صفحه 16 از 398 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط yedoone نمایش پست ها
    دوستان من ترجمه مدارکم با تایید دادگستری و و وزارت خارجه رسیده.اما الان اسیست میل زده که کپی مدارک به زبان فارسی تایید شده نیست! در حالی که سایت سفارت آلمان نوشته فقط در صورت داشتن پذیرش مدارک تحصیلی رو تایید می کنند.حالا من چکار کنم؟ داره ددلاینم می گذره و اسیست هم مدارک رو نمی فرسته.کسی در این مورد تجربه داره؟
    پیشنهاد میکنم همین تاپیک رو به دقت مطالعه کنید. با ایمیل از طرف دانشگاه هم میتوانید مجانی تایید کنید! پولی هم میشه!!!
    The road is better than inn, So shut up! and drive

این ایمیل یعنی چی که همه دوستان نوشتن؟ مثلا دو تا ایمیل داشتم یا 1 دونه ایمیل داشتم؟

منظورتون همون نامه Admission از دانشگاه هست؟

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    این ایمیل یعنی چی که همه دوستان نوشتن؟ مثلا دو تا ایمیل داشتم یا 1 دونه ایمیل داشتم؟

منظورتون همون نامه Admission از دانشگاه هست؟

ایمیلی معمولی از طرف دانشگاه مبنی بر اینکه دانشگاه به مدارک تایید شده شده توسط سفارت نیاز داره.
    بعضی ها کل ایمیل های مکاتبات رو میبرند ولی همین اولی کافیه.
    The road is better than inn, So shut up! and drive

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_plove نمایش پست ها
    ایمیلی معمولی از طرف دانشگاه مبنی بر اینکه دانشگاه به مدارک تایید شده شده توسط سفارت نیاز داره.
    بعضی ها کل ایمیل های مکاتبات رو میبرند ولی همین اولی کافیه.

دانشگاه من نیازی به تایید مدارک توسط سفارت نداره و مدارک رو به همون صورت قبول داره.

من فکر می کردم خود سفارت برای برابر اصل کردن کپی ها نیاز داره که قبل از روز مصاحبه مدارک رو به تایید برسونیم. پس با این حساب برای مصاحبه نیازی به تایید مدارک نداریم؟

Junior Member

ببین تا اونجا که من میدونم, تنها کاربرد این تایید مدارک همون برابر با اصل کردن مدارک, و برای اپلای میتونی این مدارک رو جای اصل ترجمه ها واسه دانشگاه بفرستی!

دانشگاه من نیازی به تایید مدارک توسط سفارت نداره و مدارک رو به همون صورت قبول داره.

من فکر می کردم خود سفارت برای برابر اصل کردن کپی ها نیاز داره که قبل از روز مصاحبه مدارک رو به تایید برسونیم. پس با این حساب برای مصاحبه نیازی به تایید مدارک نداریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aligogoly نمایش پست ها
    ببین تا اونجا که من میدونم, تنها کاربرد این تایید مدارک همون برابر با اصل کردن مدارک, و برای اپلای میتونی این مدارک رو جای اصل ترجمه ها واسه دانشگاه بفرستی!
    پس یعنی برای درخواست ویزا و روز مصاحبه نیازی به تایید مدارک نداریم؟

آخه علی جان، کسی که درخواست ویزا می کنه حتما قبلش اپلای واسه دانشگاه کرده و هرچی مدرک لازم بوده واسه دانشگاه فرستاده دیگه نیازی به این تایید مدارک نداره...

اگر هم برای درخواست ویزا بخوان که خوب ما اصل فارسی و اصل ترجمه ها و کپی ها رو با هم می بریم و اگر قرار باشه کپی برابر اصل بشه همون مصاحبه کننده نگاه می کنه و تطبیق می ده.

مگر اینکه مصاحبه کننده وقت تطبیق کردن کپی و اصل ها رو نداشته باشه و بگه قبلش باید تایید کنی... که این به نظر منطقی میاد

ما که سر آخر نفهمیدیم این تایید مدارک واسه چیه!

Junior Member aaydaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT-Security / Rub

پس یعنی برای درخواست ویزا و روز مصاحبه نیازی به تایید مدارک نداریم؟

آخه علی جان، کسی که درخواست ویزا می کنه حتما قبلش اپلای واسه دانشگاه کرده و هرچی مدرک لازم بوده واسه دانشگاه فرستاده دیگه نیازی به این تایید مدارک نداره...

اگر هم برای درخواست ویزا بخوان که خوب ما اصل فارسی و اصل ترجمه ها و کپی ها رو با هم می بریم و اگر قرار باشه کپی برابر اصل بشه همون مصاحبه کننده نگاه می کنه و تطبیق می ده.

مگر اینکه مصاحبه کننده وقت تطبیق کردن کپی و اصل ها رو نداشته باشه و بگه قبلش باید تایید کنی... که این به نظر منطقی میاد

ما که سر آخر نفهمیدیم این تایید مدارک واسه چیه!

نه نیازی نیست که واسه مصاحبه مدارک تایید شده همراه داشته باشین...لااقل من که تایید نشده اش رو بردم چون اون یه سری که تایید شده بود رو واسه پذیرش فرستاده بودم آلمان و دستم نبود...یه سری اضافی داشتم که اونارو نبره بودم تایید کنن.مشکلی هم برام پیش نیومد

اینجانب امروز 7 صبح برای تایید مدارک جلوی درب سفارت حاضر شدم و راس ساعت 8 بعنوان نفر اول وارد شدم.

خانم کارمند سفارت که پشت باجه نشسته بود حرف دیروز خودم رو ( که اون بالا نوشتم) به خودم تحویل داد: اگر اصل مدرک و اصل ترجمه به همراه کپی های معمولی در روز مصاحبه ارایه کنید، نیازی به تایید نیست و اصلا منطقی نیست که تایید کنیم. برو بسلامت وقت ما رو نگیر...

پس به تمام دوستان، بجای تلف کردن وقت جلوی در سفارت برای تایید مدارک، آخرین صبحانه ها رو در آغوش گرم خانواده صرف نمایید.

سرافراز و سلامت باشید

اینجانب امروز 7 صبح برای تایید مدارک جلوی درب سفارت حاضر شدم و راس ساعت 8 بعنوان نفر اول وارد شدم.

خانم کارمند سفارت که پشت باجه نشسته بود حرف دیروز خودم رو ( که اون بالا نوشتم) به خودم تحویل داد: اگر اصل مدرک و اصل ترجمه به همراه کپی های معمولی در روز مصاحبه ارایه کنید، نیازی به تایید نیست و اصلا منطقی نیست که تایید کنیم. برو بسلامت وقت ما رو نگیر...

پس به تمام دوستان، بجای تلف کردن وقت جلوی در سفارت برای تایید مدارک، آخرین صبحانه ها رو در آغوش گرم خانواده صرف نمایید.

سرافراز و سلامت باشید

حرفتون منطقیه دوست عزیز، اما هیچ ضرری نداره که از مدارک تحصیلیتون چند نسخه تایید شده اضافه داشته باشید.
    فقط که ویزا و ثبت نام نیس، ممکنه یه زمانی یه جایی به مدارک تحصیلیتون نیاز پیدا کنید و اون وقته که ...
    خلاصه اینکه آینده نگری حکم می کنه این کار رو بکنید. ;-)
    Life is short! Break the rules
    Forgive quickly, Kiss slowly, Love truly, Laugh uncontrollably
    And never regret anything
    That made you smile!

دوستان یه سوال وسواسی دارم!
    معمولا مهرهای تایید مدارک اعتبار زمانی مشخصی دارند. مهرهای دادگستری و امور خارجه ای که روی ترجمه مدارک تحصیلی مون می زنن چندماه اعتبار داره؟
    من بعضی از ترجمه هام رو از قبل دارم و بعضا مال یک سال پیش هستن. به نظرتون مشکلی که واسه تایید ندارن؟
    Life is short! Break the rules
    Forgive quickly, Kiss slowly, Love truly, Laugh uncontrollably
    And never regret anything
    That made you smile!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)