صفحه 14 از 398 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolferl نمایش پست ها
    سعید عزیز ممنون از جوابت . ترجمه ها باید مهر وزارت امور خارجه هم بخورن یا مهر دادگستری کافیه؟
    مهر امورخارجه هم باید باشه.
    The road is better than inn, So shut up! and drive

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_plove نمایش پست ها
    در صفحه اول پاسپورت یه جایی هست (گوشه بالا سمت چپ) نوشته محل امضا . خیلی ساده با خودکار امضاش میکنید.
    سفارت کپی ساده پاسپورت رو تایید میکنه و نیازی نداره کپی پاس تایید دادگستری و امور خارجه رو داشته باشه. خیلی ساده یک کپی پاستون رو میزاره روی هر سری کپی های ساده ای که از ترجمه مدارکتون گرفتید و همه رو با هم پلمب و تایید میکنه. اون شخص هم که میفرمایید احتمالا نخواسته توضیح اضافه بهتون بده یا اینکه خودشم نفهمیده چی به چیه!
    سفارت ترجمه های تایید شده توسط دادگستری رو تایید میکنه یا کپی اونها رو؟ اگه ما این مدارک رو برای خود سفارت یعنی روز مصاحبه بخواهسم باید ترجمه های رسمی رو بدیم به سفارت یا کپی هاشون رو؟ موسسه ZAST از من ترجمه های رسمی تایید شده توسط دادگستری رو میخواد که سفارت آلمان تاییدشون کرده باشه . این کار رو سفارت بدون هزینه انجام میده؟

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سفارت ترجمه های تایید شده توسط دادگستری رو تایید میکنه یا کپی اونها رو؟ اگه ما این مدارک رو برای خود سفارت یعنی روز مصاحبه بخواهسم باید ترجمه های رسمی رو بدیم به سفارت یا کپی هاشون رو؟ موسسه ZAST از من ترجمه های رسمی تایید شده توسط دادگستری رو میخواد که سفارت آلمان تاییدشون کرده باشه . این کار رو سفارت بدون هزینه انجام میده؟
    سفارت 1 سری اصل ترجمه و 5 سری کپی ترجمه رو واستون رایگان تایید میکنه. حالا در صورت نیاز جای اون کپی های ترجمه بخواهید بدید رایگان اصل ترجمه تایید کنه رو من مطمئن نیستم.(ولی کلا یکم میشه چونه زد)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_plove نمایش پست ها
    سفارت 1 سری اصل ترجمه و 5 سری کپی ترجمه رو واستون رایگان تایید میکنه. حالا در صورت نیاز جای اون کپی های ترجمه بخواهید بدید رایگان اصل ترجمه تایید کنه رو من مطمئن نیستم.(ولی کلا یکم میشه چونه زد)
    ببخشید من زیاد سوال میپرسم. منظورتون از 5 سری چیه؟ 5 سری کامل (‌ریز نمرات دانشگاه +دانشنامه+مدرک پیش+دیپلم+ریز نمرات پیش و دیپلم) یا هرکدوم از این مدارک یه سری حساب میشن؟

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

ببخشید من زیاد سوال میپرسم. منظورتون از 5 سری چیه؟ 5 سری کامل (‌ریز نمرات دانشگاه +دانشنامه+مدرک پیش+دیپلم+ریز نمرات پیش و دیپلم) یا هرکدوم از این مدارک یه سری حساب میشن؟
    منظور از 5 سری کپی یعنی میرید فوتوکپی از رو اصل ترجمه هاتون و فارسی های آخرش کپی معمولی میگیرد. از هر مدرک 5 تا کپی . بعد به ترتیب دارالترجمه مرتب میکنید. از دیپلم تا ... آخر دانشگاه . منگنه نکنید . خودش باید منگنه کنه. کپی معمولی پاس هم میزارید روش.

Junior Member

میشه لطفا به این سوال من جواب بدید:برای ویزا هم مدراک رو باید سفارت قبلش تایید کنه؟یا تایید وزارت امور خارجه و دادگستری کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط forooghb نمایش پست ها
    میشه لطفا به این سوال من جواب بدید:برای ویزا هم مدراک رو باید سفارت قبلش تایید کنه؟یا تایید وزارت امور خارجه و دادگستری کافیه؟
    تایید وزارت امور خارجه و دادگستری کافیه

چه روزهایی سفارت تایید مدارک رو انجام میده ؟ هر روز هستن یا روزهای خاصی تعطیل هستن؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

چه روزهایی سفارت تایید مدارک رو انجام میده ؟ هر روز هستن یا روزهای خاصی تعطیل هستن؟
    سایت سفارت را نگاه کنید روزهای جمعه و یک شنبه تعطیل هستند .

ساعات کار بخش تأیید مدارک: یک شنبه تا پنج شنبه، از ساعت ۸/۰۰ تا ۱۱/۰۰.

Junior Member

با سلام
    من تازه پذیرش گرفتم برای مستر. دوستان می تونن توضیح بدن این تایید مدارک توسط سفارت برای چی هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)