صفحه 174 از 398 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184224274 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_engineer نمایش پست ها
    یکی از دوستام می گفت، باید از 3 صبح بری سفارت اسمت رو بنویسی،
    وگرنه ممکنه اون روز بهت نرسه وقت تایید مدارک.
    ینی باید اینقدر زود برم واقعا؟ 7 صبح برم مثلا بهم نمیرسه؟
    من 7 صبح یکشنبه جلو سفارت بودم ساعت 9.30 نوبتم شد رفتم تو
    Lest YOU forget who YOU really are!!!
    زین دوهزاران من و ما ای عجبا من چه منم ××گوش بنه عربده را دست منه بر دهنم
    قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن ×××ظلمات است بترس از خطر گمراهی

ApplyAbroad Veteran

شما 3 صبح برید، قطعا نفر اول نباشی نفر دوم هستید.
    میتونی ساعت 6-6:30 هم اونجا باشی، ولی ممکنه نفر 20 الی 30 ام باشید، نمیشه یک تز کلی راجع بهش داد، ولی چون از ساعت 8 شروع میکنن به کار. شما تا 10:30-11 کارتون طول میکشه.
    پیروز باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    FAU University of Erlangen-Nuremberg

این روزا سفارت خیلی شلوغ شده و هینطور شلوغ تر هم میشه..من چند روز پیش ساعت شیش و نیم صبح اونجا بودم یه 20 نفری توو صف باجه اظلاعات بودن و یه 20 تایی هم توو صف تایید مدارک!

Junior Member

آقا من بیشتر پستا رو خوندم ولی پیدا نکردم کسی بگه الزاماً ریزنمرات پیش و دیپلم باید ترجمه+مهر وزارت خارجه+دادگستری+تایید سفارت بشه!؟ اصلا این ریز نمراتو میخوان؟؟؟؟
    یا فقط ترجمه دانشنامه پیش و دیپلم کافیه...؟!
    حالا اگه ریز نمره میخوان، تا چه حد مهرو موم؟
    لدفن اگه مطمئنید بگید ک کسی ب اشتباه و از دست دادن زمان و هزینه دچار نشه.. کسی ک رفته و دیده پروسه رو خوب میتونه نظر بده..
    راستی شناسنامه هم باید ترجمه بشه؟ تا چه حد مهرو موم شه؟
    ممنونم دوستان خوب.
    ویرایش توسط esipelase : June 13th, 2014 در ساعت 06:55 PM

Member iceboy88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط esipelase نمایش پست ها
    آقا من بیشتر پستا رو خوندم ولی پیدا نکردم کسی بگه الزاماً ریزنمرات پیش و دیپلم باید ترجمه+مهر وزارت خارجه+دادگستری+تایید سفارت بشه!؟ اصلا این ریز نمراتو میخوان؟؟؟؟
    لدفن اگه مطمئنید بگید ک کسی ب اشتباه و از دست دادن زمان و هزینه دچار نشه.. کسی ک رفته و دیده پروسه رو خوب میتونه نظر بده..
    ممنونم دوستان خوب.
    دوست عزیز شما لطف کنین یکم وقت بذارین این بخش از فرومو با دقت بخونین از اول به همه جواباتون هم میرسین. لطفا پست اضافی و تکراری نذارین وگرنه به مدیریت فروم ارجاع داده میشین.

Junior Member

ممنونم دوستان خوب.
    بله. طبق فایلی که در لینک زیر است، ریزنمرات پیش و دیپلم هم باید همراه گواهی هاشون ترجمه بشه.
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...tt_Studium.pdf
    به نظر بنده شما ریزنمرات و گواهی ها (هر کدام) رو میتونید در یک پک بگید براتون ترجمه و مهر دادگستری و وزارت بزنند و به تایید سفارت برسونید.
    در پست شماره 1672 صفحه 168 بنده یه فایلی قرار دادم که روند تایید مدارک توسط سفارت است، که توصیه میکنم مطالعه کنید.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

ممنونم دوستان خوب.
    دوست عزيز مداركي كه از شما خواسته ميشه، مدارك مورد نياز دانشگاست، هر سايت دانشگاهي رو كه باز كنيد از شما اينو ميخوان و اكثرا تاييدشده! سفارت هم تاييد نميكنه مگر اينكه مهر دادگستري و وزارت علوم روش باشه، و اصن اين ريزنمرات و دانشنامه هاي دبيرستان و پيش دانشگاهي ترجمه نميشن، مگر اينكه مهر مدرسه اموزش پرورش منطقه و اموزش پرورش كل استان روش باشه! از آخر به اول بررسي كردم براتون
    ما رفتيم و ديديم، تا بوده همين بوده!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط farid69 نمایش پست ها
    بله. طبق فایلی که در لینک زیر است، ریزنمرات پیش و دیپلم هم باید همراه گواهی هاشون ترجمه بشه.
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...tt_Studium.pdf
    به نظر بنده شما ریزنمرات و گواهی ها (هر کدام) رو میتونید در یک پک بگید براتون ترجمه و مهر دادگستری و وزارت بزنند و به تایید سفارت برسونید.
    در پست شماره 1672 صفحه 168 بنده یه فایلی قرار دادم که روند تایید مدارک توسط سفارت است، که توصیه میکنم مطالعه کنید.
    موفق باشید
    سلام
    من يه چيزي اضافه كنم، من پارسال مداركمو ترجمه كردم به همين صورتي كه شما فرموديد يعني گواهي ها و ريزنمرات دبيرستان و پيش دانشگاهي رو باهم پك زدن برام! امسال كه خواستم دوباره ترجمه كنم، فهميدم اينكارو نميكنن ديگه، هر مدركي جدا بايد مهر شه و تمبر باطل كنه! به همين دليل هم هزينه ترجمه خيلي بالا رفته!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    سلام
    من يه چيزي اضافه كنم، من پارسال مداركمو ترجمه كردم به همين صورتي كه شما فرموديد يعني گواهي ها و ريزنمرات دبيرستان و پيش دانشگاهي رو باهم پك زدن برام! امسال كه خواستم دوباره ترجمه كنم، فهميدم اينكارو نميكنن ديگه، هر مدركي جدا بايد مهر شه و تمبر باطل كنه! به همين دليل هم هزينه ترجمه خيلي بالا رفته!
    واقعا ؟؟ من همین کار رو در رشت انجام دادم یکی دو ماه پیش ، بدون مشکل. این دوستان دارالترجمه شاید خواستند هزینه اضافی ازتون بگیرند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iceboy88 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما لطف کنین یکم وقت بذارین این بخش از فرومو با دقت بخونین از اول به همه جواباتون هم میرسین. لطفا پست اضافی و تکراری نذارین وگرنه به مدیریت فروم ارجاع داده میشین.
    ممنونم گوشزد کردید ولی خدمتتون عرض کردم، شاید کل امروزو من تو این فروم بودم ولی کسی صریح به این موضوع اشاره نکرده بود و منم نگران از هزینه ها و زمان کم. ای کاش شمام مثل دوستای گلم که ب ساعت نرسیده، در این زمان و شرایط محدود، سعی در تسریع کمک به بچه هارو داشته باشید به جای وگرنه وگرنه کردن. واقعاً سرنوشت دانشجو ها جای این داستانارو نداره. حالا اگه دوس دارید میتونید پستو گزارش کنید شاید یه نفس عمیق واستون ب ارمغان بیاره.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    دوست عزيز مداركي كه از شما خواسته ميشه، مدارك مورد نياز دانشگاست، هر سايت دانشگاهي رو كه باز كنيد از شما اينو ميخوان و اكثرا تاييدشده! سفارت هم تاييد نميكنه مگر اينكه مهر دادگستري و وزارت علوم روش باشه، و اصن اين ريزنمرات و دانشنامه هاي دبيرستان و پيش دانشگاهي ترجمه نميشن، مگر اينكه مهر مدرسه اموزش پرورش منطقه و اموزش پرورش كل استان روش باشه! از آخر به اول بررسي كردم براتون
    ما رفتيم و ديديم، تا بوده همين بوده!
    ممنون.. ولی من واسه گرفتن پذیرش نیاز ب تایید مدارک نداشت دانشگام. اصلا دیپلم و پیش هم نخواس. ولی من آماده کردم با همون مهر آموزش پرورش و بقیه چیزا.. واس همینه عجیبه برام ک سفارت حتی ریزنمره هارو میخوان.. اکی پس لازمه .. بازم ممنون. آره متاسفانه همیشه همین بوده.. تا جریانی توی کشور سرعت میگیره گروههای واسته جیبشونو درشت تر میکنن و طرح های افزایش هزینه شروع ب تصویب میشه!
    راستی شناسنامه رو نیازه ترجمه کنیم؟ بعید میدونم! برخی از دوستان تاکیید زیادی داشتن ولی توی سایت سفارت چیزی با این مضمون ندیدم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)