صفحه 101 از 398 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereshteh13 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    هزینه ی تایید مدارک رو تو سایت نزده. کسی می دونه کسی که همینجوری بخواد مدارک ترجمه شدشو (بدون نامه پذیرش) تایید کنه چقدر باید پول بده؟
    45 یورو هزینه باید پرداخت شه .

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereshteh13 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    هزینه ی تایید مدارک رو تو سایت نزده. کسی می دونه کسی که همینجوری بخواد مدارک ترجمه شدشو (بدون نامه پذیرش) تایید کنه چقدر باید پول بده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط YouJ نمایش پست ها
    45 یورو هزینه باید پرداخت شه .
    اینجا توضیح داده:
    http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...en.html#topic2

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

سلام دوستان من همه مدارکم رو تایید کردم اما مدرک زبان موسسه زبان آلمانی(که به آلمانی هست) رو نکردم،سوالم اینه که اونهم باید تایید بشه،و همچنین باید ۱ سری دیگه کل مدارک رو تایید کنم ؟چون به هم منگنه میکنن مدارک رو!

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarbrk نمایش پست ها
    سلام دوستان من همه مدارکم رو تایید کردم اما مدرک زبان موسسه زبان آلمانی(که به آلمانی هست) رو نکردم،سوالم اینه که اونهم باید تایید بشه،و همچنین باید ۱ سری دیگه کل مدارک رو تایید کنم ؟چون به هم منگنه میکنن مدارک رو!
    تمام راهنمایی هایی که تو این تالار میشه همه بر مبنای تجربه های پیشین بوده و هر لحظه ممکنه این قوانین از سوی سفارت تغییر کنه.
    تنها مرجع موثق برای اطلاع از قوانین جاری در سفارت آلمان، وبسایت رسمی سفارت آلمان در تهران هست که با یک جستجوی سریع پاسخ این سوالات رو می تونید به راحتی پیدا کنید.

و اما پاسخ سوال شما:

تایید و تصدیق مدارک آلمانی اصولا امکان ندارد.
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...isation_DL.pdf (صفحه آخر - آخرین پاراگراف)

باید 2 سری کامل از کپی مدارک تایید شده (به علاوه اصل فارسی مدارک) به همراه داشته باشید.
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...istDauerDL.pdf

این هم یک نمونه‌ی تکمیل شده از فرم قدیمی درخواست ویزا: http://www.teheran.diplo.de/contentb...9/MusterDL.pdf
    (محتواش خیلی با فرم جدید فرقی نداره)

Banned

دوستان عزیز کسی می دونه که گواهی تدریس رو تایید می کنن یا نه البته فقط با تایید دادگستزی برای تایید وزارت خارجه دردسرش خیلی زیاده.

Banned

دوستان من یه مشکل دیگم دارم یه کم سر در گم شدم. این مدارکی که باید برای تایید ببزیم دقیقا همون مدارکی هست که تو اون فرم چک لیست هست مثل گذرنامه با امضا و گواهی بانک و رزومه اینا و ...
    یا اینا فقط برای روز مصاحبه باید آماده باشه؟!

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidaz نمایش پست ها
    دوستان عزیز کسی می دونه که گواهی تدریس رو تایید می کنن یا نه البته فقط با تایید دادگستزی برای تایید وزارت خارجه دردسرش خیلی زیاده.
    "تایید و تصدیق اصل مدارک ایرانی امکان ندارد!"
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...isation_DL.pdf (صفحه اول - پاراگراف سوم)

گذشته از اون سفارت آلمان فقط و فقط مهر وزارت خارجه ی ایران رو میشناسه و هیچ برگه ای که فاقد مهر وزارت خارجه باشه توسط سفارت تایید و تصدیق نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidaz نمایش پست ها
    دوستان من یه مشکل دیگم دارم یه کم سر در گم شدم. این مدارکی که باید برای تایید ببزیم دقیقا همون مدارکی هست که تو اون فرم چک لیست هست مثل گذرنامه با امضا و گواهی بانک و رزومه اینا و ...
    یا اینا فقط برای روز مصاحبه باید آماده باشه؟!
    فقط چیزهایی که در چک لیست هست از شما خواسته میشه.

Junior Member

سلام
    1- برای اینکه تایید مدارک بصورت رایگان انجام بشه از کدوم قسمت سایت یونی اسیست باید پرینت بگیرم؟
    2- برای گرفتن پذیرش تنها نیاز به مدارک دانشگاهی هست ولی در صورت پذیرفته شدن و برای گرفتن ویزا آیا نیاز به تایید مدرک دیگری هم هست؟ امکان تایید اون مدارک بعدا هست یا باید الان تمام مدارک تایید بشه؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط oj2008pc نمایش پست ها
    سلام
    1- برای اینکه تایید مدارک بصورت رایگان انجام بشه از کدوم قسمت سایت یونی اسیست باید پرینت بگیرم؟
    2- برای گرفتن پذیرش تنها نیاز به مدارک دانشگاهی هست ولی در صورت پذیرفته شدن و برای گرفتن ویزا آیا نیاز به تایید مدرک دیگری هم هست؟ امکان تایید اون مدارک بعدا هست یا باید الان تمام مدارک تایید بشه؟
    1- از هر جاییش که نشون بده یا شما از دانشگاه پذیرش داری یا دانشگاه به مدارک تایید شده ی شما نیاز داره (اصلا در این زمینه سخت نمیگیرن).

2- درخواست ویزای دانشجویی به صورت معمول فقط نیاز به تایید مدارک تحصیلی داره (از دیپلم تا ارشد بسته به مقطعی که پذیرش گرفتی) و در هر نوبت 2 سری اصل ترجمه + 5 سری کپی برای شما تایید میشه (رایگان). با توجه به سختی ایستادن در صف جلو درب سفارت، شاید بد نباشه که همه رو یه جا ببری ولی اگر هم نبردی مشکلی نیست، سهمیه شما حفظ میشه برای دفعه ی بعدی که میای.

* فقط حواست باشه که از نظر سفارت شما 2 سری اصل + 5 سری کپی مجانی داری، توی اون سری میتونه هر چیزی باشه ولی چه 1 دونه گواهی دیپلم باشه چه کل ریزنمراتت از دیپلم تا ارشد باز هم 1 سری حساب میشه.

Junior Member asedali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

با اجازه ی دوستان، من یکبار دیگه مدارکی که باید تایید کنید رو به ترتیبی که باید روی هم بچینید و تحویل سفارت بدین، بهتون میگم:
    1. اصل دانشنامه
    2. اصل ریز نمرات
    3. اصل مدرک پیش دانشگاهی
    4. اصل دیپلم دبیرستان
    5. ترجمه مدارک دانشگاه
    6. ترجمه مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی

حالا کپی ها:
    1. کپی ترجمه دانشنامه
    2. کپی ترجمه ریز نمرات
    3. کپی ریز نمرات به فارسی
    4. کپی دانشنامه
    5. کپی ترجمه ی مدرک پیش دانشگاهی