صفحه 238 از 398 نخستنخست ... 138188228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248288338 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,371 تا 2,380 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط katayoun222 نمایش پست ها
    سفارت آلمان ترجمه ی انگلیسی هم قبول می کنه ؟خواهش می کنم زودتر جواب بدید چون ترجمه ی انگلیسی ارزون تره
    چرا قبول نکنند...!؟

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Legionnaire نمایش پست ها
    با سلام
    می خواستم یه سوال در مورد تایید مدارک سفارت آلمان بپرسم
    من مشمول خدمت هستم و برگه ی سبز دریافت کردم.
    می خواستم مدارک کارشناسیم رو ترجمه کنم و بدم سفارت آلمان تایید کنه
    دانشگاه به من می گه که با پرداخت هزینه فقط ریز نمرات رسمی رو می تونه به من تحویل بده
    و دانشنامه بخاطر وضعیت نظام وظیفه ام بهم نمیدن
    خواستم بپرسم که برای تایید سفارت آلمان ترجمه دانشنامه هم الزامی یا که ریز نمرات کافی هستش؟
    با تشکر
    چاره ای نیست...
    گرفتن دانشنامه که خیلی زمان بره.
    همون ریزنمره رو بگیرین + یه گواهی فارغ التحصیلی.
    البته روی ریزنمره هم نوشته باشه فارغ التحصیل، کارتون راه میفته.

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همگی دوستان
    واسه پاسپورت ،فقط کپیشو بگیرم بزارم روی مدارک ببرم سفارت یا لازم هست کار دیگه ای هم بکنم؟یا اصلا لازم نیس بزارم کپیشو؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط dariuosh نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همگی دوستان
    واسه پاسپورت ،فقط کپیشو بگیرم بزارم روی مدارک ببرم سفارت یا لازم هست کار دیگه ای هم بکنم؟یا اصلا لازم نیس بزارم کپیشو؟

یه کپی از پاس، روی هر دسته از مدارکی که تحویل میدین، بذارین. مثلا 5 دسته کپی دارین، 5 تا کپی پاس میذارین روی مدارکتون.
    ضرر نداره...
    اسیست فکر کنم تو مدارکش درخواست میکنه !
    بعضی دانشگاه ها هم همینطور.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه آزاد قزوین

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

سلام دوستان. میدونید که مدارکتون باید به تایید سفارت برسه و برای تایید مداراکتون از سفارت باید یه ایمیل از طرف دانشگاه داشته باشید. سعی کنید حتماً توی ایمیل اسم خودتون و تاریخ ایمیل معلوم باشه، چون سفارت ایراد میگیره و مدارکتون رو تایید نمیکنه. اگر ایمیل ارسالی از دانشگاه این شرایطو نداشت، میتونید از سایت یونی اسیست پرینت application form رو که شامل اسم و بقیه مشخصاتتون میشه بگیرین و با خودتون ببرین سفارت، سفارت اون رو جای ایمیل قبول میکنه. این اتفاقی بود که برای من افتاد و خواستم کسانی که میخوان برن سفارت در جریان باشن.

Junior Member

سلام.

من پارسال چند سری کپی مدارکم رو رایگان تایید کردم ولی اون موقع دانشنام و ریز نمرات کارشناسیم هنوز صادر نشده بود. به نظرتون اگر امسال با نامه مکاتبه با دانشگاه برم دوباره میتونم مدارکم رو رایگان تایید کنم؟ اگر نه، هزینه تایید هر سری از مدارک چقدر میشه؟

ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    قانونش اینه که شما فقط هر 6 ماه یکبار میتونید ازین سهمیه تایید رایگان 2 ترجمه و 5 کپی استفاده کنید استفاده کنید و فرقی نداره کدوم مدارک. به همین دلیل اگر دوباره برید برای یه مدرک دیگه در طی 6 ماه اصولا باید پول بگیرند
    ولی دو تا استثنا وجود داره:
    1.برای اپلای برای بورس دآآد هم اگر فرم پر کرده باشید و با اون فرم برید دوباره 1 اصل ترجمه 2 کپی تایید رایگان میکنن.
    2. اگر وقت سفارت داشته باشید یعنی پذیرش گرفته باشید و برای روز مصاحبه بخواید برید 1 سری اصل ترجمه دوباره رایگان تایید میکنن.
    من واسه دانشگاهای ک فعلا اپلای کردم ، مدارک رو بصورت هارد کپی ازم نخواستن...
    با در نظر گرفتن این بند 2 ،میتونم فقط اگه دانشگاه پذیرش داد ، برم و یک سری تایید کنم و یجورایی تا موقعی ک دانشگاه پذیرش نداده اصلا سفارت نرم تا زمان مصاحبه.....!!!
    و اینکه حتما خود شخص باید باشه یا خیر... (مشکل راه دور م مرخصی گرفتن و اینا هست)

Junior Member

من امروز رفتم تایید مدارک، خانم که تو باجه بود، از من کپی های مدارک رو نگرفت و فقط اصل مدارک رو برام تایید کرد، گفت چون تو بورس دااد داری کپی مدارک لازمت نمی شه و همین اصل رو فقط برات تایید می کنیم
    این کپی تایید شده مدارک کجاها به کار می یاد؟ واقعا برای کسی که بورس دااد داره لازم نمی شه؟
    من از مدرک کارشناسی و ارشدم ی سری داشتم و می خواستم کپی به دانشگاه بدم، ولی با این اوضاع باید همون رو بدم به سفارت، خانم بهم گفت که بعدا روی ویزات ی سری اصل بیار تا برات ترجمه کنم
    کسی راه حلی می شناسه که من چطوری می تونم این 5 سری کپی رایگان رو هم بگیرم؟
    اسم ما جایی ثبت می شه؟ من می تونم بعدا با نامه استاد برم و ی سری دیگه اصل با 5 سری کپی تایید کنم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط emanmoba نمایش پست ها
    سلام.

من پارسال چند سری کپی مدارکم رو رایگان تایید کردم ولی اون موقع دانشنام و ریز نمرات کارشناسیم هنوز صادر نشده بود. به نظرتون اگر امسال با نامه مکاتبه با دانشگاه برم دوباره میتونم مدارکم رو رایگان تایید کنم؟ اگر نه، هزینه تایید هر سری از مدارک چقدر میشه؟

ممنون.
    آره هر 6 ماه یا درواقع برای هر ترم میشه جدید تایید کرد همه رو و با همون سهمیه 2+5

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط kardkond نمایش پست ها
    من واسه دانشگاهای ک فعلا اپلای کردم ، مدارک رو بصورت هارد کپی ازم نخواستن...
    با در نظر گرفتن این بند 2 ،میتونم فقط اگه دانشگاه پذیرش داد ، برم و یک سری تایید کنم و یجورایی تا موقعی ک دانشگاه پذیرش نداده اصلا سفارت نرم تا زمان مصاحبه.....!!!
    و اینکه حتما خود شخص باید باشه یا خیر... (مشکل راه دور م مرخصی گرفتن و اینا هست)
    میشه اینکارو کرد
    ولی تعداد دانشگاه هایی که برای اپلای فقط باید مدارک آپلود کرد خیلی کمه، عجیبه شما چطوری تونسید فقط برای همین دانشگاه ها اپلای کنید! چه دانشگاه هایی هستند؟
    نیازی به حضور خود شخص نیست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)