صفحه 171 از 398 نخستنخست ... 71121161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181221271 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,701 تا 1,710 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

دوستان سلام
    من دو ماه پیش همه مدارک به جز گواهی قبولی در کنکور +کپی پاس +کپی مدرک B1 رو به تایید رسوندم ، اگر این مدارک و ببرم سفارت تایید می کنه با توجه به اینکه قبلا یه سری بردم؟؟!!

Member iceboy88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط nana2020 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من دو ماه پیش همه مدارک به جز گواهی قبولی در کنکور +کپی پاس +کپی مدرک B1 رو به تایید رسوندم ، اگر این مدارک و ببرم سفارت تایید می کنه با توجه به اینکه قبلا یه سری بردم؟؟!!
    کپی پاس نیازی به تایید نداره.
    در مورد مدرک زبان و گواهی قبولی چون قبلا یک سری با نامه پذیرشتون (احتمالا) رایگان تایید کردید چون این سری فقط همین مدارکن و احتمال داره افیسر در خاطرش باشه ممکنه ازتون درخواست هزینه کنه برای تایید مجدد مدارکتون.البته به زرنگی خودتونم بستگی داره!

Junior Member

ممنون از پاسختون.یعنی یه جوری وانمود کنم که قبلا مدارک نیاوردم !اون دفعه که مدارک برده بودم پذیرشم برای ماه اپریل بود اما ایندفعه برای ماه جولای اما دانشگاه ام یکی! به نظرتون چه جوری می تونم رایگان تاییدیه رو بگیرم!؟

و اگر قرار باشه هزینه بگیرن چقدر میشه؟!

رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط nana2020 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.یعنی یه جوری وانمود کنم که قبلا مدارک نیاوردم !اون دفعه که مدارک برده بودم پذیرشم برای ماه اپریل بود اما ایندفعه برای ماه جولای اما دانشگاه ام یکی! به نظرتون چه جوری می تونم رایگان تاییدیه رو بگیرم!؟

و اگر قرار باشه هزینه بگیرن چقدر میشه؟!
    توی فروم امتیاز دهی هست
    اون خانومم حق دارن تا حدودی آخه خودتون دیدین دیگه هم وطنامون برای تایید مدارک میرن اونجا از هر 10 نف یکی 2 تاشون مدارکشون مرتب و کلیره...ایشونم خوب حق دارن هر روز با یه مشکل رو به رو میشن، یه لحظه خودتونو بذارین جای ایشون درکشون میکنین

صندوقتونم خالی کنید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

من اگه فقط كپي مدرك زبان B2 بخوام تاييد كنم تو سفارت، هزينه اش چقدر ميشه؟ كسي ميدونه؟!!

رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    من اگه فقط كپي مدرك زبان B2 بخوام تاييد كنم تو سفارت، هزينه اش چقدر ميشه؟ كسي ميدونه؟!!
    اگه یکم چونه بزنین شاید ازتون نگیرن هزینشو...اما مبلغش فک کنم حدودای 45 تومن بشه، مطمئن نیستم...بازم بپرسین

Junior Member

من یه چیزی رو متوجه نمیشم!
    ترجمه مدرکی که قبلا توسط سفارت تایید شده(5 سال پیش) چرا کپی هاشو تایید نمیکنند؟ مهر تایید در پشت صفحه اخر (قسمت سفید) خورده !
    اگر نمیشه ایا مدرکی که 2 سال پیش توسط سفارت دیگه تایید شده رو میشه واسه المان استفاده کرد و هم خودش و هم کپی هاشو تایید کنم؟

ApplyAbroad Veteran

با درود.
    دوستان اگ کسی تجربه ای در این زمینه داره، ممنون میشم.
    بنده مدارک رو با 5 سری کپی تایید کردم. مهر تایید روی برگ دسته کپی هام خورده ( یعنی یک بسته کپی از مدارکم با 15 تا برگ، فقط صفحه آخرش تایید شده و کلش رو با منگنه پلمپ کرده )
    من فکر میکردم روی تمامی برگه های کپی ترجمه مهر تایید سفارت میخوره...
    بنده به همین صورت برای دانشگاه بفرستم ؟

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    با درود.
    دوستان اگ کسی تجربه ای در این زمینه داره، ممنون میشم.
    بنده مدارک رو با 5 سری کپی تایید کردم. مهر تایید روی برگ دسته کپی هام خورده ( یعنی یک بسته کپی از مدارکم با 15 تا برگ، فقط صفحه آخرش تایید شده و کلش رو با منگنه پلمپ کرده )
    من فکر میکردم روی تمامی برگه های کپی ترجمه مهر تایید سفارت میخوره...
    بنده به همین صورت برای دانشگاه بفرستم ؟
    سلام. بله همینطوره. فعلا برای اپلای بایستی یک سری از کپی های تایید شده را بفرستید. از اونجایی که پلمپ شده هیچ اشکالی نداره. اونا اگه قرار باشه برای هرکی تمام صفحات رو مهر بزنن که در کل اون روز 2 نفر هم نمیتونن راه بندازن که

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط omid7khat نمایش پست ها
    سلام. بله همینطوره. فعلا برای اپلای بایستی یک سری از کپی های تایید شده را بفرستید. از اونجایی که پلمپ شده هیچ اشکالی نداره. اونا اگه قرار باشه برای هرکی تمام صفحات رو مهر بزنن که در کل اون روز 2 نفر هم نمیتونن راه بندازن که
    ممنونم از پاسختون.
    یعنی خود دانشگاه در جریان این کار هستش ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)