صفحه 191 از 398 نخستنخست ... 91141181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201241291 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,901 تا 1,910 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

دوستان واسه یونی اسیست باید مدارکی رو که میخایم اپلود کنیم مهر سفارت المان هم پاش باشه؟؟؟
    من اهوازی ام اگه بخام یکروز برم تهران واسم مهرش میکنن؟؟؟؟؟؟ یعنی یک روزه کارم حل میشه؟؟؟؟؟؟

اخه یک روز واسه امتحان ایلس که میرم میخام همون روزم مهرش کنم توتهران سرگردون نشم یک شب

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mmkkg نمایش پست ها
    دوستان واسه یونی اسیست باید مدارکی رو که میخایم اپلود کنیم مهر سفارت المان هم پاش باشه؟؟؟
    من اهوازی ام اگه بخام یکروز برم تهران واسم مهرش میکنن؟؟؟؟؟؟ یعنی یک روزه کارم حل میشه؟؟؟؟؟؟

اخه یک روز واسه امتحان ایلس که میرم میخام همون روزم مهرش کنم توتهران سرگردون نشم یک شب
    برای تایید مدارک باید برین جلوی سفارت از صبح زود صف وایسین..تا نوبتتون بشه که امتحان ایلتسم صبحه فک میکنم.. فک نمیکنم بتونین هر دو رو تو یه روز انجام بدین

Junior Member

دوستانی که به تازگی رفتن برای تایید مدارک...ایا همچنان این بخش تایید مدارک شلوغه؟؟؟!! ساعت چند اونجا باشم نوبتم میرسه؟ بگم ویزام اومده اومدم بگیرم زود تایید میکنه بهم بد که همون روز ویزامم بتونم بگیرم؟

Junior Member

دوستانی که خارج از تهران زندگی می کنند مثل من و براشون مشکل هست که برای تایید مدارکشون برن تهران اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارن می تونند با یک مبلغی ( باور کنید هزینه رفت و برگشتتون و الافی و دردسراش خیلی بیشتر میشه) که به خود بعضی از دارالاترجمه ها که پرداخت می کنند خودشون توسط نماینده هاشون تو تهران این کار را در کمترین زمان ممکن انجام می دهند لزومی نداره که برید تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mmkkg نمایش پست ها

سلام دوست من اولا سفارت پای مدارک رو مهر نمیکنه کلا برای مدارک اصل یه مهر پشت صفحه مدرک میزنه و برای کپی ها هم کلشو منگنه میکنن خودشون پشت آخرین برگ یه مهر میزنن. من نمیدونم برای آپلود کردن این مهرا لازمه یا نه ولی برای فرستادن خود مدارک لازمه. و نکته بعد شما امروز صبح که (تازه از ساعت 4 صبح اینا باید بری که اولین نفرا باشی تا 7.30 که در باز میشه) بری اونجا تحویل بدی بهت همون روز تحویل نمیدن, سفارت بهت فردا ظهرش تحویل میده یعنی 2 روز زمان لازم داری.

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    نکته بعد شما امروز صبح که (تازه از ساعت 4 صبح اینا باید بری که اولین نفرا باشی تا 7.30 که در باز میشه) بری اونجا تحویل بدی بهت همون روز تحویل نمیدن, سفارت بهت فردا ظهرش تحویل میده یعنی 2 روز زمان لازم داری.
    دوست عزیز معمولاً توی تایمهایی که خیلی شلوغ باشه روز بعد مدارک رو پس میدن. ولی الآن که نسبتاً زمان خلوت تری هستش همون روز ساعت 2 بعد از ظهر مدارکشون رو پس میدن.

سلام دوستان
    یه سوال!!
    من ماه پیش کارت ملیمو ترجمه کردم و وزارت امور خارجه هم تایید کرده و متاسفانه اصلشو دیروز ازم دزدیدنش.
    امروز رفتم ثبت احوال و ازشون درخواست گواهی کردم و برگه که اسم و فامیلمو شماره ملیم روش نوشته با مهر ثبت احوال بهم دادن. گفتن گواهی واسه سفارت گفتن همین کافیه. با شناسنامه عکس دار ببری حله!واسه درخواست المثنی گفتن باید ثبت نام کارت ملی هوشمند بکنم که اونم از مهر قابل اجرا هستش.
    من می خوام برم برای تایید مدارک و 14 اکتبر هم وقت سفارت دارم. چکار باید بکنم؟
    به نظر شما مشکلی هستش؟
    دوستانی که مشکل منو داشتن چیکار کردن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afarajpour1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال!!
    من ماه پیش کارت ملیمو ترجمه کردم و وزارت امور خارجه هم تایید کرده و متاسفانه اصلشو دیروز ازم دزدیدنش.
    امروز رفتم ثبت احوال و ازشون درخواست گواهی کردم و برگه که اسم و فامیلمو شماره ملیم روش نوشته با مهر ثبت احوال بهم دادن. گفتن گواهی واسه سفارت گفتن همین کافیه. با شناسنامه عکس دار ببری حله!واسه درخواست المثنی گفتن باید ثبت نام کارت ملی هوشمند بکنم که اونم از مهر قابل اجرا هستش.
    به نظر شما مشکلی هستش؟
    کارت ملی واسه چی میخوای ببری؟ من که هم شنگن هم دانشجویی هم ویزای همسر همه چی تجربه کردم لازم نبوده.

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط afarajpour1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال!!
    به نظر شما مشکلی هستش؟
    کارت ملی لازم نیست ترجمه کنید. هیچ نیازی به اون ندارید مگه اینکه مثلا اخیرا تغییر نام یا نام خانوادگی داده باشید که اونم تازه ترجمه شناسنامه ممکنه لازم شه و نه کارت ملی!

بنشین و دمی به شادمانی گذران

یه سوال دیگه!
    برای تایید مدارک نامه ادمیشن دانشگاه باید حتما باشه یا نیاز نیست؟
    بهم گفته بودن برای وقت سفارت فقط نامه ادمیشن دانشگاه لازمه , درسته؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)