صفحه 268 از 398 نخستنخست ... 168218258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277278318368 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,671 تا 2,680 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_aria نمایش پست ها
    اگه خود شخص امکانش هست که تایید نکنن. کاملا بیتگی به افسر مربوطه داره... ولی من دیده بودم کسانی بستگانشون اومدن و براشون تایید کردن.
    افسر مربوطه؟؟؟ مگه افسر مدارک رو چک میکنه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط omidaskari69 نمایش پست ها
    افسر مربوطه؟؟؟ مگه افسر مدارک رو چک میکنه؟
    بله، پذیرش یا مکاتباتتون با یونی رو،کپی هارو و اصل مدرک و ...
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    من دو سری اصل ترجمه کردم با مهر دادگستری و خارجه و پنج سری از روشون کپی گرفتم سئوالم اینه آیا برای تایید سفارت در مورد اون پنج سری کپی، کپی ها باید برابر اصل شده باشند تا تایید شن یا اینکه فقط کپی ساده از ترجمه اصلی کافیه؟
    بابام همیشه می گه: تو زندگی هیچی نمیشی، فکر کنم بابام راست می گه
    اگر میلیمتری ناامید بشی، کیلومتری به فنا رفتی!(بزرگان فروم)

Junior Member

دوستای عزیز سلام. کسی میدونه سفارت آلمان برای تایید اصل هر مدرک چقدر میگیرن ازمون؟ و به یورو میگیرن یا به پول خودمون؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kita نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو سری اصل ترجمه کردم با مهر دادگستری و خارجه و پنج سری از روشون کپی گرفتم سئوالم اینه آیا برای تایید سفارت در مورد اون پنج سری کپی، کپی ها باید برابر اصل شده باشند تا تایید شن یا اینکه فقط کپی ساده از ترجمه اصلی کافیه؟
    سلام

فقط کپی ساده که عین مدارک اصلی باشند یعنی پشت و رو دقیقا کپی مدارک اصلی باشند.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

من همین دو روز پیش رفتم سفارت برای تایید مدارک . یه بار دیگه هم ۲۷ April تایید کرده بودم . برای همین با خودم یورو برده بودم ولی گفتش که هزینه رو به تومان میگیرن .یک پک اصل رو رایگان تایید کرد ولی برای کپی ها ، تعداد صفحات هر پکو شمرد و برای من هر پک شد ۵۳۱ هزار تومان که نقدم میگیره.نامه دانشگاه هم ازم خواست .

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - موسسه آموزش عالی صنعتی فولاد

سلام به همه

یه سوالی دارم، من اسفند مدارک دانشگاهی رو تایید کردم اما مدرک دیپلم و پیش رو تایید نکردم، و الان پذیرش دارم و دوشنبه آینده وقت سفارت دارم
    برای تایید ترجمه مدرک دیپلم و پیش و کارنامه هاشون، با نامه پذیرشم برم یا با دانشگاه مکاتبه کنم؟
    تو نامه پذیرش، چون برای کلاس زبانه هیچ مدرکی رو قید نکرده که داشته باشم. این مهمه اصلا؟
    اگه بهشون همه داستان رو بگم ازم پول میگیرن؟؟
    بهم گفتن با ی دانشگاه دیگه مکاتبه کن و ایمیلتو ببر و نگو قبلا مدارک دانشگاهی رو تایید کردی اما میترسم چک کنن و بعد بدتر شه
    ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید

Junior Member

سلام دوستان. آقا کسی میدونه برای همسر بنده که میخواد به عنوان همراهم مصاحبه سفارت بده، تایید کپی بعضی مدارک مثل شناسنامه یا سند ازدواج ضروریه؟ آخه توی چگ لیست پیوست همسر نوشته یک عدد کپی تایید شده و یک عدد کپی ساده!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - موسسه آموزش عالی صنعتی فولاد

نقل قول نوشته اصلی توسط steppenwolf نمایش پست ها
    سلام به همه

یه سوالی دارم، من اسفند مدارک دانشگاهی رو تایید کردم اما مدرک دیپلم و پیش رو تایید نکردم، و الان پذیرش دارم و دوشنبه آینده وقت سفارت دارم
    برای تایید ترجمه مدرک دیپلم و پیش و کارنامه هاشون، با نامه پذیرشم برم یا با دانشگاه مکاتبه کنم؟
    تو نامه پذیرش، چون برای کلاس زبانه هیچ مدرکی رو قید نکرده که داشته باشم. این مهمه اصلا؟
    اگه بهشون همه داستان رو بگم ازم پول میگیرن؟؟
    بهم گفتن با ی دانشگاه دیگه مکاتبه کن و ایمیلتو ببر و نگو قبلا مدارک دانشگاهی رو تایید کردی اما میترسم چک کنن و بعد بدتر شه
    ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید
    من رفتم و بهشون گفتم اسفند اومدم و نامه پذیرش رو نشون دادم، البته کارمند اون قسمت گفت چون پذیرش داری کپی برات تایید نمی کنیم، اما من ی نسخه اصل مدارکی که همراهم بود دنبالم بود، گفت اگر ویزات اوکی شه ی نسخه دیگه هم برات تایید می کنیم.
    این رو هم برای ثبت در تاریخ نوشتم که شاید برای آیندگان مفید باشه.

Junior Member

سلام دوستان برای سفارت ترجمه شناسنامه هم نیاز هست؟ در بعضی از پست ها قید کردن نیاز نیست اما بعضی از دوستان ترجمه شناسنامه رو انجام دادم. هفته آینده نوبت سفارتم هست لطفا اگر این پست رو مشاهد کردید جواب بدید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)