نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام دوستان, من برای یکی از دانشگاه های آلمان که جزوuniassist هست برای اپلای می خوام مدارکمو بفرستم. این راهی که برای تایید مجانی مدارک گفته شد فقط از طریق ایمیل عملی هست یا میشه از صفحه ای که تو سایت دانشگاه این مطلب گفته شده هم پرینت گرفت؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط bahart نمایش پست ها
    سلام دوستان, من برای یکی از دانشگاه های آلمان که جزوuniassist هست برای اپلای می خوام مدارکمو بفرستم. این راهی که برای تایید مجانی مدارک گفته شد فقط از طریق ایمیل عملی هست یا میشه از صفحه ای که تو سایت دانشگاه این مطلب گفته شده هم پرینت گرفت؟
    اینکه نوشته تو خود سایت رو قبول می کنن یا نه رو در جریان نیستم اما من خودم به entgelt@uni-assist.de یه ایمیل زدم و براشون توضیح دادم که واسه گرفتن تائید رایگان احتیاج به ایمیل اونها دارم اونها هم برام تو ایمیل ذکر کردن که تائید سفارت رو می خوان. همون ایکیل رو کپی گرفتم و به سفارت فرستادم قبول کردن.
    فقط حتما باید حواست باشه وقتی از ایمیل پرینت می گیری اون قسمت تایتل و تاریخ و ایمیل فرستنده و گیرنده هم توی پرینت بیفته .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)