صفحه 272 از 398 نخستنخست ... 172222262263264265266267268269270271272273274275276277278279280281282322372 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,711 تا 2,720 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام
    وقتی مثلا یه دانشگاهی از طریق یونی اسیست پذیرش می ده ، من چطور باید نامه دانشگاه داشته باشم که بتونم مدارک ترجمه شده رو رایگان به تایید سفارت برسونم ؟ راه فرستادن یه ترجمه رایگان به یونی اسیست (با تایید سفارت ) چیه ؟
    یا منظور از نامه دانشگاه چیه که اونو ببرم سفارت که رایگان 5 سری کپی رو تایید کنه ؟ دانشگاه مدارکی که می خواد رو زده تو سایتش ، اگه شرایطش بود می فرستیم ! اونها که درخواست نمی دن مدارک بفرست !

سلام دوستان
    منظور از داشتن نامه برای گرفتن و کپی برابر اصل کردن رایگان 5 سری کپی ترجمه ها توسط سفارت چیه ؟
    چه نامه نگاری با دانشگاه ؟ پذیرش ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Kourosh1991 نمایش پست ها
    بله ، این ترتیب:
    1- اصل فارسی
    2- اصل ترجمه
    3-کپی ها:
    الف- کپی گذرنامه (امضا شده قبل کپی گرفتن)
    ب- اگه مدرک زبان آلمانی داری از گوته
    ج - کپی بقیه ی مدارکت

** کپی ها هم کپی اصل فارسی باشند هم ترجمه.
    **کپی ها دسته بندی باشند.(هر سری کامل از کپی مدارکت به همون ترتیب که اصل ترجمه هات هستند )

اینم زیاد مهم نیست که ترتیب مدارک چطوری باشند چون سایت سفارت هم چیزی نگفته ! ولی خوب به یه ترتیب منطقی بچینشون بهتره ، بیشتریا میگند از آخرین مدرک شروع کن .

مثلا اینطوری میشه یک سری کامل کپی مدارک مدارک :

کپی پاسپورت (امضا شده قبل کپی گرفتن)
    کپی مدرک زبان آلمانی (اگه موجوده)
    کپی ترجمه دانشنامه فوق
    کپی اصل دانشنامه فوق
    کپی ترجمه ریز نمره ی فوق
    کپی اصل ریز نمره ی فوق
    کپی ترجمه دانشنامه کارشناسی
    کپی اصل دانشنامه کارشناسی
    کپی ترجمه ریز نمره ی کارشناسی
    کپی اصل ریز نمره ی کارشناسی
    کپی ترجمه مدرک پیش دانشگاهی
    کپی اصل مدرک پیش دانشگاهی
    کپی ترجمه ریز نمره ی پیش دانشگاهی
    کپی اصل ریز نمره ی پیش دانشگاهی
    کپی ترجمه مدرک دبیرستان
    کپی اصل مدرک دبیرستان
    کپی ترجمه ریز نمره ی دبیرستان
    کپی اصل ریز نمره ی دبیرستان
    کپی ترجمه ی شناسنامه
    کپی اصل شناسنامه

**من خودم از مدرک دبیرستان چیده بودم کسی هم چیزی نگفت ، یعنی برعکس این یجورایی.
    با سلام برای دانشگاه اشتوتگارت که
    • High School Diploma (original translated (english or german) and validated
    • خواسته یعنی مدرک دیپلم آیا نیازی به ریزنمران دبیرستان و پیش دانشگاهی هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

نقل قول نوشته اصلی توسط ubermensch3 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منظور از داشتن نامه برای گرفتن و کپی برابر اصل کردن رایگان 5 سری کپی ترجمه ها توسط سفارت چیه ؟
    چه نامه نگاری با دانشگاه ؟ پذیرش ؟
    به عنوان مثال شما ایمیل زدید از اینترنشنال آفیس دانشگاتون پرسیدید که آیا مدارکی که من برای شما میفرستم باید به تایید سفارت رسیده باشن و یا با کپی های ساده هم میتونم اپلی کنم؟ و دانشگاه در جواب ایمیلتون میگه که مدارکی که برای ما میفرستید باید تایید سفارت شده باشن.
    این ایمیلارو پرینت بگیرید میشه همون نامه نگاری و البته وقتی اول توی پرتال آنلاین دانشگاتون هم اپلی میکنید،در آخر یه پی دی اف بهتون میده که باید اون پی دی اف رو هم همراه مدارک برای دانشگاه پست کنید،اگر اون پی دی اف رو هم جهت محکم کاری پرینت بگیرید و با خودتون ببرید دیگه مطمئن تر هستش.(من خودم هم پرینت اون فایل پی دی اف و هم ایمیلی که با دانشگاه صحبت کرده بودم رو به سفارت نشون دادم و برام رایگان کپی ها رو و اصل رو تایید کردن.)

Junior Member

دوستان به کمکتون نیاز دارم،صبح میخوام برم واسه تایید سند ازدواج، چند روز دیگه هم مصاحبه دارم،سوالم آینه که چیا لازمه ببرم؟ اصل سند، و ترجمه وشناسنامه ها؟من انگلیسی ترجمه کردم اشکال نداره؟ شناسنامه ها هم نیاز به ترجمه و تایید دارن؟؟

Junior Member

سلام
    متاسفانه از کامنتها من متوجه نشدم، چطور میشه کپی ترجمه رو رایگان تاییدیه گرفت! باید برای تایید ۵ کپی ترجمه ۵ اپلیکیشن( پی دی اف درخواست) از ۵ دانشگاه داشته باشم؟
    و برای گرفتن تاییدیه مدارک باید حتما خود شخص هم حضور داشته باشه؟ همچنین مدرک خاصی میخوان مثلا پاسپورت و یا..؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Zaghs نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه از کامنتها من متوجه نشدم، چطور میشه کپی ترجمه رو رایگان تاییدیه گرفت! باید برای تایید ۵ کپی ترجمه ۵ اپلیکیشن( پی دی اف درخواست) از ۵ دانشگاه داشته باشم؟
    و برای گرفتن تاییدیه مدارک باید حتما خود شخص هم حضور داشته باشه؟ همچنین مدرک خاصی میخوان مثلا پاسپورت و یا..؟
    خیر لازم نیست 5 تا پذیرش یا مکاتبه با دانشگاه داشته باشید ... یک پذیرش و یا یک نامه مکاتبه با دانشگاه ..همین ای میل های معمولی که به دانشگاه میزنید و اونا هم شرایط پذیرش رو عنوان می کنند هم کفایت می کنه

خیر خود شخص لازم نیست اون روزی که من رفتم پدر و یا مادر ها هم اومده بودن برای تایید مدارک فرزندشون .. بله پاسپورت امضا شده رو باید ببرید. بهتره قسمت تایید مدارک سفارت رو قبل از رفتن با دقت بخونید و ترتیب مدارک رو رعایت کنید.

دوستان من به امید خدا میخوام آخرای آذربرم برا تایید مدارک سفارت.آیا می تونم مدارک همسرم رو هم با خودم ببرم.بعد یه سوال دیگه چه روز هفته خلوت تره؟(دوستانی که روزای مختلف رفتن بگن)بعد کلا آخرای آذرخلوته؟عقدنامه باید به آلمانی باشه یا انگلیسی؟اگه انگلیسی میشه که دیگه ترجمه نکنم.یه ذره دلشوره دارم چون از شعرستان میام ومیترسم همون روز کارم نشه ضمنا صبح خیلی زود هم نمی تونم بیام 6 میتونم اونجا باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    دوست عزیز سفارت ترجمه هر مدرکی رو که بیشتر از یکسال از ترجمه اش گذشته باشه تأیید نمیکنه. دلیلش هم مهرهای وزارت خارجه و دادگستری هستش که سال به سال عوض میشه. ولی وقتی سفارت مدرکی رو تأیید کنه 10 سال هم از روش بگذره همچنان معتبره.
    هر دانشگاهی هم توی فهرست مدارک مورد نیازش این معادل رو یک جور مینویسه؛ معمولاً معادل هایی مثل certified و authorized و authenticated و معادلهایی از این دست به کار میره.
    ضمن اینکه اصل مدارک رو سعی کنین برای مراحل اولیه اپلای کردن هیچ جا نفرستید چون بهتون برگردونده نمیشه؛ و شما روز مصاحبه حداقل به یک نسخه اصل از ترجمه مدارکتون نیاز دارید چون سفارت ازتون میگیره. اکثر دانشگاه ها هم برای ثبت نام یک نسخه اصل از ترجمه تون رو درخواست میکنن. بنابراین اگر شما اصل مدارکتون رو برای اپلای کردن بفرستید مجبورید دوباره برای درخواست ویزا دادن و ثبت نام دانشگاه دو نسخه اصل دیگه از دارالترجمه بگیرید و تأیید سفارت کنید.
    مرسی ازجوابتون اما یه PDF دیدم که در اون نوشته سفارت مدارک احوال شخصی که تا یه سال پیش ترجمه شده ومدارک تحصیلی که تا دو سال پیش ترجمه شده باشند رو تایید می کنه
    کسی اصلا بوده که ترجمه قدیم برده باشه وتایید نکرده باشند؟

Junior Member

بله من ديدم خودم ، كساني كه مداركشون بيش از ٢ سال از ترجمش گذشته بود ، يا حتي كمتر از ٢ سال بود ولي تو اون فاصله مهر تغيير كرده بود رو سفارت تاييد نكرد مداركشون رو

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)