صفحه 242 از 398 نخستنخست ... 142192232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252292342 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,411 تا 2,420 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

با سلام ،
    من خودم شهرستان هستم ، دیروز دوستم رو فرستادم مدارک رو برام برد تحویل سفارت داد ، امروز که رفته گرفته ، اصل ترجمه مدارک رو بهش نداده ، اینم نمیدونسته و گرفته و اومده بیرون !!!!!
    زنگ بزنم به سفارت 1 شنبه جواب میدند کلا ؟ بعد همچین چیزی رو برام پیگیری میکنند ؟؟
    تا حالا شنیده بودید برای کسی این اتفاق بیفته ؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Kourosh1991 نمایش پست ها
    با سلام ،
    من خودم شهرستان هستم ، دیروز دوستم رو فرستادم مدارک رو برام برد تحویل سفارت داد ، امروز که رفته گرفته ، اصل ترجمه مدارک رو بهش نداده ، اینم نمیدونسته و گرفته و اومده بیرون !!!!!
    زنگ بزنم به سفارت 1 شنبه جواب میدند کلا ؟ بعد همچین چیزی رو برام پیگیری میکنند ؟؟
    تا حالا شنیده بودید برای کسی این اتفاق بیفته ؟
    با زنگ زدن چیزی درست نمیشه !
    یه بار دیگه میتونه بره، هم کپی های تایید شده رو ببره و هم اصل ترجمه هایی که جا مونده و تایید نشده !
    ببره اونجا باهاشون صحبت کنه و براشون توضیح بده، بلکه تاییدش کنن.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    با زنگ زدن چیزی درست نمیشه !
    یه بار دیگه میتونه بره، هم کپی های تایید شده رو ببره و هم اصل ترجمه هایی که جا مونده و تایید نشده !
    ببره اونجا باهاشون صحبت کنه و براشون توضیح بده، بلکه تاییدش کنن.
    اصل های ترجمه رو بهش برنگردوندند کلا !!! تا آخر هفته هم سمت سفارت نمیتونه بره که سوال کنه دربارشون ! میگم که اگه زنگ بزنم بهشون و بپرسم که مدارک آیا اونجا جا موندند یا نه (اشتباهی برنگردوندند) جواب این سوال رو میدند ؟

Junior Member

سلام
    آقا من هرچی فروم رو میخونم چیزی هنوز پیدا نکردم. خود سفارت نوشته کپی های مدارک زبان موسسه آموزش آلمانی هم برای تایید مدارک باید داشته باشید درسته؟ من کورسم انگیلیسیه دانشگاهم آلمانی از من نمیخواد چکار باید بکنم حالا؟ خیلی نگرانم

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmike نمایش پست ها
    سلام
    آقا من هرچی فروم رو میخونم چیزی هنوز پیدا نکردم. خود سفارت نوشته کپی های مدارک زبان موسسه آموزش آلمانی هم برای تایید مدارک باید داشته باشید درسته؟ من کورسم انگیلیسیه دانشگاهم آلمانی از من نمیخواد چکار باید بکنم حالا؟ خیلی نگرانم
    اگه رشتتون کاملا انگلیسیه شما نیازی اصلا به مدرک زبان المانی ندارید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

سلام
    دوستان من میخوام بدونم ترجمه تایید شده شناسنامه ها و سند ازدواج تو المان هم لازممون میشه. یعنی من اگر ترجمه شناسنامه هام رو داشته باشم کارم راه نمیفته تو المانو حتما همه جا تایید سفارت رو هم میخوان ازمون؟

Junior Member

تو آلمان هم لازم میشه من برای سر کارم و اظهار مالیاتی لازم داشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط maria80 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من میخوام بدونم ترجمه تایید شده شناسنامه ها و سند ازدواج تو المان هم لازممون میشه. یعنی من اگر ترجمه شناسنامه هام رو داشته باشم کارم راه نمیفته تو المانو حتما همه جا تایید سفارت رو هم میخوان ازمون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seyfolah نمایش پست ها
    تو آلمان هم لازم میشه من برای سر کارم و اظهار مالیاتی لازم داشتم
    ممنون از جوابتون. پس اصل ترجمه ها که به تایید سفارت رسیده باش لازم هستن. چون ما یکسری ترجمه و تایید کرده بودیم که سفارت اونا رو روز مصاحبه ازمون گرفت. الان فقط کپی ازشون داریم و میخواستیم بدونیم دوباره ترجمه و تایید کنیم یا نه. با کپیهاشون کارمون راه نمیفته نه؟ و یه سوال دیگه اینکه تو المان جایی هست که ترجمه ها رو برامون تایید که یا حتما باید بیاریم ایران بدیم سفارت تایید کنه؟

Junior Member

دوستان من میخوام بدونم ایا تو المان جایی هست که ترجمه های ما رو تایید کنه یا اینکه حتما باید ببریم سفارت المان تو تهران؟

Junior Member

توآلمان هم می تونین مدارکتون را ترجمه بکنین. اگر کپی ها تاییدیه سفارت را نداشته باشه آلمان نمی تونین اونا را استفاده بکنین. ولی در آلمان مترجم رسمی فارسی به آلمانی هست اگر لازم به ترجمه بود میدین ترجمه می کنن و مهر خود مترجم برای ادارات آلمانی کافی هست ونیازی به تاییدیه سفارت دیگه نیست. و ارزونتر از ایران هم در میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط maria80 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. پس اصل ترجمه ها که به تایید سفارت رسیده باش لازم هستن. چون ما یکسری ترجمه و تایید کرده بودیم که سفارت اونا رو روز مصاحبه ازمون گرفت. الان فقط کپی ازشون داریم و میخواستیم بدونیم دوباره ترجمه و تایید کنیم یا نه. با کپیهاشون کارمون راه نمیفته نه؟ و یه سوال دیگه اینکه تو المان جایی هست که ترجمه ها رو برامون تایید که یا حتما باید بیاریم ایران بدیم سفارت تایید کنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)