صفحه 281 از 398 نخستنخست ... 181231271272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291331381 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,801 تا 2,810 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام خدمت همه دوستان
    من اخیرا یک قرارداد کاری با یک شرکت در آلمان بستم و در حال حاضر خودم در ایران هستم.
    جهت گرفتن BlueCard و اخذ ویزا نیاز به تایید مدارک دانشگاهی خودم دارم.
    اینجا دوستان مطالب زیادی رو مطرح کردن ولی چون من برای اقامت کاری میخوام اقدام کنم شاید وضعیت برای من و امثال من یکم تفاوت داشته باشه.(بیشتر در مورد پذیرش دانشگاه در آلمان و مدارک مورد نیاز برای دانشگاه مقصد صحبت شده)

سوال من اینه که جهت تایید مدارک دانشگاهی (طبق بندی که در داکیومنت سفارت آلمان جهت اخذ ویزای بلند مدت شغلی اومده و باید مدارک تایید بشن) به منظور صدور ویزای کاری و BluCard دقیقا کدوم مدارک رو باید برای ZAB به صورت پستی ارسال کنم.
    آیا گواهی دیپلم و ریزنمرات دیپلم و نیز گواهی پیش دانشگاهی و ریز نمرات پیش دانشگاهی هم باید برای تایید ارسال بشه؟
    آیا برای هدف ویزای کاری نامه قبولی در کنکور هم جهت تایید ZAB باید براشون ترجمه و ارسال بشه؟
    و یا فقط ترجمه دانشنامه و ریز نمرات دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد که به زبان آلمانی توسط یک مترجم رسمی ترجمه شده و به تایید وزارت خارجه ایران و دادگستری رسیده فقط باید ارسال بشه ونیاز به مدارک دیگه ای نیست؟

ممنون میشم دوستان مطلع من و بعضی از دوستان دیگه ای که تو این مورد سوال دارن رو راهنمایی بفرمایند؟

متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط sjhosseini نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    من اخیرا یک قرارداد کاری با یک شرکت در آلمان بستم و در حال حاضر خودم در ایران هستم.
    جهت گرفتن BlueCard و اخذ ویزا نیاز به تایید مدارک دانشگاهی خودم دارم.
    اینجا دوستان مطالب زیادی رو مطرح کردن ولی چون من برای اقامت کاری میخوام اقدام کنم شاید وضعیت برای من و امثال من یکم تفاوت داشته باشه.(بیشتر در مورد پذیرش دانشگاه در آلمان و مدارک مورد نیاز برای دانشگاه مقصد صحبت شده)

سوال من اینه که جهت تایید مدارک دانشگاهی (طبق بندی که در داکیومنت سفارت آلمان جهت اخذ ویزای بلند مدت شغلی اومده و باید مدارک تایید بشن) به منظور صدور ویزای کاری و BluCard دقیقا کدوم مدارک رو باید برای ZAB به صورت پستی ارسال کنم.
    آیا گواهی دیپلم و ریزنمرات دیپلم و نیز گواهی پیش دانشگاهی و ریز نمرات پیش دانشگاهی هم باید برای تایید ارسال بشه؟
    آیا برای هدف ویزای کاری نامه قبولی در کنکور هم جهت تایید ZAB باید براشون ترجمه و ارسال بشه؟
    و یا فقط ترجمه دانشنامه و ریز نمرات دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد که به زبان آلمانی توسط یک مترجم رسمی ترجمه شده و به تایید وزارت خارجه ایران و دادگستری رسیده فقط باید ارسال بشه ونیاز به مدارک دیگه ای نیست؟

ممنون میشم دوستان مطلع من و بعضی از دوستان دیگه ای که تو این مورد سوال دارن رو راهنمایی بفرمایند؟

متشکرم

با سلام
    پیشنهاد من اینه که حتما گواهی قبولی کنکور و مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و ریز نمرات رو بفرسین.
    ولی برای این که خرجتون کمتر شه یه ایمیل بدید به هر دانشگاهی که دوست دارین و مثلا بگین برای apply کردن فلان رشته چه مدارکی لازمه (فقط همین) . بعد جواب اون ها رو پرینت بگیرید و ببرید کل مدارکتونو رایگان تایید سفارت کنین(تا دو نسخه اصل و پنج نسخه کپی). حالا این که بعدش مدارکتونو برای کار دیگه ای می خواین فکر نکنم به کسی ربط داشته باشه

Junior Member

سلام دوستان

چند تا سوال دارم :

1. به ازای هر تایید (مهر سفارت) 45 یورو باید بدیم؟ مثلا برای تایید کپی ریز نمرات فوق لیسانس 45 یورو ، برای کپی ترجمه ریز نمرات فوق لیسانس 45 یورو ، برای کپی اصل دانشنامه فوق لیسانس 45 یورو ، برای ترجمه اصل دانشنامه فوق لیسانس 45 یورو و..... یعنی برای تایید هر کپی و ترجمه اون باید 45 یورو پرداخت کنیم ؟ با این حساب کلی باید به سفارت پول پرداخت کنیم چیزی حدود 3 تا 4 میلیون . درسته؟

2. اگر هر مقطع را در یک دسته قرار بدیم ( مثلا کپی اصل دانشنامه فوق لیسانس+ کپی ریز نمران فوق لیسانس + اصل ترجمه دانشنامه فوق لیسانس + اصل ترجمه ریز نمرات فوق لیسانس ) و این یک دسته رو برای تایید بدیم (در واقع یه مهر بخوره- برای کاهش هزینه ها) به مشکل میخوریم؟

3. اینکه میگن سفارت یه مدرک رو یه بار رایگان مهر میزنه ، منظور چی هست ؟ لطفا ریز شده بگید کدوم مدرک یا کپی مدرک منظورتونه؟

4. من گواهی قبولی در کنکور را نگرفتم چون جز مدارک درخواستی دانشگاهی مورد نظرم برای اپلای نبود. آیا روز مصاحبه سفارت این مدرک رو از من میخوان ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrehh نمایش پست ها
    سلام دوستان

چند تا سوال دارم :

1. به ازای هر تایید (مهر سفارت) 45 یورو باید بدیم؟ مثلا برای تایید کپی ریز نمرات فوق لیسانس 45 یورو ، برای کپی ترجمه ریز نمرات فوق لیسانس 45 یورو ، برای کپی اصل دانشنامه فوق لیسانس 45 یورو ، برای ترجمه اصل دانشنامه فوق لیسانس 45 یورو و..... یعنی برای تایید هر کپی و ترجمه اون باید 45 یورو پرداخت کنیم ؟ با این حساب کلی باید به سفارت پول پرداخت کنیم چیزی حدود 3 تا 4 میلیون . درسته؟

2. اگر هر مقطع را در یک دسته قرار بدیم ( مثلا کپی اصل دانشنامه فوق لیسانس+ کپی ریز نمران فوق لیسانس + اصل ترجمه دانشنامه فوق لیسانس + اصل ترجمه ریز نمرات فوق لیسانس ) و این یک دسته رو برای تایید بدیم (در واقع یه مهر بخوره- برای کاهش هزینه ها) به مشکل میخوریم؟

3. اینکه میگن سفارت یه مدرک رو یه بار رایگان مهر میزنه ، منظور چی هست ؟ لطفا ریز شده بگید کدوم مدرک یا کپی مدرک منظورتونه؟

4. من گواهی قبولی در کنکور را نگرفتم چون جز مدارک درخواستی دانشگاهی مورد نظرم برای اپلای نبود. آیا روز مصاحبه سفارت این مدرک رو از من میخوان ؟
    شما اگر از ۵ صفحه قبل تر تا آخر رو بخونید جواب همه ی سوال هاتون رو میگیرید .
    گواهی قبولی کنکور ( گواهی سنجش ) تو چک لیست سفارت هست . یعنی همراه داشتنش واجبه هم برای کارشناسی ها هم برای مستر ها و گواهی آزمون سراسری ( ورود به کارشناسی یک دانشگاه دولتی ) هم باشه کافیه یعنی حتی کسایی که برا مستر هم اقدام میکنند هم اگر گواهی کنکور سراسری کارشناسی رو هم داشته باشند کافیه . ( حالا اگه برای ارشد هم شما دارید که خیلی بهتر )
    البته درسته تو چک لیست هست ولی خیلی ها هم بودند که روز مصاحبه سفارت اصلا ازشون گواهی سنجش نخواسته . ولی خوب چرا آدم برای خودش استرس ایجاد کنه !؟ وقتی مدارک کامل اراپه بدیم با خیال راحت هم مصاحبه میکنیم و هم منتظر ویزا میشینیم و اگر هم ریجکت شدیم دیگه ای کاش ای کاش نمیکنیم و خوشحالیم که تمام تلاشمون رو انجام دادیم .

Junior Member

سلام دوستان
    من ماه دسامبر 2015 مدارکمو به تایید سفارت آلمان رسوندم (یک سری اصل + پنج سری کپی) و رفتم مصاحبه سفارت ازم اصل ترجممو گرفت و بهم گفت برای تایید مدرک بعد از اینکه ویزات اومد یک اصل دیگر هم برات تایید میکنیم ... حالا سوال من اینه که اگه من بخوام 5 تا سری کپی هم دوباره تایید شده بگیرم باید چی کار کنم؟
    با توجه به اینکه 15 ژانویه ددلاین دانشگاه ها تموم میشه ،،، به نظرتون یه ایمیل بزنم بگم میخوام برای winter2016-17 اقدام کنم و و پرینت اون نامه رو ببرم سفارت برام 5 تا کپی رو هم تایید میکنه یا نه؟ با توجه به اینکه منتظر ویزا هستم مشکلی برام ایجاد نمیشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط hhhmjc نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ماه دسامبر 2015 مدارکمو به تایید سفارت آلمان رسوندم (یک سری اصل + پنج سری کپی) و رفتم مصاحبه سفارت ازم اصل ترجممو گرفت و بهم گفت برای تایید مدرک بعد از اینکه ویزات اومد یک اصل دیگر هم برات تایید میکنیم ... حالا سوال من اینه که اگه من بخوام 5 تا سری کپی هم دوباره تایید شده بگیرم باید چی کار کنم؟
    با توجه به اینکه 15 ژانویه ددلاین دانشگاه ها تموم میشه ،،، به نظرتون یه ایمیل بزنم بگم میخوام برای winter2016-17 اقدام کنم و و پرینت اون نامه رو ببرم سفارت برام 5 تا کپی رو هم تایید میکنه یا نه؟ با توجه به اینکه منتظر ویزا هستم مشکلی برام ایجاد نمیشه؟
    تایید مدارک که اصلا به ویزا ربط نداره و فکر نمیکنم بررسی کنند این مطلب رو .
    ولی کلا تایید مدارک با ایمیل بصورت رایگان فکر کنم در هر سال فقط یک بار ممکنه . البته هر ۶ ماه هم شنیدم که یعنی برای هر ترم میشه. ولی مطمینا الان که هنو ددلاین ترم بعد که شروع نشده که شما بتونید این حرکتو بزنید

Junior Member

سلام به همه
    دوستان پول تایید مدارک باید نقد باشه یا کارتخون دارن تو سفارت؟

Junior Member

پیش فرض بخش تایید مدارک سفارت

سلاک ببخشید من یک ایمیل فرستادم جوابی که به من دادند ای ن بود
    Hello,

thanks for your interest in our programme.
    Your diplomas have to be legalized either by the German Embassy or by apostille. Not the CV or motivation letter, if you think of that.

با این جواب امکان تاییده ی رایگان هست؟

برای uni assist ایمیل فرستادید؟از چه ایمیلی استفاده کردید؟
    ویرایش توسط omid2015 : January 13th, 2016 در ساعت 03:18 AM دلیل: ترکیب پست ها

پیش فرض بخش تایید مدارک سفارت

دوستان سلام.من دد لاینم پانزدهم ژانویه هست و برای ارشد می خوام اقدام کنم.مدرک دیپلم رو گم کردم از پیشخوان درحواست تاییدیه کردم اما متاسفانه این پیشخوان دوبار اطلاعات من رو اشتباه وارد کرد و باعث شد کارم با تاخیر انجام بشه.بقیه مدارکم حتی ریز نمرات دیپلم موجود هست.می خوام بدونم فردا سفارت تایید می کنه؟

یک سوال دیگه هم داشتم.اگر من فردا ساعت پنج و نیم صبح اونجا باشم امکان این هست که بهم تا ظهر تحویل بدند؟آخه هر جوری شده من باید فردا پستش کنم.
    ویرایش توسط omid2015 : January 13th, 2016 در ساعت 03:19 AM دلیل: ترکیب پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Athena1369 نمایش پست ها
    یک سوال دیگه هم داشتم.اگر من فردا ساعت پنج و نیم صبح اونجا باشم امکان این هست که بهم تا ظهر تحویل بدند؟آخه هر جوری شده من باید فردا پستش کنم.
    متاسفانه فکر نمیکنم فردا براتون تایید کنن
    من 5شنبه هفته پیش ساعت 5 و نیم سفارت بودم با توجه به لیست شدم نفر 36 اُم ! و اینکه به همه میگفت 4شنبه هفته ی بعد بیاید تحویل بگیرید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)