صفحه 22 از 398 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام دوستان
    من الان مالزی هستم و می خوام واسه 2 تا دانشگاه توی آلمان اقدام کنم
    پارسال که ایران بودم یک سری از کل مدارک لازم را برای اپلای به تایید سفارت رسوندم که چون نمیدونستم کلی هم از من بیچاره پول گرفتن واسه همون یک سری
    حال به 2 سری احتیاج دارم..به نظرتون چی کار کنم؟اینا رو ببرم سفارت المان در کوالالامپور تایید می کنه یک سری دیگه کپی بهم بده؟
    کسی ایمیل اون آقای ایرانی توی سفارت آلمان را داره؟فامیلش را یادم رفته!!همون که واسه ویزا هم باید باهاش هماهنگ می کردیم
    ممنون

اول ببین دانشگاهی که می خوای اپلی کنی ازت خواسته که مدارک به تایید سفارت برسه یا خیر ، اگر لازمه می تونی با یک نامه از دانشگاه ( فکر می کنم با همون لیست مدارک مورد نیاز که توش قید شده باشه تایید سفارت لازمه هم بشه ) می تونی رایگان مدارکتو تایید کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiyar ah نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان مالزی هستم و می خوام واسه 2 تا دانشگاه توی آلمان اقدام کنم
    پارسال که ایران بودم یک سری از کل مدارک لازم را برای اپلای به تایید سفارت رسوندم که چون نمیدونستم کلی هم از من بیچاره پول گرفتن واسه همون یک سری
    حال به 2 سری احتیاج دارم..به نظرتون چی کار کنم؟اینا رو ببرم سفارت المان در کوالالامپور تایید می کنه یک سری دیگه کپی بهم بده؟
    کسی ایمیل اون آقای ایرانی توی سفارت آلمان را داره؟فامیلش را یادم رفته!!همون که واسه ویزا هم باید باهاش هماهنگ می کردیم
    ممنون
    I don`t need time.What i need is a Deadline

دانشگاه اشتوتگارت تایید مدارک سفارت را می خواد؟
    فقط گفته true certified copy
    از وزارت خارجه و دادگستری باشه کافی نیست؟

ببین دانشگاهی که بخواد دقیقا ذکر می کنه مثلا اینجا دانشگاه مونیخ می خواد : http://portal.mytum.de/studium/bewer...onderregeln_en

Applicants for master programs and the Studienkolleg:
    If you wish to apply for a master's course or the Studienkolleg (foundation course), from summer semester 2012 you must no longer have your certificates verified by the " Zeugnisanerkennungsstelle" (certificate recognition office).

please send your documents directly to TU München. The certificates must be provided with a legalising stamp by the German embassy.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiyar ah نمایش پست ها
    دانشگاه اشتوتگارت تایید مدارک سفارت را می خواد؟
    فقط گفته true certified copy
    از وزارت خارجه و دادگستری باشه کافی نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    به نظر من حتما ببر. اون روزی که من اونجا بودم یه خانوم بود که شرایط شما رو داشت یه بار هم رجکت شده بود و اومده بود دوباره درخواست بده. بهش گفته بودن که گواهی کارت مرتبط با رشته تحصیلیت نیست. بن نظر من حتما گواهی کار مرتبط با مدرک تحصیلیت برای فاصله زمانی بین فارغ التحصیلیت تا ویزات جور کن.
    من متوجه نمیشم چه ربطی به سفارت داره !!!!! چه سابقه کارم مرتبط بوده یا نبوده بالاخره دانشگاه بر اساس همون رزومه بهم پذیرش داره میده دیگه سفارت کاسه داغ تر از آش شده؟؟!!!!

Senior Member VividNed آواتار ها

من گیج شدم که . . . من میخوام 4تا دانشگاه اپلای کنم. یعنی 2سری بدم واسه ترجمه بعد 4سری کپی از ترجمه ها رو ببرم سفارت واسه تایید؟ تو رو خدا یکی واضح تر توضیح بده. . .

Junior Member

سلام دوستان،
    یک سوال نسبتا فوری. من 2 ژانویه وقت سفارت داشتم و مدارکم را تحویل دادم اما مسئول باجه از من خواست تا ظرف دو هفته آینده چند تا از مدارک رو به تایید سفارت برسونم و برای سفارت ببرم. حالا سوال من اینه که آیا باید وقت مجدد سفارت بگیریم یا از طریق بخش تایید مدارک سفارت اقدام کنم و خود اونها مدارک را روی پرونده قرار میدند. در ضمن آیا باید هزینه تایید رو بپردازم یا نه.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mrroohian نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یک سوال نسبتا فوری. من 2 ژانویه وقت سفارت داشتم و مدارکم را تحویل دادم اما مسئول باجه از من خواست تا ظرف دو هفته آینده چند تا از مدارک رو به تایید سفارت برسونم و برای سفارت ببرم. حالا سوال من اینه که آیا باید وقت مجدد سفارت بگیریم یا از طریق بخش تایید مدارک سفارت اقدام کنم و خود اونها مدارک را روی پرونده قرار میدند. در ضمن آیا باید هزینه تایید رو بپردازم یا نه.
    ممنون
    روزي كه مصاحبه داشتين يه برگه بهتون دادن كه روش يه شماره نوشته. با همون شما رو داخل راه مي دن و احتياجي به وقت مجدد نيست. اما در مورد هزينه تاييد بستگي داره كه قبلا هم مداركتون رو تاييد مجاني كردين يا نه؟ شما مداركي كه officer گفته رو ببريد بخش تاييد مدارك بعد با اون كاغذ شماره برين داخل سفارت

منم دقیقا همون روز وقت داشتم ، مدرکم تایید نداشت گفت برو تایید کن ، رفتم و فرداش با تایید بردم ، نامه پذیرش رو نشون دادم بدون هزینه تایید کردن ، بدون وقت جدید هم فرداش رفتم داخل
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrroohian نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ممنون

Junior Member

سلام،
    براي من هم بدون هزينه تاييد كرد اما مدارك رو ساعت ٢:٣٠ به من تحويل داد. روز بعد اول وقت با اون برگه بدون مشكل رفتم داخل و مدارك رو تحويل دادم. فقط يك سوال. احتمالي هست كه ويزا به ٥ مارچ نرسه؟ چون فكر كنم تا همه مدارك رو تاييد شده تحويل نگيرند بررسي نمي كنند. يعني زمان بررسي ويزا از الان شروع مي شه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)