صفحه 240 از 398 نخستنخست ... 140190230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250290340 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,391 تا 2,400 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

واسه من دانشنامه ها و ریز نمرات رو گرفت و بعد از ظهر با تایید ها پس داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgank نمایش پست ها
    واسه من دانشنامه ها و ریز نمرات رو گرفت و بعد از ظهر با تایید ها پس داد.
    مدرک زبان و پاسپورت رو هم پیش خودشون نگه داشتن یا مثل دوستمون همون لحظه ک چک کردن برگردوندن....؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kardkond نمایش پست ها
    مدرک زبان و پاسپورت رو هم پیش خودشون نگه داشتن یا مثل دوستمون همون لحظه ک چک کردن برگردوندن....؟؟
    مدرک زبان (IELTS) رو گفت تایید نمی کنیم پس اصلا نگرفت
    پاسپورت رو همون موقع پس داد.

سلام .من مدرک hoeren هنوز نگرفتم ولی اون سه تای دیگه آمادست .مجبورم زودتر برم مدارکمو تایید کنم . بعدا که جداگانه مدرک hoeren می برم چقدر میگیرن 5سری تایید شدشو بهم بدن ؟ ممنونم

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید
    یک سوال داشتم

من الان مدارکمو ترجمه کردم و مهر دادگستری و وزارت امور خارجه هم خورده ، واسه این که میگن 2 تا اصل 5 تا کپی ، کپی ها رو باید از دارالترجمه بگیرم یعنی کپی برابر اصل یا نه میتونم بیام بیرون بدم واسم کپی بگیرن هم مشکلی نداره ؟ چون یکجا اینو خوندم شک داشتم.

ممنون

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط dariuosh نمایش پست ها
    یک سوال داشتم

من الان مدارکمو ترجمه کردم و مهر دادگستری و وزارت امور خارجه هم خورده ، واسه این که میگن 2 تا اصل 5 تا کپی ، کپی ها رو باید از دارالترجمه بگیرم یعنی کپی برابر اصل یا نه میتونم بیام بیرون بدم واسم کپی بگیرن هم مشکلی نداره ؟ چون یکجا اینو خوندم شک داشتم.

ممنون
    اون کپی ها کپی معمولی هست. مدارکی رو که میخواین کپی کنین هر مجموعه رو به ترتیب اول انگلیسی بعد فارسی رو روی هم بذارین و همشو گوشه اش رو به سمت پشت تا بزنین و محل تا شدن رو منگنه بزنین بدین بهشون

هر سری مثلا میتونه شامل: اول انگلیسی لیسانس، بعد فارسی، بعد انگلیسی ریز نمرات، بعد فارسیش، ... الی آخر، همش رو تفکیک نشده روی هم بذارین و کلش رو با هم به شیوه ای که گفتم منگنه بزنین
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

سلام .2 نسخه اصل و چجوری بذاریم پشت سر هم ؟ مثلا :اصل ترجمه دانشنامه +اصل ترجمه ی دانشنامه +اصل ترجمه ی ریز نمرات + اصل ترجمه ی ریز نمرات +اصل ترجمه پیش +...........
    یا 2 سریش کنم ؟ممنونم

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط katayoun222 نمایش پست ها
    سلام .2 نسخه اصل و چجوری بذاریم پشت سر هم ؟ مثلا :اصل ترجمه دانشنامه +اصل ترجمه ی دانشنامه +اصل ترجمه ی ریز نمرات + اصل ترجمه ی ریز نمرات +اصل ترجمه پیش +...........
    یا 2 سریش کنم ؟ممنونم
    2 نسخه اصلی منظور 2 نسخه اصل ترجمه ها هست و فکر کنم هر سری باید شامل کل مدارکتون باشه. یعنی ترجمه دانشنامه+ترجمه ریز نمرات+....
    و سری دیگه هم همینطور
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

Junior Member

میخواستم بدونم مدارک رو برای سفارت باید به زبان انگلیسی یا به زبان آلمانی ترجمه کرد،یا اصلا هر دوشو قبول میکنن؟

چه زمانی واسه تایید مدارکمون باید دم در سفارت باشیم تا اون روووز بهمون نوبت برسه و کارمون راه بیوفته؟
    سفارت 5 شنبه ها واسه تایید مدارک باز هست یا نه؟

سلام سفارت هم ترجمه ی انگلیسی تایید می کنه وهم آلمانی اما بعضی از دانشگاه ها فقط ترجمه ی آلمانی قبول می کنن (البته اینو شنیدم مطمئن نیستم ).هرچه زودتر برید بهتره من ساعت 6 صبح رفتم 7نفر جلوم بودن .سعی کنید تا قبل از 7 اونجا باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط dariuosh نمایش پست ها
    میخواستم بدونم مدارک رو برای سفارت باید به زبان انگلیسی یا به زبان آلمانی ترجمه کرد،یا اصلا هر دوشو قبول میکنن؟

چه زمانی واسه تایید مدارکمون باید دم در سفارت باشیم تا اون روووز بهمون نوبت برسه و کارمون راه بیوفته؟
    سفارت 5 شنبه ها واسه تایید مدارک باز هست یا نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)