صفحه 103 از 398 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

دانشگاه از من فقط مدارک دانشگاهی رو خواسته. برای تایید سفارت نیازی هست که مدارک دبیرستان و پیشدانشگاهی رو هم ببرم؟ یا فقط مدارکی که دانشگاه میخواد همراهم باشه کافیه؟

برای منم همین مشکل پیش اومد فکر کنین ساعتها تو صف وایسین از چند صبح..بعد تحویل نگیره !!!! دوستانی که از شهرستان میان به این جور عقب افتادن کارا هم فکر کنن، کاره دیگه !!!!
    من حدود یه ربع به 7 اونجا بودم تفر 20 بودم حدوداً. خیلی هم بعد از رفتار اون خانم تو ذوقم خورد کلاً ....بعد از منم 1 نفر دیگه فقط رفت...بعد تعطیل ! جلویی ها از 3 اومده بودن

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط AbiAzad نمایش پست ها
    دانشگاه از من فقط مدارک دانشگاهی رو خواسته. برای تایید سفارت نیازی هست که مدارک دبیرستان و پیشدانشگاهی رو هم ببرم؟ یا فقط مدارکی که دانشگاه میخواد همراهم باشه کافیه؟
    سفارت کاری نداره که شما چه مدارکی رو میبرید. اون ها 2 سری اصل و 5 سری کپی رو برای شما تایید میکنند. داخل هر سری هم هرچی دوست داشتین بذارین (مدارک تحصیلی فقط). توصیه ی من اینه که پیش از اقدام، به سایت سفارت مراجعه کنید ببینید برای مقطعی که دارید اقدام میکنید به چه مدارکی نیاز هست و همون ها رو با خودتون ببرین (مثلا برای دکتری به لیسانس و ارشد نیازه و دیگه نیازی به پیش دانشگاهی و دیپلم ندارید).

Junior Member

یکی از دوستام به من گفته که میشه مدارکو به انگلیسی ترجمه کرد بعد برد سفارت برای تائید. حالا میخوام ببینم کسی میدونه میشه یا نه ؟ یا کسی تا حالا این کارو کرده؟

Junior Member

از یکی از دوستام شنیدم که میشه مدارکو به انگلیسی ترجمه کرد بعد برد سفارت برای تائید. حالا میخوام ببینم کسی میدونه میشه یا نه ؟ یا کسی تا حالا این کارو کرده؟

Junior Member

وقتتون بخير
    بچه ها من مداركم رو تازه تاييد كردم و يه سري اتفاقا برام افتاد كه فكر كنم بد نباشه براتون بگم مخصوصا بچه هاي شهرستاني.
    كاراي تاييد مدارك رو اصلا به روزا آخر نندازين.من به توصيه يكي از دوستان يه هفته قبل رفتم سفارت.اين روزا سفارت خ خ خ شلوغه من حتي 5 صبح كه پشت در بودم نوبتم نشد و با كلي خواهش التماس فرسنادنم تو.شماره ام 33 بود تا 27 رفتن تو !!اون روز از ساعت 9.5 ديگه شخص تازه اي نرفت تو.يه دليلش اين بود كه بچه ها مدارك رو مرتب نكرده بودن و كارمند هم نميذاشت تا يكي مداركش مرتب كنه يكي ديگه بياد و كارش راه بيفته.ميخواست كار هر كس بيشتر طول بكشه انگار.بعدش كه رفتم تو همه مدارك چك كرد اما يكي از مداركم كه امور خارجه نهر زده بود تاريخ نداشت.يه تاريخ انگليسي روي مهر هست كه تو اون مدرك من نبود.من به دارالترجمه ام خ مطمين بودم و چون شهرستان بودم راه ديگه اي هم نداشتم . خلاصه بهم گفت برو امور خارجه كه برات تاريخ بزنه بعد از كلي دور شرقي غربي كه اين بخش پاسم داد به اون بخش فهميدم بايد برم سر در باغ ملي و وقتي فكر كردم كارم انجام شد آقاي مسوول تاريخ و مهر (!) گفت اين مهر قديميه و ما ديگه با اين مهر كار نميكنيم و من وا رفتم .گفت برو همون شهرستان خودت و دوباره ترجمه كن و... گفتم نميتونم مصاحبه دارم و از اين حرفا يهو يه آقايي از پشت سرم مدرك و گرفت و يه اشاره به اون مسوول كرد و گفت حالا كه بهش نگفتن مهرش ايراد داره حتما نفهميدن تو تاريخ بزن اگه مشكل پيش اومد دوباره بده ترجمه.خلاصه تاريخ زد و فردا دوباره رفتم تاييد مدارك و ديگه همه منو ميشناختن و نامه هم داشتم كه نوبت اول باشم.كارم انجام شد و گفت برو يكشنبه بيا تحويل بگير.روزي كه رفتم مدارك رو تحويل بگيرم گفتن مداركت اينجا نيست!!!! خ راحت گفت قبلا گرفتي.من كه ديگه پوستم در حال كلفت شدنه گفتم نه كسي نگرفته و فيشم هم دست منه كه همينو نشون ميده.رفت گشت و چندتا مدرك آورد و داد به صاحباشون اما باز مال من نبود!!!!بعد نگهبان گفت من ميخوام برم خونه و شما هم بريد.گفتم نميتونم و بي مدركم جايي نميرم.خانومه گفت برو پشت درب پاركينگ وايسا من ميارم اونجا.از ساعت 3 تا چهار وايسادم و كارمندا دونه دونه رفتن خونه و نگهبان پاركينگ هم هي غر ميزد كه تو چرا همش جلوي دري منم جوابشو ميدادم تا ديگه در آخرين لحظه خانومه مداركم رو آورد.البته حتي روز مصاحبه هم يه همچين اتفاقي برام افتاد كارمنده عكسام رو گم كرد اما ديگه من فهميدم برعكس ادعاشون كه ما خ منظميم و اشتباه تو كارمون نيس از اين خبرام نيست.
    اينا رو كه نوشتم شايد 1 در 1000 براي كسي پيش بياد و شايد برخورد اون روز كارمندها اينجوري بود
    منم نميخوام استرس وارد كنم فقط نوشتم كه بدونيد اگه اتفاقي افتاد كه روتين نيست دستپاچه نشين و از خودتون جوري دفاع كنيد كه بفهمن شما اشتباه نميكنيد.موفق باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sacrifice نمایش پست ها
    از یکی از دوستام شنیدم که میشه مدارکو به انگلیسی ترجمه کرد بعد برد سفارت برای تائید. حالا میخوام ببینم کسی میدونه میشه یا نه ؟ یا کسی تا حالا این کارو کرده؟
    من از دانشگاه پذيرش داشتم.مداركم ترجمه انگليسي داشت مهر امور خارجه هم داشت و بردم سفارت تاييد كرد.

بله عزیزم میشه،فقط مهر دادگستری و خارجه یادتون نره،وهم چنین اصل فارسی مدارک،برخورد کارمنداشون اصلا جالب نیست.

Junior Member

من از دانشگاه پذيرش داشتم.مداركم ترجمه انگليسي داشت مهر امور خارجه هم داشت و بردم سفارت تاييد كرد.

Junior Member

دوستان یه سوال
    سفارت فقط مدارک تحصیلی دانشگاههای ایران رو تایید میکنه؟ یا اگه مدرک به زبان انگلیسی از یه موسسه انگلیسی زبان هم باشه کپی برابر با اصل میکنه؟
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)