صفحه 102 از 398 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Member hossein68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ulm University

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط asedali نمایش پست ها
    با اجازه ی دوستان، من یکبار دیگه مدارکی که باید تایید کنید رو به ترتیبی که باید روی هم بچینید و تحویل سفارت بدین، بهتون میگم:
    1. اصل دانشنامه
    2. اصل ریز نمرات
    3. اصل مدرک پیش دانشگاهی
    4. اصل دیپلم دبیرستان
    5. ترجمه مدارک دانشگاه
    6. ترجمه مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی

حالا کپی ها:
    1. کپی ترجمه دانشنامه
    2. کپی ترجمه ریز نمرات
    3. کپی ریز نمرات به فارسی
    4. کپی دانشنامه
    5. کپی ترجمه ی مدرک پیش دانشگاهی
    6. کپی ترجمه ی دیپلم دبیرستان
    7. کپی اصل مدرک پیش دانشگاهی به فارسی
    8. کپی اصل دیپلم به فارسی
    دوستان این قسمت تایید مدارک هم عجب داستان پیچیده ایه اقا جان من 2 بار رفتم سفارت هر بار اون خانومه بهم گیر داد که چرا درست نچیدی و کلای 1 سری اصل ترجمه تایید کردم
    از همه ی دوستان عاجزانه تقاضا میکنم این حقیر رو راهنمایی کنید که کلا تعطیل ام توی این چیدمان مدارک !!

اقا بلاحره 2 سری کپی تایید میکنند یا 5 سری ؟
    الان طبق گقته ی این دوستمون بعد از قراردادن کپی ها که 8 تا میشه سری بعد کپی های هم به همین ترتیب باشه تا 5 سری ؟؟
    یه دوستی تو سفارت گفت اینطوری بچین 1- اصل مدارک ، 2-ترجمه ها 3 - کپی ترجمه ها دقیقا مشابه اصل ترجمه + ترجمه فارسیشون و مثل اصل ترجمه ها با یه گیره به هم وصل کن

مثلا اصل ریز نمرات بعد اصل ترجمه ریز نمارت (1نسخه) 2- کپی ترجمه ریز نمرات دقیقا مثل اصل ترجمه تا 5 نسخه روی هم بزار برای هر مدرک

ایا فرمول فوق صحیح است ؟؟؟؟

اینطوری که خیلی مدارکمون زیاد میشه گیر نمیدن؟

و سئوال آخر ما که اصل مدرکمون رو نداریم و از فرصت تایید رایگانمون هم استفاده کردیم ایا بعد از داشتن پذیرش (انشالله) اصل مدرک لیسانس و ترجمه اش رو ببریم بازم رایگان تایید میشه؟

Junior Member asedali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein68 نمایش پست ها
    دوستان این قسمت تایید مدارک هم عجب داستان پیچیده ایه اقا جان من 2 بار رفتم سفارت هر بار اون خانومه بهم گیر داد که چرا درست نچیدی و کلای 1 سری اصل ترجمه تایید کردم
    از همه ی دوستان عاجزانه تقاضا میکنم این حقیر رو راهنمایی کنید که کلا تعطیل ام توی این چیدمان مدارک !!

اقا بلاحره 2 سری کپی تایید میکنند یا 5 سری ؟
    الان طبق گقته ی این دوستمون بعد از قراردادن کپی ها که 8 تا میشه سری بعد کپی های هم به همین ترتیب باشه تا 5 سری ؟؟
    یه دوستی تو سفارت گفت اینطوری بچین 1- اصل مدارک ، 2-ترجمه ها 3 - کپی ترجمه ها دقیقا مشابه اصل ترجمه + ترجمه فارسیشون و مثل اصل ترجمه ها با یه گیره به هم وصل کن

مثلا اصل ریز نمرات بعد اصل ترجمه ریز نمارت (1نسخه) 2- کپی ترجمه ریز نمرات دقیقا مثل اصل ترجمه تا 5 نسخه روی هم بزار برای هر مدرک

ایا فرمول فوق صحیح است ؟؟؟؟

اینطوری که خیلی مدارکمون زیاد میشه گیر نمیدن؟

و سئوال آخر ما که اصل مدرکمون رو نداریم و از فرصت تایید رایگانمون هم استفاده کردیم ایا بعد از داشتن پذیرش (انشالله) اصل مدرک لیسانس و ترجمه اش رو ببریم بازم رایگان تایید میشه؟
    راستش من بهمین ترتیبی که گفتم مدارکم رو به سفارت دادم و به همین ترتیب برام تایید کردن و مهر زدن. من از کپی هایی که گفتم 5 سری تهیه کردم و هر کدوم رو تو یک کاور گذاشتم و بهشون تحویل دادم. اون آقا بعد از اینکه مدارک رو از تو کاور در میاره، گوشش رو تا میزنه تا هر سری از بقیه جدا باشه.
    برای سوال آخر هم باید بگم که وقتی پذیرش دارین تا 5 سری براتون رایگان تایید میکنن.
    تو مثل خواب گل، لطیف و ساده ای.

Junior Member

دوستان من دیروز ساعت 7 رفتم و نفر 62 بودم. شخصی که از ساعت 3 اونجا بود نفر 45 شد.
    در ضمن از ساعت 7:30 تا 10:30 فقط به 25 نوبت رسید
    مهر وزارت خارجه هم به تازگی تغییر کرده.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط oj2008pc نمایش پست ها
    دوستان من دیروز ساعت 7 رفتم و نفر 62 بودم. شخصی که از ساعت 3 اونجا بود نفر 45 شد.
    در ضمن از ساعت 7:30 تا 10:30 فقط به 25 نوبت رسید
    مهر وزارت خارجه هم به تازگی تغییر کرده.
    ساعت 3 صبح بری بشی 45؟!!!!
    دیگه دارن شورش رو در میارن!

Junior Member

سلام
    میدونم تو پی دی اف مربوط به مدارک نوشته ترجمه به آلمانی یا انگلیسی، اما میخواستم مطمئن شم که ترجمه مدارک تحصیلی اگه به انگلیسی باشه مشکلی نداره؟ یا فقط باید به آلمانی باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nh012 نمایش پست ها
    سلام
    میدونم تو پی دی اف مربوط به مدارک نوشته ترجمه به آلمانی یا انگلیسی، اما میخواستم مطمئن شم که ترجمه مدارک تحصیلی اگه به انگلیسی باشه مشکلی نداره؟ یا فقط باید به آلمانی باشه؟
    there is no problem.

سلام دوستان.توسایت سفارت نوشته:سفارت روزهای جمعه و شنبه تعطیل است،درحالیکه تو سیستم تعیین وقت انلاین،روزهای جمعه و شنبه هم تو لیست هست و میشه اون روزها رو هم رزرو کرد واسه مصاحبه!!! میخواستم بدونم ایا بخش تائید مدارک هم تو این 2 روز تعطیله؟؟؟؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط anjelina567 نمایش پست ها
    سلام دوستان.توسایت سفارت نوشته:سفارت روزهای جمعه و شنبه تعطیل است،درحالیکه تو سیستم تعیین وقت انلاین،روزهای جمعه و شنبه هم تو لیست هست و میشه اون روزها رو هم رزرو کرد واسه مصاحبه!!! میخواستم بدونم ایا بخش تائید مدارک هم تو این 2 روز تعطیله؟؟؟؟
    بله در سیستم تعیین وقت، روزهای جمعه و شنبه هم در لیست وجود دارند، خیر! نمیشه اون روزها رو رزرو کرد.
    (توضیح اینکه پیام هایی که سیستم تعیین وقت میده متفاوته، برای روزهای تعطیل پیام به صورت "There are no Appointments available on this day"، اگه تمام زمان ها در یک روز مشخص رزرو شده باشه به صورت "All appointments for this period are taken"، اگه روز مورد نظر شما تاریخ گذشته باشه پیام به صورت "Appointments for this day cant be booked anymore" و اگه هنوز رزرواسیون برای اون روز خاص باز نشده باشه به صورت "Appointments for this date cant be booked" خواهد بود)

سفارت در روزهای جمعه و شنبه به طور کامل تعطیله.

من 19 خرداد وقت مصاحبه دارم واز شهرستان میرم تهران.من 15 خرداد میرسم تهران و میخواستم بدونم ایا مشکلی در تحویل مدارکم ایجاد نمیشه؟با توجه به اینکه سفارت روزای جمعه و شنبه تعطیله،بنظرشما من میتونم مدارکمو 15 ام تحویل بدمو 14:30 روز بعدش(5شنبه 16 خرداد)مدارک تائید شده رو تحویل بگیرم؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط anjelina567 نمایش پست ها
    من 19 خرداد وقت مصاحبه دارم واز شهرستان میرم تهران.من 15 خرداد میرسم تهران و میخواستم بدونم ایا مشکلی در تحویل مدارکم ایجاد نمیشه؟با توجه به اینکه سفارت روزای جمعه و شنبه تعطیله،بنظرشما من میتونم مدارکمو 15 ام تحویل بدمو 14:30 روز بعدش(5شنبه 16 خرداد)مدارک تائید شده رو تحویل بگیرم؟
    روزی که من برای تایید مدارک رفتم، حدود ساعت 5:45 - 6:00 دم در سفارت بودم و فکر کنم نفر سوم یا چهارم شدم. مدارک رو دادم و همون روز ساعت 14:30 مدارک تایید شده بود و تحویل گرفتم ولی دوستانی که این روزها دارن مراجعه میکنن میگن ساعت 3 صبح هم که بری در سفارت میشی نفر 45! معمولا مدارک نهایتا تا فردا ظهرش تایید شده و آماده ی تحویله ولی اصلا نمیشه روش حساب کرد. اگه امکانش رو داری به نظرم 1 روز زودتر برو و یه جوری هم برو که صبح زود تهران باشی چون 14 و 15 خرداد کشور تعطیله ولی سفارت بازه و طبیعیه که خیلی ها (خصوصا از شهرستان ها) برنامه ریزی کنن تا این دو روز رو واسه تایید مدارک وقت بذارن و نتیجه اینکه احتمالا سفارت از روزهای معمولی حتی شلوغ تر هم میشه، ضمنا اگه امکانش رو داری کسی رو بفرست زودتر بره سفارت برات نوبت بگیره (منظورم 3-4 صبحه!) تا وقتی شما میرسی امکان تحویل مدارک رو داشته باشی.
    شاید این توصیه ها بیش از حد محتاطانه به نظر برسه، ولی فکر میکنم ارزشش رو داشته باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)