صفحه 250 از 398 نخستنخست ... 150200240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260300350 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,491 تا 2,500 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

دوستان سلام
    من میخوام مدارک دیپلم و پیش دانشگاهیم رو ببرم که سفارت تایید کنه
    با توجه به اینکه بین 6 تا 9 ماه دیگه میخوام برای گرفتن پذیرش و این چیزها اقدام کنم، آیا این مرحله ی تایید مدارک توسط سفارت باید تو زمان خاصی انجام بشه یا اینکه من زودتر میتونم برم کارای تایید رو انجام بدم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kingzegon نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من میخوام مدارک دیپلم و پیش دانشگاهیم رو ببرم که سفارت تایید کنه
    با توجه به اینکه بین 6 تا 9 ماه دیگه میخوام برای گرفتن پذیرش و این چیزها اقدام کنم، آیا این مرحله ی تایید مدارک توسط سفارت باید تو زمان خاصی انجام بشه یا اینکه من زودتر میتونم برم کارای تایید رو انجام بدم ؟
    تایید سفارت تاریخ انقضا نداره اگه مدارکتون کامله برید همش رو تایید کنید تا راحت بشید

نقل قول نوشته اصلی توسط cheeng نمایش پست ها
    تایید سفارت تاریخ انقضا نداره اگه مدارکتون کامله برید همش رو تایید کنید تا راحت بشید
    خیلی ممنون از پاسختون
    در واقع علاوه بر اصل مدارک و ترجمه های مهر دارش باید یه درخواست پذیرشی چیزی جور کنم دیگه؟ مدرک دیگه ای که نمیمونه ؟

دوستان در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم ممنون می شم اگر راهنمایی کنید ,
    در سایت سفارت آلمان نوشته که :

" معافیت از پرداخت هزینه شامل دو نسخه ترجمه مدارک تحصیلی و مجموعا پنج نسخه کپی مدارک تحصیلی می شود "

میخواستم بدونم منظور از این جمله چی هستش ؟
    یعنی اینکه من فقط میتونم 2 تا مدرک رو به صورت رایگان بدم واسه تایید ؟
    بنده می خوام مدرک ( دیپلم + ریز نمرات 3 سال متوسطه ) و همچنین ( مدرک پیش دانشگاهی + ریز نمرات پیش دانشگاهی ) رو بدم سفارت برای تایید ،
    یعنی الان این ها 4 تا مدرک محسوب می شن که سفارت به صورت رایگان فقط 2 تاش رو تایید می کنه و دو تای دیگه ش شامل هزینه می شه ؟! اگر آره چقدر هست هزینش ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kingzegon نمایش پست ها
    دوستان در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم ممنون می شم اگر راهنمایی کنید ,
    در سایت سفارت آلمان نوشته که :

" معافیت از پرداخت هزینه شامل دو نسخه ترجمه مدارک تحصیلی و مجموعا پنج نسخه کپی مدارک تحصیلی می شود "

میخواستم بدونم منظور از این جمله چی هستش ؟
    یعنی اینکه من فقط میتونم 2 تا مدرک رو به صورت رایگان بدم واسه تایید ؟
    بنده می خوام مدرک ( دیپلم + ریز نمرات 3 سال متوسطه ) و همچنین ( مدرک پیش دانشگاهی + ریز نمرات پیش دانشگاهی ) رو بدم سفارت برای تایید ،
    یعنی الان این ها 4 تا مدرک محسوب می شن که سفارت به صورت رایگان فقط 2 تاش رو تایید می کنه و دو تای دیگه ش شامل هزینه می شه ؟! اگر آره چقدر هست هزینش ؟
    منظور اینه که تمام مدارک تحصیلی از دیپلم تا دکترا روی هم میشه یک دست مدرک تحصیلی.(منظور از نسخه همین دسته مدارک نه یک مدرک) حالا شما میتونی دو دست اصل ترجمه و 5 دست کپی از همین مدارک رو بدی سفارت رایگان تایید کنه یعنی روی هم 7 دست مدرک تایید شده میتونی بگیری. شما تمام این مدارکی که گفتی رو میتونی به همین شکلی که گفتم رایگان تایید کنی.

Junior Member

دوستان
    1. سفارت آلمان چند نسخه از مدرک زبان آلمانی رو به صورت رایگان تایید می کنه؟
    2. سفارت آلمان در بحث تعداد، بین اینکه مدرک زبان آلمانی به صورت مجزا باشه (4 برگ مجزا که هر برگ برای یک مدول باشه) با اینکه یک برگ شامل ریپورت تمامی بخش های هوقن، لزن، شقایبن و اشپقشن باشه تفاوتی در نظر می گیره یا نه؟ منظورم اینه که اگه مثلا سفارت 6 نسخه کپی از مدرک زبان رو به صورت رایگان تایید می کنه، وقتی یه نفر هوقن و لزن و اشپقشن و شقایبن رو به صورت مجزا ببره ، سفارت این چهارتا رو به عنوان یه نسخه تایید می کنه یا نه هر برگ مربوط به هر مدول رو یه نسخه حساب می کنه؟
    در ضمن من قبلا 5 نسخه از کل مدارک تحصیلیم رو به صورت رایگان به تایید سفارت رسوندم که مدرک زبان جز اونا نبوده (اینو می گم چون نمیدونم روی تایید مدرک زبان تاثیر داره یا نه)
    3. مدرک کاغذی از تافلم ندارم، آیا سفارت پرینت اکانتم توی ets رو تایید می کنه؟ اگه نه پس چطوری به دانشگاه های آلمان که کد تافل توی ای تی اس ندارن، ریپورت کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

سلام دوستان
    من دو تا سوال دارم.
    1) مدارک زبان آلمانی، برای روز مصاحبه باید به تایید سفارت برسه؟ یا فقط دو سری کپی ساده ازش با ارائه بقیه مدارک کفایت میکنه؟
    2) آبان ماه 93 من پنج سری مدرک تحصیلی رو به تایید سفارت رسوندم و دو سری اصل ترجمه مدارک تحصیلی که برای روز مصاحبه هم لازمه رو همون موقع همراه پنج سری کپی تایید سفارت کردم. الان میخوام بدونم که اگه مدرک زبان آلمانی باید به تایید سفارت برسه، میتونم دوباره با یه ایمیل از دانشگاه، کپی این مدارک رو هم تایید سفارت کنم یا نه؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    geology.ferdowsi of university at masshhad

سلام به همه دوستان
    من مدارک رو میخوام سفارت تایید کنه ولی خودم نمیتونم بیام. تو یک فایل پی دی اف که تو سایت سفارت هست گفته که قوم و خویش و دوست و اشنا هم میتونه مدارک رو بیاره. حالم سوالم اینه کسی تجربه مشابه داره؟ مثالا باید بهشون وکالت بدم یا همینجوری بیارن سفارت تایید میکنه؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezajam نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من مدارک رو میخوام سفارت تایید کنه ولی خودم نمیتونم بیام. تو یک فایل پی دی اف که تو سایت سفارت هست گفته که قوم و خویش و دوست و اشنا هم میتونه مدارک رو بیاره. حالم سوالم اینه کسی تجربه مشابه داره؟ مثالا باید بهشون وکالت بدم یا همینجوری بیارن سفارت تایید میکنه؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.
    نیاز به وکالت و اینا نداره، هرکسی می تونه بیاره واستون تایید کنه. مشکلی نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    geology.ferdowsi of university at masshhad

خیلی ممنون.
    من برا مستر میخوام اقدام کنم، خودم یک مستر دارم. این گواهی قبولی تو ازمون ارشد رو باید از سنجش بگیرم و ببرم سفارت برا تایید؟یعنی لازمه و واجبه بگیرمش؟ هنوز دانشگاهی بهم نگفته همیچنین چیزی بدم، تو پست ها دیدم این موضوع رو ولی متوجه نشدم که چیه قضیه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)