صفحه 231 از 398 نخستنخست ... 131181221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241281331 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,301 تا 2,310 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شهرسازی دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام دوستان
    من یک ماه پیش رفتم تهران برای تایید مدارک ساعت 4:50 جلوی سفارت بودم ولی نفر 27 شدم و متاسفانه فقط تا نفر 25 نوبتش شد. من هم از شیراز رفته بودم و فرصت نداشتم یک روز بیشتر بمونم الان می خوام مدارکمو بدم دست یکی از دوستان که ببره برام تایید کنه دو نسخه اصلی و 5 سری کپی رو به همون ترتیبی که دوستان گفته بودن مرتب کردم فقط نگران این هستم که مکاتبه با دانشگاه براشون کافی نباشه و مجانی تایید نکنن من سوالاتمو در مورد نمره زبان و اینکه چه مدارکی رو باید تایید کنم از دانشگاه پرسیدم و این جواب دانشگاه هست:

Dear Gelareh Mofakhamsanie,

Thanks for your interest in the European Urban Studies Masters programme.

To answer your questions:

1. You just need to apply through the university's application website;
    2. IELTS would also do;
    3. German language proficiency is not a must for the EU course, although knowing German would be essential in your every day life if you are accepted to the programme;
    4. and 5. Regarding the list of application documents and also the portfolio for application, please refer to this website. It contains, if not all, at least most of the information that you need for the applicaiton.

http://www.uni-weimar.de/de/architek...ammes-euadurb/

به نظرتون همینو پرینت بگیرم برای تایید مدارک کافی هست؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط geliii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک ماه پیش رفتم تهران برای تایید مدارک ساعت 4:50 جلوی سفارت بودم ولی نفر 27 شدم و متاسفانه فقط تا نفر 25 نوبتش شد. من هم از شیراز رفته بودم و فرصت نداشتم یک روز بیشتر بمونم الان می خوام مدارکمو بدم دست یکی از دوستان که ببره برام تایید کنه دو نسخه اصلی و 5 سری کپی رو به همون ترتیبی که دوستان گفته بودن مرتب کردم فقط نگران این هستم که مکاتبه با دانشگاه براشون کافی نباشه و مجانی تایید نکنن من سوالاتمو در مورد نمره زبان و اینکه چه مدارکی رو باید تایید کنم از دانشگاه پرسیدم و این جواب دانشگاه هست:

Dear Gelareh Mofakhamsanie,

Thanks for your interest in the European Urban Studies Masters programme.

To answer your questions:

1. You just need to apply through the university's application website;
    2. IELTS would also do;
    3. German language proficiency is not a must for the EU course, although knowing German would be essential in your every day life if you are accepted to the programme;
    4. and 5. Regarding the list of application documents and also the portfolio for application, please refer to this website. It contains, if not all, at least most of the information that you need for the applicaiton.

http://www.uni-weimar.de/de/architek...ammes-euadurb/

به نظرتون همینو پرینت بگیرم برای تایید مدارک کافی هست؟
    به نظرم به چند تا دانشگاه دیگه هم میل بزنین بد نیستش !
    تو متن ایمیلی هم که میزنین، ازشون بپرسین چه مدارکی رو و به چه صورتی ( تایید شده یا نشده ) لازم دارند.
    تو متن بالا چیزی راجع به مدرک تایید شده بیان نشده، البته خیلی مشکل حادی نیست !
    ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه.
    ضمنا، پرینت نامه هایی که میبرین خیلی قدیمی نباشه !
    موفق باشین.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شهرسازی دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    به نظرم به چند تا دانشگاه دیگه هم میل بزنین بد نیستش !
    تو متن ایمیلی هم که میزنین، ازشون بپرسین چه مدارکی رو و به چه صورتی ( تایید شده یا نشده ) لازم دارند.
    تو متن بالا چیزی راجع به مدرک تایید شده بیان نشده، البته خیلی مشکل حادی نیست !
    ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه.
    ضمنا، پرینت نامه هایی که میبرین خیلی قدیمی نباشه !
    موفق باشین.
    ممنون از راهنمایی شما درسته بهتره با چند تا دانشگاه دیگه هم مکاتبه کنم. من تو ایمیلی که زده بودم ازشون پرسیدم چه مدارکی باید به تایید سفارت برسه؟ در جوابش برام دو تا لینک فرستادن که اونجا نوشته چه مدارکی لازمه، از لینک ها هم پرینت بگیریم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط geliii نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما درسته بهتره با چند تا دانشگاه دیگه هم مکاتبه کنم. من تو ایمیلی که زده بودم ازشون پرسیدم چه مدارکی باید به تایید سفارت برسه؟ در جوابش برام دو تا لینک فرستادن که اونجا نوشته چه مدارکی لازمه، از لینک ها هم پرینت بگیریم؟
    شما هر چی هست رو پرینت بگیرین.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

سلام دوستان

من طبق سایت دانشگاه مورد نظرم گواهی رسمی ترجمه لیسانس و ریز نمرات رو میخوام و فقط باید گواهی قبولی در کنکور رو به تایید سفارت برسونم ، حالا نکته اینجاست که دارالترجمه این سه مدرک رو به صورت یک پک به هم چسبونده و آخرش که ریز نمراتمه اونجا تایید دادگستری و وزارت خارجه خورده ، حالا من اگه اینو ببرم سفارت چطوری میشه !؟ اونها هم برگ آخر رو مهر میزنند ؟ من وقتی برای online application صفحات رو اسکن کنم که اینطوری برگه تایید مدرکم اصلا معلوم نمیشه تایید داره! یا اصلا اینطوری سفارت تایید میکنه؟ بچه ها کسی تجربه مشابه داره ؟

ممنون میشم از راهنمایتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Zeinab19 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من طبق سایت دانشگاه مورد نظرم گواهی رسمی ترجمه لیسانس و ریز نمرات رو میخوام و فقط باید گواهی قبولی در کنکور رو به تایید سفارت برسونم ، حالا نکته اینجاست که دارالترجمه این سه مدرک رو به صورت یک پک به هم چسبونده و آخرش که ریز نمراتمه اونجا تایید دادگستری و وزارت خارجه خورده ، حالا من اگه اینو ببرم سفارت چطوری میشه !؟ اونها هم برگ آخر رو مهر میزنند ؟ من وقتی برای online application صفحات رو اسکن کنم که اینطوری برگه تایید مدرکم اصلا معلوم نمیشه تایید داره! یا اصلا اینطوری سفارت تایید میکنه؟ بچه ها کسی تجربه مشابه داره ؟

ممنون میشم از راهنمایتون
    دارلترجمه بهم پلمپ کرده یعنی؟

Junior Member persephone آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط cheeng نمایش پست ها
    طبق گفته مدیر بخش تاریخ انقضا نداره اصلا.
    ممنون! والا فکر می کنم که اینطوری معقول تر باشه! مثل اینکه مدارکی که ترجمه شده ولی تأیید نشدند، 1 یا 2 سال اعتبار دارن برای اینکه تأیید بشن، اما مدرکی که تأیید سفارت شده، چرا باید تاریخ انقضا داشته باشه!! من چند روز دیگه می رم برای تأیید یه سری از مدارکم، و خودم شخصا این رو می پرسم! و اینجا حتما می نویسم تا اگه کسی مشکل من رو داشت، کمکی بهش باشه!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Zeinab19 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون میشم از راهنمایتون

همیجوریه! فقط صفحه ی آخر مهر می شه! شما همراه اسکن صفحات اون صفحه رو هم می فرستین دیگه! برای همه اینطوری مهر می شه خوب!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin258 نمایش پست ها
    من جلو سفارت بودم یه آقایی همین مشکلو داشت، رفت تو پرسیدکه من مدارکم که تایید کردید واسه پارساله، مشکلی نداره؟ اونا هم گفتن اگه واسه یساله مشکلی نداره، این عینه مکالمه بود، استدلال و استنباط نمیکنم دیگه که باعث گمراهی نشه، اگه برین زودتر بپرسین خیلی خوبه، همش 2 مین طول میکشه، برین به نگهبانه بگین براتون بپرسن یا خودتون اجازه بگیرید برید تو بپرسید

سلام، ممنون! خیلی عجیبه که تأیید خودشون هم تاریخ انقضا داشته باشه!!! ولی خوب به زودی سوال خواهم کرد. ممنون.

هزینه تایید 2 سری (ترجمه ریزنمرات) و 5 سری کپی چقدر میشه؟ توی سایت نوشته واسه مدارک آلمانی 5 یورو واسه فارسی 10 یورو.. ولی من متوجه نمیشم چجوری حساب میشه. کسی میدونه؟ در ضمن من کمتر از 6 ماه پیش یه بار رایگان تایید کردم..
    Glückliche Menschen haben nicht das Beste von allem. Glückliche Menschen machen das Beste aus allem

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)