صفحه 248 از 398 نخستنخست ... 148198238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258298348 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,471 تا 2,480 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadmika نمایش پست ها
    من ترم پیش دو اصل و پنج تا کپی را مجانی مهر زدم، این ترم میشه دوباره مجانی اینکار را انجام بدم یا باید پول بدیم ؟
    هر 6 ماه یکبار مجانی امکانش هست.

Junior Member

[QUOTE=sarvip;1981605]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahaa نمایش پست ها

شما که شناسنامه رو ترجمه کرده بودین، مهر دادگستر و وزارت خارجه رو برای اون هم زده بودین؟
    گواهی رتبه کنکور سراسری رو چی؟ اون رو هم تایید کردین؟
    بله،‌مهر دادگستری و وزارت خارجه هم زده بودم. گواهی رتبه کنکور سراسری رو هنوز ترجمه نکردم و احتمالاً مجبور باشم یک بار دیگه برم واسه تأیید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamy96 نمایش پست ها
    برای دانشگاه هایی که از طریق Uni Assist پذیرش میکنن تایید مدارک در سفارت نیازه؟ یعنی امکانش هست بدون تایید مدارک بفرستم و بعد واسه ویزا تایید کنم؟
    برای uni assist خیلی مهمه که مدارک تأیید شده باشند، قبل از اینکه مدارک رو بفرستی تأییدشون کن.

Junior Member

کسی تو هفته گذشته یا این هفته رفته برای تایید مدارک؟ می خوام بدونم صبح ساعت چند باید اونجا باشم؟ شلوغه الان؟
    می شه یک جوری همون موقع تایید رو گرفت ازشون؟
    آخه همون روز وقت دارم برای مصاحبه.

دوستان توی سایت سفارت این رو نوشته: "جهت تایید مدارک دانشجویی به صورت رایگان باید همراه مدارک یک گواهی جدید ارائه گردد که نشان دهد شما پذیرش دارید و یا درخواست پذیرش کرده اید ( مثلا نامه دانشگاه مبنی بر ارائه درخواست پذیرش، نامه پذیرش و یا روادید تحصیلی"

1) حالا من میخوام مدارک تحصیلی رو ببرم تایید کنم ولی هنوز جواب ادمیشن نیومده. ولی نامه تایید مدارک که توش نام اون دانشگاه که اپلای کردم ذکر شده برام از یونی-اسیست پست شده. با توجه به متن بالا آیا میتونم از این برگه یونی-اسییت به جای برگه ادمیشن دانشگاه که هنوز نیومده استفاده کنم برای تایید رایگان مدارک؟

2) سوال بعدی در مورد این که میگن تا 2 تا اصل و 5 تا کپی رایگان هست. منظور از تا 2 تا اصل چی هست؟ 2 تا اصل مشابه (2 نسخه ترجمه رسمی یکسان) یا متفاوت (مثلا ترجمه رسمی سابقه کار و ترجمه رسمی کارشناسی) یا کلا هر اصلی؟ ریز نمرات مثلا کارشناسی (که مثلا 5 ترم روی 2 صفحه رسمی ترجمه شده) روی هم حساب میشه یا اینکه هر صفحه ای جدا؟ هزینه های تایید رو هم میخوام بدونم. و اینکه این هزینه ها رو به ریال میگیرن یا یورو؟

3) برای کسی که مدرک لیسانس داره و می خواد یه مدرک لیسانس دیگه اونجا بگیره طبیعتا گواهی قبولی توی آزمون سراسری لازم نیست درسته؟ چون تا جایی که میدونم این موضوع برای کسایی هست که مدرک دانشگاهی ندارن. می خواستم مطمئن شم. مرسی

Junior Member

سلام
    من همه مداركم را به انگليسي ترجمه كردم، مشكلي كه نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shaeri نمایش پست ها
    سلام
    من همه مداركم را به انگليسي ترجمه كردم، مشكلي كه نداره؟
    سلام نه عیبی نداره.

سلام
    میخواستم بدونم برای اینکه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی رو سفارت آلمان تایید کنه نیاز هستش که

اصل مدارک چه مُهر هایی داشته باشه ؟

ترجمه مدارک چه مُهرهایی داشته باشه ؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط kingzegon نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم برای اینکه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی رو سفارت آلمان تایید کنه نیاز هستش که

اصل مدارک چه مُهر هایی داشته باشه ؟

ترجمه مدارک چه مُهرهایی داشته باشه ؟

ممنون
    سفارت مهر امور خارجه براش مهمه تا تایید کنه مدارک رو و برای اینکه این مهر رو ترجمه ها بخورند باید اصل مدارک حداقل مهر ناحیه رو داشته باشند.گفتم حداقل چون بعضی استان ها مهر اموزش پرورش استان رو هم روی مدارک اصلی میخوان.
    پیشنهاد میکنم در هر صورت اول مهر ناحیه اگر نداره رو ببرید بگیرید و بعد هم اموزش پرورش کل استان.بعد بدید ترجمه.

Junior Member

سلام بچه ها
    برای تایید مدارک کپی رنگی باید باشه یا سیاه و سفید ؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)