صفحه 274 از 398 نخستنخست ... 174224264265266267268269270271272273274275276277278279280281282283284324374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,731 تا 2,740 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

مرسی ازپاسختون.پس واسه محکم کاری می پرسم دیپلمتون بعد ریزنمرش وپیش دانشگاهی وریزنمرش(4 تا مدرک)توی یه پک گیره شده بودند به هم؟ مهردادگستری وخارجه روی تمام صفحاتش خورده بود یا اینکه اگه روی یه برگشم بخوره واسه اینکه به هم پک هستن قبوله؟ممنون
    بله دوست عزیز.برای من هم همینطور بود.چون پرچ پلمپ شده اس قبول دارند.

Member maryasaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    gestion financière

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_boy نمایش پست ها
    باید دو سری ترجمه بشه و هر دوتاشون هم باید مهر دادگستری و امور خارجه رو داشته باشن.
    سلام
    چرا باید دو نسخه باشه ؟ ترجمه فقط باید آلمانی باشه ؟
    جایی ثبت می کنند که مدارک شما را تایید کردند ؟

Junior Member

پیش فرض بخش تایید مدارک سفارت

دوستان یه سوال! سفارت تعطیلات کریسمس داره؟ منظورم اینه یه تاریخای خاصی تعطیله بخاطر کریسمس؟
    ویرایش توسط omid2015 : January 1st, 2016 در ساعت 10:12 AM دلیل: نظم

Junior Member

سلام.
    دوستان، باید دو سری اصل ترجمه + اصل مدارک + ۵ سری کپی ببرم ؟

چون این طور که متوجه شدم یک سری اصل ترجمه تایید شده برای ثبت نام و یک سری برای تحویل به سفارت در روز مصاحبه است. میخوام بدونم امکانش هست اصل ترجمه رو یک سری ببرم؟
    یعنی برای روز مصاحبه هم باید تایید شده تحویلشون بدیم؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط terrmeh نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان، باید دو سری اصل ترجمه + اصل مدارک + ۵ سری کپی ببرم ؟

چون این طور که متوجه شدم یک سری اصل ترجمه تایید شده برای ثبت نام و یک سری برای تحویل به سفارت در روز مصاحبه است. میخوام بدونم امکانش هست اصل ترجمه رو یک سری ببرم؟
    یعنی برای روز مصاحبه هم باید تایید شده تحویلشون بدیم؟؟
    اره درست متوجه شدین..با یک سری هم کاره ویزاتون راه میوفته بشزط اینکه دانشگاه ازتون کپی تایید شده قبول کنه..بهترین کار بردن دو سری هست اگه پذیرش دارین ...اصلا به استرسش نمیارزه یک سری ببرین...اگرم تاره میخاین اپلای کنین ۵تا کپی هم با خودتون ببرید.

سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید . من کارشناسی ارشدمو از اوکراین گرفتم و خواستم بدونم این روال تأیید ریز نمرات برای من چه طوری .از ریزنمرت لیسانس و فوقم هفتا کپی‌ انگلیسی‌ که هرکدوم تأیید وزارت علوم اوکراین شده دارم .آیا این برای تأیید توسط سفارت کفایت می‌کنه؟

Junior Member

پیش فرض بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط benmirmiran نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید . من کارشناسی ارشدمو از اوکراین گرفتم و خواستم بدونم این روال تأیید ریز نمرات برای من چه طوری .از ریزنمرت لیسانس و فوقم هفتا کپی‌ انگلیسی‌ که هرکدوم تأیید وزارت علوم اوکراین شده دارم .آیا این برای تأیید توسط سفارت کفایت می‌کنه؟
    فقط مدارکتون بعد از اینکه مهر ارزشیابی ورازت علوم خورد ببر ورازت امور خارجه تاییدش کنن و روز مضاحبه دو تا کپی ازش با خودت ببر...این مدرکو فقط سفارت المان تو اوکراین میتونه تایید کنه.
    ویرایش توسط omid2015 : December 13th, 2015 در ساعت 02:37 PM دلیل: نظم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط theblueone نمایش پست ها
    اره درست متوجه شدین..با یک سری هم کاره ویزاتون راه میوفته بشزط اینکه دانشگاه ازتون کپی تایید شده قبول کنه..بهترین کار بردن دو سری هست اگه پذیرش دارین ...اصلا به استرسش نمیارزه یک سری ببرین...اگرم تاره میخاین اپلای کنین ۵تا کپی هم با خودتون ببرید.
    ممنون از پاسختون. بنده تازه قراره اپلای کنم.. یعنی ۲ سری ترجمه و ۵ سری کپی ؟!! چون ظاهرا ۵ سری میشه تایید رایگان گرفت ولی چیزی که شما فرمودین در مجموع میشه ۷ سری.
    نباید ۳ سری کپی باشه که در مجموع ۵ تا تایید بگیرم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

سلام دوستان
    کسی اطلاع دقیق داره که مدارکی که برای تایید به سفارت میدیم رو فرداش باید بریم بگیریم ؟ اصلا امکان نداره همون روز بهمون برگردونن؟ چون من از شهر دیگه میخوام برم تهران . خواهشا اگه مطمئنید بگید

نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0ozar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاع دقیق داره که مدارکی که برای تایید به سفارت میدیم رو فرداش باید بریم بگیریم ؟ اصلا امکان نداره همون روز بهمون برگردونن؟ چون من از شهر دیگه میخوام برم تهران . خواهشا اگه مطمئنید بگید
    سلام،
    نه دوست عزیز،همون روز تحویل نمیدن مگر مواردی مثل اینکه هزینه تایید حدود 170 تومن پرداخت کنید.
    دیدم کسایی که مشکل شمارو داشتن و انسانانه خواستن که همون روز تحویل بدن!اما کو انسان!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)