صفحه 12 از 398 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط tomcat نمایش پست ها
    درسته،شاید من درست متوجه نشده بودم،من تو ذهنم به اشتباه این بود که به ازای هر ایمیل 5 سری. نوشته های مهری که پشت ترجمه مدارک خورده فرق داره با نوشته های مهری که پشت کپی مدارک خورده.من معنیشو که تو گوگل چک کردم اینطوری بود: واسه اصل ترجمه:این مدورک ممهور به مهر وزرات خارجه ایران است.و یه سری جملات دیگه که خوب متوجه نشدم. واسه کپی:به موجب این گواهی کپی برابر اصل است. همین کپی رو بفرستم کافیه دیگه؟!
    سلام

ببین دانشگاه قبول بهشون ایمیل بزن ولی 95% قبول میکنند کپی مدارک که به تایید سفارت رسیده .

Junior Member

سلام دوستان, من برای یکی از دانشگاه های آلمان که جزوuniassist هست برای اپلای می خوام مدارکمو بفرستم. این راهی که برای تایید مجانی مدارک گفته شد فقط از طریق ایمیل عملی هست یا میشه از صفحه ای که تو سایت دانشگاه این مطلب گفته شده هم پرینت گرفت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahart نمایش پست ها
    سلام دوستان, من برای یکی از دانشگاه های آلمان که جزوuniassist هست برای اپلای می خوام مدارکمو بفرستم. این راهی که برای تایید مجانی مدارک گفته شد فقط از طریق ایمیل عملی هست یا میشه از صفحه ای که تو سایت دانشگاه این مطلب گفته شده هم پرینت گرفت؟
    اینکه نوشته تو خود سایت رو قبول می کنن یا نه رو در جریان نیستم اما من خودم به entgelt@uni-assist.de یه ایمیل زدم و براشون توضیح دادم که واسه گرفتن تائید رایگان احتیاج به ایمیل اونها دارم اونها هم برام تو ایمیل ذکر کردن که تائید سفارت رو می خوان. همون ایکیل رو کپی گرفتم و به سفارت فرستادم قبول کردن.
    فقط حتما باید حواست باشه وقتی از ایمیل پرینت می گیری اون قسمت تایتل و تاریخ و ایمیل فرستنده و گیرنده هم توی پرینت بیفته .

Junior Member

دوستان اگه دانشگاهی بگه certified copy از پاسپورت هم میخواد (متذکر میشم که مدارکمو باید برای uni-asisst بفرستم) خود پاسپورت رو ببرم سفارت کافیه و certified copy میدن یا باید بدم دارالترجمه که مهر دادگستری و خارجه رو برام بگیره بعد سفارت تایید میکنه؟!!! البته به نظر من راه اول معقولتره چون اگه قرار باشه سفارت پاسپورت رو هم نشناسه و نتونه کپیشو تایید کنه که خیلی مسخرست. اگه ممکنه زود راهنمایی کنید deadline داره تموم میشه (

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehs نمایش پست ها
    دوستان اگه دانشگاهی بگه certified copy از پاسپورت هم میخواد (متذکر میشم که مدارکمو باید برای uni-asisst بفرستم) خود پاسپورت رو ببرم سفارت کافیه و certified copy میدن یا باید بدم دارالترجمه که مهر دادگستری و خارجه رو برام بگیره بعد سفارت تایید میکنه؟!!! البته به نظر من راه اول معقولتره چون اگه قرار باشه سفارت پاسپورت رو هم نشناسه و نتونه کپیشو تایید کنه که خیلی مسخرست. اگه ممکنه زود راهنمایی کنید deadline داره تموم میشه (
    عزیزم من پاسپورتمو که هم کپیشو دادگستری هم وزارت امور خارجه تائید کرده بود فرستادم سفارت اما اونا گفتن تائید کپی پاسورت رو انجام نمی دن و ظاهر فقط ترجمه ها رو تائید می کنن (من هم برای یونی اسیست می خواستم و از اونجا هم نامه داشتم)

Junior Member

اییییییی پس چیکار کردین؟ بدون تایید فرستادین برای یونی اسیست؟ ایراد نگرفتن ازتون؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sun_girl نمایش پست ها
    عزیزم من پاسپورتمو که هم کپیشو دادگستری هم وزارت امور خارجه تائید کرده بود فرستادم سفارت اما اونا گفتن تائید کپی پاسورت رو انجام نمی دن و ظاهر فقط ترجمه ها رو تائید می کنن (من هم برای یونی اسیست می خواستم و از اونجا هم نامه داشتم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehs نمایش پست ها
    اییییییی پس چیکار کردین؟ بدون تایید فرستادین برای یونی اسیست؟ ایراد نگرفتن ازتون؟
    هنوز نفرستادم مدارک رو. تا آخر May باید بفرستم. ولی فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد وقتی خود سفارت گفته کار اونا نیس دیگه دانشگاه و یونی اسیست چی می خواد بگه! باز از دوستانی که تجربه دارن لطفا بیان بگن واسه کپی پاسپورت چیکار کردن؟

من کپی گذرنامم و واسه دانشگاه و یونی اسسیست که فرستادم ایرادی نگرفتن
    جدیدا این و می خوان ؟
    من دی و بهمن مدارکم و فرستادم

Junior Member

سفارت کپی عادی پاسپورتم رو برابر اصل کرد. در مورد این مدرک خاص گویا نیازی به گرفتن مهر مترجم رسمی و وزارت خارجه نیست.

Junior Member

الان اینطور که من فهمیدم برای ویزا هم باس همه مدارکو قبلش سفارت تایید کنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)