صفحه 350 از 398 نخستنخست ... 250300340341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,491 تا 3,500 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط Yousef1987 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع دقیقی از زمان و روز تایین وقت اینترنتی سفارت خبر داره ؟

سه هفته ست چک میکنم سایت رو ولی خبری نیست

قشنگ مثه شهروند درجه چندم برخورد میکنند
    من هم حدود ده روزه دارم چک میکنم وقت نمیده.

Junior Member

با سلام مطابق چک لیست جدید سفارت ، آیا تایید مدارک ترجمه ی رسمی لیسانس و فوق لیسانس اجباری شده ؟ من امروز از ساعت 4:40 صبح چک کردم وقت نمیده .

Junior Member

دوستان کسی اطلاع دقیقی از زمان و روز تایین وقت اینترنتی سفارت خبر داره ؟

سه هفته ست چک میکنم سایت رو ولی خبری نیست

قشنگ مثه شهروند درجه چندم برخورد میکنند

سلام , الان حدودا یک هفتس منم تلاش میکنم بگیرم و هر روز از ساعت 2 تا 6 صبح هر یک ساعت چندین بار چک میکنم اما متاسفانه هنوز موفق به وقت گرفتن نشدم. دوستان لطفا اگه کسی راهکاری به ذهنش میرسه ممنون میشم به اشتراک بزاره .

Junior Member

درود
    کسی میدونه این قضیه تایید مدارک تحصیلی توسط سفارت دقیقا چیه؟ خود سفارت چیزی که خودش میخواهد را تایید میکند؟؟؟؟؟؟
    نه دانشگاه و نه هیچکسی در آلمان از من چنین چیزی نمیخواهد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Behi83 نمایش پست ها
    درود
    کسی میدونه این قضیه تایید مدارک تحصیلی توسط سفارت دقیقا چیه؟ خود سفارت چیزی که خودش میخواهد را تایید میکند؟؟؟؟؟؟
    نه دانشگاه و نه هیچکسی در آلمان از من چنین چیزی نمیخواهد.

اگر کسی از شما چنین چیزی نخواسته نیازی هم ندارید ... سفارت هم برای ویزای دانشجویی نیازی به تایید مدارک نداره

تایید سفارت هم برای این هست که شما برای گرفتن پذیرش از اکثریت دانشگاه ها و یا سایر مراکز باید مدارکتون رو کپی بگیرید و به دانشگاه یا موسسه مورد نظر بفرستید
    بعضی دانشگاهها فقط کپی مدارک تایید شده توسط سفارت رو قبول دارند و کپی ساده مورد قبولشون نیست

Junior Member

به چک لیست سفارت آلمان برای اقامت دانشجویی و فرصتهای مطالعاتی و همچنین تایید و تصدیق مدارک تحصیلی ایرانی و کپی آن ، نکات مهم برای دانشجویان اگر دقت بفرمایید : به روز شده در تاریخ نهم می 2017 صریحا ذکر شده " جهت ارائه درخواست ویزا و برای اخذ پذیرش از یک دانشگاه آلمانی باید کپی های ترجمه مدارک و کپی اصل مدارک تحصیلی ایرانی خود را به تأیید سفارت آلمان برسانید. " . در چک لیست مربوطه هم نوشته ترجمه رسمی مدارک تحصیلی به زبان انگلیسی یا آلمانی که توسط سفارت تایید شده باشند ( به برگه های راهنمای درخواست اقامت و تایید مدارک مراجعه شود ) زیر عبارت توسط سفارت تایید شده باشند هم خط کشیده ، این تاکید موکد به گمانم بیشتر یادآور الزام و اجبار به داشتن تاییدیه ی ترجمه های رسمی مدارک دانشجویی ایرانی از سوی سفارت حتی برای ارایه ی درخواست ویزای دانشجویی است ، در گذشته گویا جنبه ی اختیاری مساله غالب بوده ، ترجمه های رسمی و کپی های ساده حتی بدون تایید سفارت المان در صورت موافقت دانشگاه پذیرنده بسنده می کرده .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Sharif U of Technology

دوستان عزیز وقتی ویزای شما تحصیلی هست و شما از دانشگاهی پذیرش گرفتین، مدارکی که به "سفارت" می‌دین روز مصاحبه نیاز به تایید شدن نداره! من خودم بدون تایید مدارکمو ۵ سپتامبر که مصاحبه‌ام بود تحویل دادم.

سلام دوست عزیز این که شما می فرمایید بین 2 تا 6 صبح هر روز چک میکنم براساس چه منبعی هست ؟
    خود سفارت گفته یا از کسایی که تجربه شو داشتند؟

Junior Member

سلام دوست عزیز این که شما می فرمایید بین 2 تا 6 صبح هر روز چک میکنم براساس چه منبعی هست ؟
    خود سفارت گفته یا از کسایی که تجربه شو داشتند؟
    سلام
    من با مطالعه همین تایپیک که دوستان محبت میکنن اطلاعاتشون رو به اشتراک میزارن متوجه شدم که این زمان مناسبه. خوشباختانه من امشب حدود ساعت 1:30 صیح تونستم یک وقت تایید مدارک برای 23سپتامبر (1 آبان) بگیرم و دقیقا همونطور که دوستان گفته بودن برای 2هفته دیگه سفارت وقت میده. قبل از ساعت 2 هم امتحان کنید و شروع کنید به وقت گرفتن, که امیدوارم هر چه سریعتر بتونید بگیرید .

واقعا ممنونم دوستان از اطلاعات مفیدتون

سلام دوست عزيز، روز خوش.
    راهي براي گرفتن وقت تاييد مدرك فوري هست ؟ يا اينكه بدون وقت راه ميدن ؟
    من برگه اي را قبلاً تاييد كردم و الان منقضي شده و دوباره بايد تاييد كنم ! چه راهي به من پيشنهاد مي كنيد ؟
    تشكر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)