صفحه 278 از 398 نخستنخست ... 178228268269270271272273274275276277278279280281282283284285286287288328378 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,771 تا 2,780 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط vanooshe1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یه سوالی داشتم. من یک سری ترجمه کامل از مدارک تحصیلیم به زبان اینگیلیسی دارم که میخوام برای ویزا ارائه بدم. میخواستم بدونم میشه یکسری دیگه از مدارک (که میخوام تحویل دانشگاه بدم) به آلمانی ترجمه بشه؟ ینی مشکلی نداره اگر یکسری ترجمه به اینگلیسی و سری دیگه به آلمانی باشه؟
    سلام
    اصولا نباید مشکلی باشه ولی ممکنه ازتون توضیح بخوان چرا هر دو تا رو یه جور ترجمه نکردین. در کل یه کم عجیب به نظر می رسه ولی تناقض یا مغایرتی با قوانین تایید نداره. بهتره اگه می خواین این کار رو انجام بدین از سفارت هم بپرسین تا مشکلی پیش نیاد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط vanooshe1366 نمایش پست ها
    و اینکه برای تایید رایگان فقط نامه پذیرش کافیه یا حتما باید نامه ای از طرف دانشگاه باشه که ذکر کنه چه مدارکی میخوان؟
    نامه پذیرش کافیه. چند پست قبلی رو هم بخونین اطلاعات مفیدی دارن.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

Junior Member

سلام بچه ها.
    من چک پرینت ترجمه شناسنام رو از مترجم گرفتم.4سال پیش هم ترجمه کرده بودم.با اون مقایسه کردم اصلا شبیه نیست.ترجمه جدید همه تو جدول نوشته شده و متن نداره.
    ممنون میشم اگه بگید مال شما هم این جوری هست یا نه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط einzig نمایش پست ها
    سلام بچه ها.
    من چک پرینت ترجمه شناسنام رو از مترجم گرفتم.4سال پیش هم ترجمه کرده بودم.با اون مقایسه کردم اصلا شبیه نیست.ترجمه جدید همه تو جدول نوشته شده و متن نداره.
    ممنون میشم اگه بگید مال شما هم این جوری هست یا نه؟
    سلام
    فرم واحدی برای تمام دارالترجمه ها وجود نداره. هر دارالترجمه ای قالب و سبک خودشو داره. مشکلی نداره.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام دوستان.
    یه سوال شاید خیلی ساده ولی ممنون میشم راهنمایی کنید:
    این ترجمه ای که دارالترجمه به ما میده به اصطلاح پرچ شده هست و نباید مهم ر مومش رو باز کرد. حالا واسه کپی ها برگه های کپی مون طبیعتا جداجدا میشن، لازم نیس مثلا واسه اینکه شبیه پک داراترجمه باشه میخشون کنیم؟ مثات ترجمه ریز دیپلم پرچ شده س، حالا کپی هاش رو همون تک برگی پشت سرهم بذاریم بدون میخ و اینا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aze89 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یه سوال شاید خیلی ساده ولی ممنون میشم راهنمایی کنید:
    این ترجمه ای که دارالترجمه به ما میده به اصطلاح پرچ شده هست و نباید مهم ر مومش رو باز کرد. حالا واسه کپی ها برگه های کپی مون طبیعتا جداجدا میشن، لازم نیس مثلا واسه اینکه شبیه پک داراترجمه باشه میخشون کنیم؟ مثات ترجمه ریز دیپلم پرچ شده س، حالا کپی هاش رو همون تک برگی پشت سرهم بذاریم بدون میخ و اینا؟
    سلام . نه برای کپی ها نیاز نیست پرچ شده باشند و به همون صورتی که گفتید تک برگی پشت سرهم بدون میخ.

Junior Member

یه سوال دیگه من پس فردا می خوام برم واسه تایید. رسیدم اونجا اگه صف بود باید اسمم رو با شماره بنویسم که برم تو صف یا همینطور با بقیه تو صفیها شفاهی حلش می کنیم؟
    الانم که هوا خییییلی سرده، این صفی که میگن احتتمالا همون بیرونه؟ ینی یخ زدیم رفتیم؟

Junior Member

پیش فرض بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط aze89 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه من پس فردا می خوام برم واسه تایید. رسیدم اونجا اگه صف بود باید اسمم رو با شماره بنویسم که برم تو صف یا همینطور با بقیه تو صفیها شفاهی حلش می کنیم؟
    الانم که هوا خییییلی سرده، این صفی که میگن احتتمالا همون بیرونه؟ ینی یخ زدیم رفتیم؟
    ازه بیرون در سفر تو فضای آزاد هست. هر کی زودتر اومد اسمشو مینویسه و به ترتیب میرن داخل. ولی فکر نکنم الان تعدا بچه هایی که برای تایید میرن زیاد باشن. در هرصورت باید زودتر بری

اره همون ظور که گفتی باید اسامی به ترتیب نوشته بشه و طبق همون انجام بشه. و این صف بیرون در سفارت هستش.
    ویرایش توسط omid2015 : January 5th, 2016 در ساعت 01:39 PM دلیل: ترکیب پست ها

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

سلام دوستان .
    دوستانی که از مشهد میخوان برن تهران برای تایید مدارک ، به من یه پیام بدن ، چون من هم میخوام برم واسه فردا ، هماهنگ کنیم با هم که یکیمون بره هزینه ها نصف بشه .
    یک خبر هم بدم که من هفته پیش سه شنبه رفتم . فوق العاده شلوغ بود . من 5 صبح که رسیدم اونجا نفر 50 ام بودم و اونروز فقط تا نفرات 24 رفتند . این روز ها که هم فقط یک کارمند هست و هم نزدیک به اتمام deadline دانشگاه هاست باید از 8 شب قبلش تا فردا صبح کنار خیابون تو صف باشی

Junior Member

بله دوست منم رفت گفتش شلوغ بوده. البته خودم دو ماه پیش رفتم فقط 15 نفر بودیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

از وضعیت صف و ساعات کاری هم اینجور براتون بگم که اونها از ساعت 7.5 صبح تا 10 صبح کار میکنند و این روز ها هم با یک کارمند هستند از ساعت 8 شب قبلش لیست نوشته میشه و ملت صف تشکیل میدن و اگه تا صبح اونجا نباشی از تو لیست حذف میشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)