صفحه 277 از 398 نخستنخست ... 177227267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286287327377 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,761 تا 2,770 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط sdsab22 نمایش پست ها
    دوست عزیز امکان داره فقط دانشنامه و ریز نمرات فوق لیسانس رو به تنهایی با ایمیل دانشگاه مجانی تایید کنند یا همه مدارک مثل لیسانس و دیپلم هم باید باشه تا تایید کنند؟ من برای بلو کارت میخوام ولی نمیخوام 170 بدم. بنظرتون چکار کنم؟
    اونها میگن که در هر ترم فقط یک بار رایگان مدرک تایید میکنن. چه همه مدارک تحصیلی باشه چه
    فقط دانشنامه و ریز نمرات فوق لیسانس. هرچی رو هم بدی اصلهای ترجمه ها رو نه ، ولی همه کپی هاش رو کاملن به هم منگنه می کنن. در کل اگه بعدش بخوای مدارک دیگه ای مثل لیسانس یا دیپلم یا گواهی رتبه و... بدی ، اونوقت مجبوری پول بدی چون در هر ترم فقط یه با میشه رایگان تایید کرد.
    به نظرم اگه بقیه رو نمی خوای (مثلا برای ثبت نام دانشگاه یا ویزا) وفقط همین دوتا رو لازم داری یه ایمیل بزن به یه دانشگاهی که اونها بگن مدارک تایید شده می خوان، همون رو ببر مدارکتو تایید کن

نقل قول نوشته اصلی توسط minaN91 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال! سفارت تعطیلات کریسمس داره؟ منظورم اینه یه تاریخای خاصی تعطیله بخاطر کریسمس؟
    تو سایت یه جایی تعطیلات رو نوشته. فقط چند روز خاص تعطیله و کلا برای کریسمس خیلی تعطیل نیستن. همونطور که برای نوروز هم خیلی تعطیل نیستن یکی دو روز کلا. فقط مناسبتهای خیلی مهم دو کشور ایران و آلمان رو تعطیل میکنن اون هم نه پشت سر هم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asemoon_shab نمایش پست ها
    شما اگه فقط بگی برای یونی اسیست می خوای اپلای کنی فقط دو سری ترجمه اصلی و نهایتا یه سری کپی برات تایید می کنه که برای اون هم باید اپلیکیشن فرم یونی اسیست رو پرینت بگیری ببری. راه ساده ترش اینه که با یکی دو تا دانشگاه ایمیل ساده بزنی که من می خوام اپلای کنم و شما چه مدارکی می خواید و اونها هم برات بنویسن که مدارکت باید certified شده باشه. می تونی حتی به مسئول دانشگاه بگی که لازم داری که اونها بگن که باید مدارک تایید شده باشه . اونها اغلب آدمهای خوبی اند و اگه مشکل رو توضیح بدی یه ایمیل که توش نوشته شده باشه باید ریزنمرات و مدارک تحصیلی ات تایید شده باشه بهت میزنن. در این صورت با خیال راحت و بدون پرداخت هیچ پولی میری سفارت. فقط نکته اینکه ایمیلت باید جوری پرینت گرفته شده باشه که تاریخ مکاتبات توش مشخص باشه.

خیلی ممنون .حتما شروع می کنم به فرستادن ایمیل

Junior Member

چند مورد در مورد تجربه شخصی خودم که فکر مبکنم به درد دوستان بخوره عرض می کنم:

1- اگر یک باجه برا تایید مدارک کار کنه (که اغلب اینجوریه) کلا 15 -16 نفر مدارکشون تایید میشه به بقیه وقت نمیرسه، من اواخر آذر ساعت 7 صبح رفتم سفارت، آخرین نفری بودم که مدارکم تایید شد. تایید مدارک رو برا روزای آخر نگه ندارین.
    2- روزهای تعطیل رسمی ایران، سفارت اغلب تعطیل نیس و بهترین زمان برا کارای مربوط به سفارته(خلوت میشه سفارت)
    3- برا دوستانی که Accept دارن صرفا دو سری تایید مدارک می کنن.
    4- برا روز مصاحبه، حدالامکان اول وقت اونجا باشین، اونها فقط تاریخ مصاحبه رو چک میکنن و اجازه ورود میدن. پروسه زمانبره.
    5-برا روز مصاحبه طبق چک لیست سایت و به همون ترتیب، تو یه دسته مدارک اصل مرتب کنین و تو دسته دوم کپی اونها رو. (خیلی حساس اند به این موضوع)

کلا بد اخلاق اند، حدالامکان تکمیل برید تا نیاز نشه غر بشنوید یا تحقیرتون کنن.

با ارزوی موفقیت برا همه تون

Junior Member

سلام. من امروز صبح رفتم برای تایید مدارک.
    1) خیلی شلوغه. من ساعت چهار و نیم رسیدم نفر هشتم لیست شدم! تا ساعت هفت و نیم آمار به نزدیک پنجاه نفر رسید.
    2) این هفته بخاطر سال نو سفارت نیمه تعطیله و مدارک تایید شده را یکشنبه آینده تحویل میدن. مگر اينکه شرایط اضطراری باشه.

سلام دوستان،
    یه سوالی داشتم. من یک سری ترجمه کامل از مدارک تحصیلیم به زبان اینگیلیسی دارم که میخوام برای ویزا ارائه بدم. میخواستم بدونم میشه یکسری دیگه از مدارک (که میخوام تحویل دانشگاه بدم) به آلمانی ترجمه بشه؟ ینی مشکلی نداره اگر یکسری ترجمه به اینگلیسی و سری دیگه به آلمانی باشه؟

و اینکه برای تایید رایگان فقط نامه پذیرش کافیه یا حتما باید نامه ای از طرف دانشگاه باشه که ذکر کنه چه مدارکی میخوان؟

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

سلام دوستان
    کپی پاسپورت رو نیازه تایید کنه سفارت ؟ یعنی برای پذیرش که پست میکنیم به دانشگاه ، باید کپی پاسپورت رو هم تایید سفارت کنیم؟!!!!

Junior Member

سلام دوستان من میخوام اپلای کنم پنج تا دانشگاه پیدا کردم
    1)باید پنج سری ترجمه کنم مدارکمو ؟ یا دو سری ترجمه کنم برا سفارت و برا دانشگاه ها کپی تایید شده سفارت بفرستم ؟
    2)من مدک دیپلم و پیش دانشگاهی رو دارم ریز نمراتش رو باید برم مدرسه بگیرم ؟ آیا برا پذیرش لازمه ؟ ریز نمراتی که مدرسه مهر میکنه قابل ترجمه هست ؟
    دو تا از دانشگاه ها از طریق یونی اسیست باید بفرستم
    ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0ozar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کپی پاسپورت رو نیازه تایید کنه سفارت ؟ یعنی برای پذیرش که پست میکنیم به دانشگاه ، باید کپی پاسپورت رو هم تایید سفارت کنیم؟!!!!
    سلام

اگه بدین براتون تایید می کنن. من داده بودم و برام تایید کردند. به نظرم بهتره باشه.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elfy نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام اپلای کنم پنج تا دانشگاه پیدا کردم
    1)باید پنج سری ترجمه کنم مدارکمو ؟ یا دو سری ترجمه کنم برا سفارت و برا دانشگاه ها کپی تایید شده سفارت بفرستم ؟
    2)من مدک دیپلم و پیش دانشگاهی رو دارم ریز نمراتش رو باید برم مدرسه بگیرم ؟ آیا برا پذیرش لازمه ؟ ریز نمراتی که مدرسه مهر میکنه قابل ترجمه هست ؟
    دو تا از دانشگاه ها از طریق یونی اسیست باید بفرستم
    ممنون از پاسختون
    سلام

۱. دو سری ترجمه رسمی کافیه و برای دانشگاه ها کپی تایید شده سفارت رو بفرستین.
    ۲. من از مدرسه گرفتم و برای بعضی دانشگاهها لازمه. در کل بودنش بهتره. ریز نمراتی که مدرسه مهر میکنه باید توسط آموزش و پرورش تایید بشه.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)