صفحه 182 از 398 نخستنخست ... 82132172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192232282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    شما اول باید بری بخش تایید مدارک سفارت که اصولا باید صبح خیلی زود بری جلو سفارت چون وقتی نیست صف داره . ساعت 7.30 صبح شروع به کار میکنه هر چه زودتر بری بهتره.روزی 30 نفر اینا هم بیشتر راه نمیده تو . برای شما مجانی تایید نمیکنن احتمال زیاد البته اگه مدارکت فقط تحصیلی باشه میتونی مثل دانشجوها از اون سهمیه مجانی استفاده کنی. اگر نه پول میگیرن دقیق نمیدونم چقدر هر مهری 40 یورو ظاهرا .
    خیلی ممنونم از راهنماییتون.
    میشه بگید چطور میتونم از سهمیه دانشجویان استفاده کنم تا پول نگیرند؟ دارالترجمه گفت 180 میگیره میبره تایید میکنه.بنظرتون خوبه یا خودم برم.البته اصفهان هستم.در ضمن میخوام چند سری کپی برابر اصل بگیرم و همشون رو تایید بگیرم تا اگه از طریق کار نشد از طریق پذیرش اقدام کنم.
    مرسی از راهنماییتون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط ashegh نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از راهنماییتون.
    میشه بگید چطور میتونم از سهمیه دانشجویان استفاده کنم تا پول نگیرند؟ دارالترجمه گفت 180 میگیره میبره تایید میکنه.بنظرتون خوبه یا خودم برم.البته اصفهان هستم.در ضمن میخوام چند سری کپی برابر اصل بگیرم و همشون رو تایید بگیرم تا اگه از طریق کار نشد از طریق پذیرش اقدام کنم.
    مرسی از راهنماییتون
    با یه دانشگاه یه مکاتبه ساده داشته باشید، از اون صفحه مکاتبه تون در ایمیل یه پرینت بگیرید و روز تایید مدارک ببرید، در این صورت از مدارک تحصیلیتون 2 نسخه ترجمه بعلاوه 5 سری کپی تایید میکنن، این صفحه برای تایید مدارک دانشجویی

و برای سایر مدارک باید به یورو هزینه بدین که توی این صفحه هزینه اش اومده

25 یورو برای شناسنامه ایرانی ، گواهی ولادت، سند ازدواج، سند طلاق، گواهی فوت، گواهی تجرد.
    45 یورو برای سایر مدارک ( احکام دادگاه، گواهی سوء پیشینه، سایر گواهی ها)

مدارک کاری هم اگه چونه بزنید و بگید برای دانشگاه میخواید بفرستید شاید دانشجویی تایید کنن!

Junior Member

خیلی ممنون از پاسختون.من فقط مدرک تحصیلی و ریزنمرات رو میخوام تایید کنم.چون از اصفهان میام یکروزه کارم حل میشه؟دیگه اینکه باید قبلش تایید وزارت خارجه هم بگیرم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ashegh نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون.من فقط مدرک تحصیلی و ریزنمرات رو میخوام تایید کنم.چون از اصفهان میام یکروزه کارم حل میشه؟دیگه اینکه باید قبلش تایید وزارت خارجه هم بگیرم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    مهر وزارت خارجه و دادگستري رو خود دارالترجمه ميبره ميزنه! اگه نباشه مهر دادگستري و وزارت خارجه، سفارت تاييد نميكنه مدارك رو!
    اصولا صبح امروز اگه بدين، ظهر فردا ميتونين مدارك رو بگيرين! ولي اگه بگيد از شهرستان اومديد يا فردا وقت مصاحبه سفارت داريد، ظهر همون روز بهتون ميدن!

باسلام
    من یک سری مدارک تحصیلی ترجمه شده دارم که همون ها رو واسه اپلای اسکن کرده بودم. حالا برای سفارت باید دو سری کپی بدم که تایید کنه؟ این تایید سفارت روی کپی ها به چه منظوری هست؟ همون هایی هست که باید روز مصاحبه ببرم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheh_1983 نمایش پست ها
    باسلام
    من یک سری مدارک تحصیلی ترجمه شده دارم که همون ها رو واسه اپلای اسکن کرده بودم. حالا برای سفارت باید دو سری کپی بدم که تایید کنه؟ این تایید سفارت روی کپی ها به چه منظوری هست؟ همون هایی هست که باید روز مصاحبه ببرم؟
    نه! اون یه سری ترجمه (یا 2 سری ترجمه) رو میتونی با ماکزیمم 5 تا کپی ببری تایید کنی! روز مصاحبه اون یه دونه نسخه ترجمه ت که تایید شده، با یه سری از روش کپی ساده که تایید نشده میدی!
    5 تا کپی هم فقط واسه پذیرش گرفتن از دانشگاهاست
    راستی دانشگاه هایی که فقط باید اسکن رو آپلود کنی هستند روز ثبت نام ازت یه سری نسخه ترجمه، یا یه سری نسخه کپی تایید شده (باید از دانشگاه بپرسی کدوم) میخوان! پس واسه اون موقع هم در نظر داشته باش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم. اما گواهی اشتغال به تحصیلم تا روزی که برای سفارت وقت دارم به دستم نمیرسه. آیا مشکلی پیش میاد یا بعدا هم میتونم ببرم سفارت؟ اگر بدون تایید ببرم چطور؟

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mitti نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم. اما گواهی اشتغال به تحصیلم تا روزی که برای سفارت وقت دارم به دستم نمیرسه. آیا مشکلی پیش میاد یا بعدا هم میتونم ببرم سفارت؟ اگر بدون تایید ببرم چطور؟
    سلام،

بدون تائید سفارت که قبول نمی کنن. حالا اگه وقت نشد تا به تائید سفارت برسونین، گواهی اشتغال به تحصیلتون تو مصاحبه دم دستتون باشه و بهشون نشون بدین و بگین که اون دیر به دستتون رسیده و بعد مصاحبه می برین تحویل می دین. بعیده مشکل خاصی پیش بیاد.

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل دانشگاه دولتی ام.اما هنوز مدرکم رو نخریدم و با گواهی موقت پذیرش گرفتم.حالا روز مصاحبه سفارت باید اصل مدرک رو ببرم یا اونا هم همون موقت رو قبول میکنن؟

Member iceboy88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط Atefe_165n نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فارغ التحصیل دانشگاه دولتی ام.اما هنوز مدرکم رو نخریدم و با گواهی موقت پذیرش گرفتم.حالا روز مصاحبه سفارت باید اصل مدرک رو ببرم یا اونا هم همون موقت رو قبول میکنن؟
    والا تا اونجاییکه من میدونم مدرکو آزاد میکنن، نمیخرن. در مورد سوالتون اکثرا مدارک موقت ارزش ترجمه ندارن، یعنی دارالترجمه ها اصن ترجمشون نمیکنن، توی مدرک موقت بعضی دانشگاهها صراحتا نوشته ارزش ترجمه نداره.
    شما باید مدرکتون آزاد کنید
    سازمان سنجش تایید کنید، ترجمه کنید با مهر دادگستری و وزارت خارجه، و نهایتا سفارت تایید کنید.
    موفق باشین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)