مثلا برای دوست من رو 2 سری ترجمه و 1 سری کپی تایید کرده بود و گفته بود شما پذیرش داری میخوای چیکار دیگه!

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    فقط یه نامه که نیت تحصیلی رو نشون بده کافیه برای تایید 2 سری ترجمه و 5 سری کپی.
    البته بعضی وقت ها سفارت با نامه پذیرش ممکنه کمتر تایید کنه، مثلا برای دوست من رو 2 سری ترجمه و 1 سری کپی تایید کرده بود و گفته بود شما پذیرش داری میخوای چیکار دیگه!
    خوب پس چه جوری میشه فهمید اینو؟برای دوست من هم نامه پذیرش برد و فقط 2 سری ترجمه و 2 سری کپی تایید کرده بود و همین حرفو به اون هم زده بود!
    خیلی ها هم انگار با پذیرش 5 تا رو گرفتن کامل.
    با ایمیل هم ادم میترسه بره بگن خوب یک ایمیل از دانشگاه داری پس یه سری کپی تایید فقط

Junior Member

برای درخواست ویزای همراه این مدارک لازم است: اصل+2عدد کپی
    1- وضعیت اقامت همسر
    2- اصل سند ازدواج+ترجمه تایید شده
    3- شناسنامه زوجین
    4- گواهی زبان
    سوال من اینجاست:
    این مدارک باید دو دسته باشند، یکی کپی ساده و یکی کپی تایید شده

یعنی دو سری کپی کنم و یک سریشون رو تایید کنم؟؟؟

شما یک سری اصل مدرک ازدواج رو میبری برات تایید میکنن و از اون کپی میگیری و میبری
    بقیش تایید نمیخواد

نقل قول نوشته اصلی توسط chem123 نمایش پست ها
    برای درخواست ویزای همراه این مدارک لازم است: اصل+2عدد کپی
    1- وضعیت اقامت همسر
    2- اصل سند ازدواج+ترجمه تایید شده
    3- شناسنامه زوجین
    4- گواهی زبان
    سوال من اینجاست:
    این مدارک باید دو دسته باشند، یکی کپی ساده و یکی کپی تایید شده

یعنی دو سری کپی کنم و یک سریشون رو تایید کنم؟؟؟

من با ایمیل اپلای بردم برای تایید هیچی هم نگفت اما اگه شما پذیرشت اومده خب واقعا دیگه 7 سری مدرک لازم نداری خب همون 2-3 سری کافیه دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط cheeng نمایش پست ها
    خوب پس چه جوری میشه فهمید اینو؟برای دوست من هم نامه پذیرش برد و فقط 2 سری ترجمه و 2 سری کپی تایید کرده بود و همین حرفو به اون هم زده بود!
    خیلی ها هم انگار با پذیرش 5 تا رو گرفتن کامل.
    با ایمیل هم ادم میترسه بره بگن خوب یک ایمیل از دانشگاه داری پس یه سری کپی تایید فقط

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    من با ایمیل اپلای بردم برای تایید هیچی هم نگفت اما اگه شما پذیرشت اومده خب واقعا دیگه 7 سری مدرک لازم نداری خب همون 2-3 سری کافیه دیگه
    بحث سر سلیقه ای بودن سفارته و الا باید برای همه یکی باشه نه اینکه به بعضیا 7 سری بدن به بعضیا با همون شرایط بگن نه فقط 2 3 تا!
    شاید خب یکی بخواد جاهای دیگه هم اپلای کنه

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط cheeng نمایش پست ها
    بحث سر سلیقه ای بودن سفارته و الا باید برای همه یکی باشه نه اینکه به بعضیا 7 سری بدن به بعضیا با همون شرایط بگن نه فقط 2 3 تا!
    شاید خب یکی بخواد جاهای دیگه هم اپلای کنه
    اگر قبلا در 6 ماه گذشته مدرک برای تایید نبردید، با ایمیل مکاتبه حتما 7 سری رو تایید میکنن.

Junior Member

با سلام. من یکی از مدارکم که داده بودم ترجمه رسمی مهر تایید دادگستری و وزارت خارجه رو داره ولی تمبر پشتش نزدن !!!! در صورتیکه بقیشون داره تمبر. حالا میخاسم بدونم سفارت به این گیر نمیده برای تایید؟

Member Natordasht آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هنر

اون ایمیلی که باهاش میشه مدارک رو رایگان تایید سفارت کرد رو چجوری میشه بدست آورد؟باید به یک دانشگاهی ایمیل بزنم؟ در متن ایمیل چی بنویسم؟

مثلا اینکه ازشون بپرسم: "چجوری میشه در دانشگاه شما پذیرش گرفت" خوبه؟ پاسخ این ایمیل رو سفارت برای تایید رایگان مدارکم قبول میکنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)