صفحه 107 از 398 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad6363 نمایش پست ها
    حتما باید خودمون مدارک رو بریم یا اگه یکی دیگه مدارکمونو ببره واسه تایید نمیذارن بره؟
    خیلی مهمه واسم دوستان
    بله میتونید بدید کس دیگه ای ببره من خودم چون شیراز زندگی میکنم و نمیتونستم بیام تهران دادم به دارالترجمه ای که مدارک رو برام ترجمه کرد بعد از تایید امور خارجه برد سفارت تایید کرد و بهم داد و در ضمن نمیدونم بعضی از دوستان چرا میگن برای تایید گذرنامه لازمه چون من بهشون گذر نامه ندادم و کارم هم شد

حتما باید خودمون مدارک رو بریم یا اگه یکی دیگه مدارکمونو ببره واسه تایید نمیذارن بره؟
    خیلی مهمه واسم دوستان
    دوست عزیز،هر کسی میتونه این کار را بکنه،احتیاج به خودتون نیست.

Junior Member

دوستان کسی اطلاع داره که کی باید تایید مدارک انجام بشه؟ مثلا من 22جولای وقت مصاحبه دارم و مدارکم رو الان تایید سفارت کردم (از نگرانی گفتم نذارم برای روزهای آخر) و تو مهر تایید تاریخ رو زدن 30 می.جالا روز مصاحبه نمیگن این تاریخ قدیمیه یا همچین چیزی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_shad نمایش پست ها
    دوستم من گذر ندارم و تا وقت سفارت دسترسی‌ به گذر نامه ندارم ؟ به نظرت راهی‌ دیگه هست که بشه مدارکو تایید کرد ؟
    والا فکر نمي کنم بدون گذرنامه تاييد بکنن چون از من گذرنامه خواست و در آخرين صفحه گذرنامم هم مهر زد مبني بر اينکه مدارکش تاييد شده.

Member ماشین لباسشویی آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IAU

دوستانی که اخیراً برای تائید مدارک به سفارت رفتن، از ساعت چند در صف وایستادند؟
    یعنی باید 3 یا 4 صبح بریم ؟ یا 6.5 ،7 هم بریم اوکی هست؟

ممنون
    دنیای زیبای ما!

Member sajad6363 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

سلام
    من هنوز پذیرش رسمی ندارم ولی ایمیل استاد رو دارم مبنی بر اینکه ما میخوایم تورو در chair خودمون به عنوان ریسرچ اسیستانت استخدام کنیم. با همین ایمیل میتونم مدارک تحصیلیمو رایگان تایید کنم؟
    18 جون هم وقت مصاحبه دارم (ایمیل مالکی رو هم دارم)

Local Moderator

سلام
    من هنوز پذیرش رسمی ندارم ولی ایمیل استاد رو دارم مبنی بر اینکه ما میخوایم تورو در chair خودمون به عنوان ریسرچ اسیستانت استخدام کنیم. با همین ایمیل میتونم مدارک تحصیلیمو رایگان تایید کنم؟
    18 جون هم وقت مصاحبه دارم (ایمیل مالکی رو هم دارم)
    طبق چیزهایی که تو این مدت دیدم کار نشد نداره. ولی قانون میگه که باید نامه ی پذیرش شما در سربرگ رسمی دانشگاه باشه.
    اگه از استادت بخوای همینی که نوشته رو تو سربرگ دانشگاه بنویسه و برات ایمیل کنه دیگه قطعا مشکلی نخواهد بود، اگر هم دیدی که نمیتونه الآن این کار رو انجام بده، با پرینت همون ایمیل برو واسه تایید، دوستان زیادی رو دیدم که بدون مشکل با همون ایمیل خالی این کار رو انجام دادن. ولی واسه 18 تا جایی که میدونم باید نامه ی تو سربرگ رسمی رو همراه ببری.

Member overseas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پیام نور مشهد - کامپیوتر

سلام.هفته دیگه مصاحبه دارم.سوالم اینه که چندتا اصل و کپی لازم دارم? میدونم حداکثرش چقدره ولی می خوام بدونم برای کسی که پذیرششو گرفته 1 نسخه اصلی کافیه? باضافه 2 تا کپی برای اطمینان.روز مصاحبه و تحویل ویزا مدرکی نگه میدارن?
    Admitted to Stuttgart University - Infotech_MSc
    Please Contact Me If You're Going There By Fall 2013
    IELTS
    Scores : Overall 7.5/ R8.5 / L8 / S7 / W6.5

Ich bin Hamed und Ich suche einen Partner für Deutsch lernen _ A1- Studio d - Online Sprechen

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط overseas نمایش پست ها
    سلام.هفته دیگه مصاحبه دارم.سوالم اینه که چندتا اصل و کپی لازم دارم? میدونم حداکثرش چقدره ولی می خوام بدونم برای کسی که پذیرششو گرفته 1 نسخه اصلی کافیه? باضافه 2 تا کپی برای اطمینان.روز مصاحبه و تحویل ویزا مدرکی نگه میدارن?
    بستگی به دانشگاههت داره. من به هر دو تا اصلش نیاز داشتم.

بله، یکی از اصل ها رو موقع مصاحبه ی ویزا ازت میگیرن، پس اگه دانشگاه ازت یه اصل دیگه بخواد شما باید دست کم 2 نسخه اصل رو تایید کنی.
    کلا به کپی تایید شده فکر نمیکنم نیازی باشه، اون 5 تا کپی تایید شده معمولا واسه گرفتن پذیرش استفاده میشه که شما چون پذیرش داری دیگه نیازی بهشون نیست.

Member overseas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پیام نور مشهد - کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    بستگی به دانشگاههت داره. من به هر دو تا اصلش نیاز داشتم.

بله، یکی از اصل ها رو موقع مصاحبه ی ویزا ازت میگیرن، پس اگه دانشگاه ازت یه اصل دیگه بخواد شما باید دست کم 2 نسخه اصل رو تایید کنی.
    کلا به کپی تایید شده فکر نمیکنم نیازی باشه، اون 5 تا کپی تایید شده معمولا واسه گرفتن پذیرش استفاده میشه که شما چون پذیرش داری دیگه نیازی بهشون نیست.
    خیلی ممنون از جوابت، آخه من اصله تایید نشده رو فرستادم آلمان و پذیرش گرفتم.روز ثبت نام به قول شما ممکنه اصل تایید شده بخوان.پس دو نسخه اصل می گیرم.
    ممنون بازم
    Admitted to Stuttgart University - Infotech_MSc
    Please Contact Me If You're Going There By Fall 2013
    IELTS
    Scores : Overall 7.5/ R8.5 / L8 / S7 / W6.5

Ich bin Hamed und Ich suche einen Partner für Deutsch lernen _ A1- Studio d - Online Sprechen

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)