صفحه 337 از 398 نخستنخست ... 237287327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347387 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,361 تا 3,370 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

با سلام دوستان.
    من امروز مدارکمو بردم یه دارالترجمه با توجه به هزینه60 هزار تومنی مهر دادگستری پیشنهاد داد که مدارک رو به صورت دانشنامه +ریزنمرات + گواهی قبولی سنجش رو باهم پلمپ کنه و فقط یه مهر صرف این سه مدرک بشه و مدرک دیپلم + ریز نمرات دبیرستان یه پلمپ و آخرین پلمپ هم مدرک پیش + ریز نمرات پیش باشه که اینطوری 4*60=240 هزار تومن صرفه جویی میشه فقط مشکل من اینه که باتوجه به پی دی افی که سفارت برا تایید مدارک صادر کرده و گفته هیچ کدوم از مدارک رو بهم منگنه نکنید نگرانم که مشکل ایجاد بشه توی تایید مدارک توی سفارت.
    اینم پی دی اف سفارت برا تایید مدارک
    http://m.teheran.diplo.de/contentblo...lisationDL.pdf
    از عزیزان کسی مضرات صرف یه مهر دادگستری برا چند مدرک رو می تونه بیان کنه؟
    متشکرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi1361 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه خبر خوش دارم .با سفارت تماس گرفتم گفتند میشه گواهی سازمان سنجش رو با مدارک دانشنامه و ریزنمرات یک جا پلمپ کنید مورد قبول سفارت هست. البته دارالترجمه های تهران اکثرا میگن وزارت خارجه قبول نمیکنه و ممکنه به خاطر منافع مالی خودشون باشه .با وزارت خارجه هم صحبت کردم گفتند قبول میکنند .دیگه لازم نیست دوبار پول تمبر بدید.
    در مورد مدارک کاری هم اگر از چند جا گواهی دارید باید هر کدام را جداگانه تمبر باطل کنید البته این گفته وزارت خارجه است .
    سلام
    در مورد مدارک پیش + ریزنمرات پیش و مدارک دیپلم + ریز نمراتش این امکان هستش که باهم دو تا دو تا پلمپ بشن؟
    و یه سوال دیگه اینکه وقتی باهم پلمپ میشه دانش نامه و ریز نمرات و گواهی قبولی کنکور آیا میشه از هرکدوم 5 سری کپی جدا گانه گرفت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AHMD222 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دیروز مصاحبه داشتم و بعد اتمام مصاحبه پاسپورت و شناسنامه و سند خونه رو پیش خودشون نگه داشتن گفتم دو هفته دیگه با پاسپورت برات پست می کنیم خواستم بدونم این طبیعی هست که شناسنامه و اصل سند خونه تو سفارت بمونه ؟
    سلام دوستان کسی نظری نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Management und Marketing

سلام دوستان، روز همگی بخیر
    دوستان اطلاع دارید گواهی اشتغال به تحصیل رو سفارت تایید می کنه یا نه؟ (یعنی یه نسخه اش رو توی اون پنج نسخه قرار می ده؟؟

ممنون از همگی

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arefe_th نمایش پست ها
    سلام دوستان، روز همگی بخیر
    دوستان اطلاع دارید گواهی اشتغال به تحصیل رو سفارت تایید می کنه یا نه؟ (یعنی یه نسخه اش رو توی اون پنج نسخه قرار می ده؟؟

ممنون از همگی
    سلام در مورد تایید غیر از اون مدارکی که خود سفارت اعلام کرده تو سایتش شما می تونید با نشون دادن پرینت ایمیل مکاتبتون که قید شده به عنوان مثال اینارو می خوایم از دانشجو(مدرک تافل و ایلتس و غیره یا همین گواهی اشتغال به تحصیل) تاییدیه اش رو بگیرید که من اصلا چنین چیزیو تاحالا ندیدم بخوان و فکر می کنم تایید نمی کنن. سفارت فقط اون چیزایی رو تایید می کنه که دانشگاهها ازتون خواستن.
    موفق باشید

سلام دوستان یک سوال داشتم

من میخوام هفته اینده بیام برای تایید مدارک .. میتونم مدارک دوستم رو هم با خودم بیارم و همزمان تحویل بدم برای تایید ؟

Junior Member

سلام دوستان. من ویزامو دیروز گرفتم ولی اصل ترجمه شده مدارک رو دیگه بهم ندادن. الان میخوام کپی مدارکمو ببرم که برام تأیید کنن. اول اینکه آیا اصل ترجمه رو ازم میخوان؟ثانیا باید هزینه ای هم بهشون بدم؟

یک سوال در مورد دسته بندی کپی ها برای تایید داشتم .... دسته بندی دقیقن باید به چه صورت باشه ؟ مثلن 5 سری کپی پاسپورت و 5 سری دیپلم و.... به صورت جداگانه دسته بندی کنم و تحویل بدم یا اینکه در هر دسته یک سری کامل از کپی مدارکم به ترتیب بگذارم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق الکترونیک - دانشگاه علم و فرهنگ

برای تایید مدارک تحصیلی حتما باید پاسپورت داشته باشیم ؟؟؟ یا کارت ملی کافیه؟ چون تو سایت سفات آلمان نوشته بود گذرنامه/کارت ملی
    هر کی میدونه جواب بده لطفا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dg20 نمایش پست ها
    یک سوال در مورد دسته بندی کپی ها برای تایید داشتم .... دسته بندی دقیقن باید به چه صورت باشه ؟ مثلن 5 سری کپی پاسپورت و 5 سری دیپلم و.... به صورت جداگانه دسته بندی کنم و تحویل بدم یا اینکه در هر دسته یک سری کامل از کپی مدارکم به ترتیب بگذارم ؟
    باید تو هر دسته یک سری کامل از کپی هارو بگذارید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)