صفحه 18 از 398 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام

برای مدرک ZAST هم ظاهرا باید مدارک رو سفارت هم تایید کنه. سفارت این کار رو هم رایگان انجام میده؟ در این صورت باید ایمیل از کجا داشته باشیم؟ از مسئول زاست؟

Junior Member

ایا باید همه مدارک رو بخش تایید مدرک تایید کنه برای فرصت طالعاتی میخوام فقط شناسنامه و عقد نامه رو تایید کنم کافیه ؟

Junior Member p00ya00 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) - دانشگاه آزاد تبریز

سلام.
    برای تایید مدارک توسط سفارت لازم نیست که از قبل وقت گرفته بشه، درسته؟
    دو تا ایمیل که من از دانشگاهها دارم نوشتن که یا باید با اصل ترجمه ها اپلای کرد یا اگر کپی ترجمه ها رو بفرستم باید سفارت تایید کنه. در این مورد هم باز سفارت رایگان تایید میکنه یا چون دانشگاه اصل ترجمه رو بدون تایید قبول داره دیگه این ایمیل رو برای legalization رایگان قبول نمی کنن!؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Media Informatics / RWTH Aachen University

سلام دوستان
    می خواستم بدونم گواهی قبولی توی امتحان Start Deutsch1 که موسسه گوته تهران صادر کرده نیازی به تایید سفارت داره؟ سفارت به راحتی تاییدش می کنه؟ کسی تجربه ای در این زمینه داره؟

Junior Member

سلام لطفا دوستان همکاری کنن.
    میشه بجای یک سری اصل و ۵ سری کپی ، من ۵ سری اصل ترجمه رو ببرم سفارت تا برام تایید کنن(۵ سری که از دارالترجمه می گیرم)؟
    ممنون

Junior Member

سلام امروز رفتم هواپیمایی ترکیش تا بلیط آلمان رو رزرو کنم.... بهم گفت اگه نامه پذیرشت توسط سفارت مهر بشه بهت تخفیف تعلق میگیره ..... حالا از بچه کسی میدونه آیا بخشه تایید مدارک سفارت، نامه پذیرش رو هم مهر میکنه؟؟؟ اگر نه چه باید کرد.... مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط simon3333 نمایش پست ها
    میشه بجای یک سری اصل و ۵ سری کپی ، من ۵ سری اصل ترجمه رو ببرم سفارت تا برام تایید کنن(۵ سری که از دارالترجمه می گیرم)؟
    ممنون
    نه خیر اصلا"‌نمیشه. زحمت سوال رو هم به خودت نده . که اون خانومه پوست تیره خلقش کجه . از ما گفتن :دی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon3333 نمایش پست ها
    ممنون
    دوست عزیز این کار شدنیه، من خودم دقیقا همین کارو کردم البته اون روز یه آقای عینکی کم مو بودش که خیلی آدم محترمی بود گفت خیلی زیاده، اینارو تائید میکنیم ولی اگر دوباره تائید بخوای هزینه داره برات.

Junior Member

دوستان کسی از دانشگاه rwth aachen هست؟؟؟ ... توی پذیرش من چیزی در مورد تایید ندارک نوشته نشده ...می خواستم بدونم برای ثبت نام در دانشگاه ضروری هست یا نه؟؟؟ به زودی پرواز دارم و نمی دونم چه کار کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط mani91 نمایش پست ها
    دوست عزیز این کار شدنیه، من خودم دقیقا همین کارو کردم البته اون روز یه آقای عینکی کم مو بودش که خیلی آدم محترمی بود گفت خیلی زیاده، اینارو تائید میکنیم ولی اگر دوباره تائید بخوای هزینه داره برات.
    من که دو تا اصل برده بودم برام تایید نکرد و گفت فقط یک اصل ترجمه می کنیم و پنج تا کپی. منم رفتم کپی گرفتم و یه اصل همراه با 5 کپی دادم برام تایید کردن.... شاید اینجا هم افیسر با افیسر فرق می کنه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)