صفحه 344 از 398 نخستنخست ... 244294334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353354394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,431 تا 3,440 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام دوستان.
    من پذیرش دکتری دارم و هنوز ایمیل دوم را دریافت نکرده ام.
    میخاستم بدونم که آیا مداراک کارشناسی و کارشناسی ارشدم را به تایید سفارت برسونم یا نه؟
    متاسفانه حرف های متضادی در این رابطه در فروم وجود داره.
    لطفا من را راهنمایی کنید.
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط namaz نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من پذیرش دکتری دارم و هنوز ایمیل دوم را دریافت نکرده ام.
    میخاستم بدونم که آیا مداراک کارشناسی و کارشناسی ارشدم را به تایید سفارت برسونم یا نه؟
    متاسفانه حرف های متضادی در این رابطه در فروم وجود داره.
    لطفا من را راهنمایی کنید.
    ممنونم
    با سلام.
    1- شما اصلا نیازی به صبر کردن برای ایمیل دوم ندارید، دوستانی که پذیرش دکترا دارن بشون وقت اضطراری میدن، نامه پذیرش یا نامه استاد و نامه فاند دتون رو برای سفارت ایییل کنید و تقاضای وقت اضطراری کنید.
    2- برای ویزای دانشجویی هیچ نیازی به تایید مدارک توسط سفارت نیست، تنها ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت خارجه کافیه.
    موفق باشید.

سلام دوستان.

برای تایید مدارک دوتا سوال داشتم:

۱. روزی که مدارکمون را برای تایید می بریم نیازی به وجود اصل گذرنامه هست یا نه؟

۲. برای ترجمه مدارک آیا ترجمه آلمانی نسبت به ترجمه انگلیسی برتری داره و بهتره یا اینکه فرقی نمی کنه؟ (پذیرش من برای کورس به زبان انگلیسی هستش.)
    ویرایش توسط fatikhanoom : July 20th, 2017 در ساعت 10:37 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط fatikhanoom نمایش پست ها
    سلام دوستان.

برای تایید مدارک دوتا سوال داشتم:

۱. روزی که مدارکمون را برای تایید می بریم نیازی به وجود اصل گذرنامه هست یا نه؟

۲. برای ترجمه مدارک آیا ترجمه آلمانی نسبت به ترجمه انگلیسی برتری داره و بهتره یا اینکه فرقی نمی کنه؟ (پذیرش من برای کورس به زبان انگلیسی هستش.)
    سلام

بله اصل پاسپورت رو باید همراه داشته باشید و ترجمعه انگلیسی یا آلمانی فرقی نداره و جفتش مورد تایید هستش.

سلام دوستان. (سوال فوری فوری!!)

من دوشنبه آینده وقت مصاحبه دارم (اخر جولای) و تا الان نمیدونستم تایید مدارک دیگه مثل قبل نیست و باید وقت گرفت. جالب اینجاست که توی فایلهای پی دی اف مربوط به تایید مدارک هم که تا می ۲۰۱۷ آپدیت شده هیچ چیزی ننوشته.

در کل من حالا باید دقیقا چیکار کنم. یعنی وقت مصاحبم میسوزه؟! دیگه صبح زود رفتن دم در سفارت فاییده نداره؟؟

خواهشا راهنمایی کنید که من تو این یک هفته باید چیکار کنم؟؟!!!!

Junior Member

من شنیدم هنوز هم صبح زود بری شاید بتونی تایید کنی... حتما برو ایشالا درست میشه. نتیجه رو به ما هم بگو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

امروز ساعت 7صبح برای فردا وقت میداد ومن گرفتم. حتما وحتما سایت رو چک کنید از ساعتهای آخر شب تا اول صبح
    مثلا من خودم همین امروزوقت 3شنبه رو کنسل کردم چون دوشنبه جاداد. پس اگر چک کنید از وقتهای کنسلی میتونید بگیرید.
    به هرحال اگر فورس شده وخود سفارت کاری نکرد. برید پاساژ بغل کوچه برلین اونجا چندنفر هستند که 300میگیرن و مدارکتون رو میبرن داخل وتایید میکنن همونهایی که کار ترجمه وبیمه میکنند خودشون نفردارن ومعرفی میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط moririch نمایش پست ها
    امروز ساعت 7صبح برای فردا وقت میداد ومن گرفتم. حتما وحتما سایت رو چک کنید از ساعتهای آخر شب تا اول صبح
    مثلا من خودم همین امروزوقت 3شنبه رو کنسل کردم چون دوشنبه جاداد. پس اگر چک کنید از وقتهای کنسلی میتونید بگیرید.
    به هرحال اگر فورس شده وخود سفارت کاری نکرد. برید پاساژ بغل کوچه برلین اونجا چندنفر هستند که 300میگیرن و مدارکتون رو میبرن داخل وتایید میکنن همونهایی که کار ترجمه وبیمه میکنند خودشون نفردارن ومعرفی میکنن
    ببخشید مگه برای ویزای دانشجویی تایید مدارک سفارت لازمه ؟ هرکی یه چیزی میگه، من از خیلیا شنیدم که دیگه لازم نیست، نظرتون چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix_1740 نمایش پست ها
    ببخشید مگه برای ویزای دانشجویی تایید مدارک سفارت لازمه ؟ هرکی یه چیزی میگه، من از خیلیا شنیدم که دیگه لازم نیست، نظرتون چیه؟
    من تجربه ای دراین زمینه ندارم.
    چون در راهنمای تایید مدارک به دانشجویان دارای پذیرش 5 نسخه رایگان جهت تایید میدهند.قاعدتا حداقل تایید مدارک تحصیلی رو لازم خواهید داشت

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix_1740 نمایش پست ها

خیر لازم نیست
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)